2014 Aralık Anneleri

ben oldukça zayıfım 5+1 de keseyi de karından görmüştük

sanırım döllenme vakti de etkili. ben de kilolu değilim ama dün kalp atışları karından duyulmadı. pazartesi tekrar bakıcaz. kan değerlerim de biraz geriden gelmişti benim. doktor yumurtlamanın geç olduğunu söylemişti. aman zaten üç gün beş günün ne önemi var değil mi :) sağlıklı olsunlar da...

Kızlar nasıl gidiyor? Ben şu ana kadar 2.5 kilo aldım. Biliyorum çok ama frenlemeye çalışıyorum artık.... En son 6 haftalık görmüştüm haftaya bugün gideceğim kendi doktoruma artık 9 hafta bitmiş olacak gördüğümde umarım herşey yolundadır.....
Bende de pantolonlar sıkmaya başladı basen bölgem genişledi sanki....

Elocan seninde ikiz bebeğin sanrm hayrlı olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Evet canım ikizler....çok sağol canım
Bugün ogleden sonra kontrolüm var kizlar.
Dua edin her sey yolunda gitsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah herşey yolundadır canim güzel haberlerini bekliyorum

Kızlar nasıl gidiyor? Ben şu ana kadar 2.5 kilo aldım. Biliyorum çok ama frenlemeye çalışıyorum artık.... En son 6 haftalık görmüştüm haftaya bugün gideceğim kendi doktoruma artık 9 hafta bitmiş olacak gördüğümde umarım herşey yolundadır.....

Maşallah sana ben kilo vermişim ehehe. Ama pantolonlarım olmuyooo

Canım ben de 1 kilo aldım ama sabah göbiş düz akşam üzeri 4 aylık hamile gibi oluyorum şimdiden pantolonlarım dar geliyor

ben 65 ile hamile kaldım, şuan 66 yım. Sanırım çok kilo alıcam ya :KK43: çok yiyorum bide bulantı ve kusmalarınız ne zaman başladı? Ben 6+0 ım hiç bulantı kusma yok.. normal mi bu ?

mide bulantılarım 3 gündür felan yok ve düzenli beslenebiliyorum sabah güzel bi kahvaltı sonrasında ara öğünde ceviz kuru incir kuru üzüm yiyorum sonra meyve tabağı hazırlıyorum kendime:)ve sağolsun görümcemin yapmış olduğu üzüm suyunu içiyorum ve akşamlarıda sebze yiyorum bazen balık ve gece de bir kase yoğurt e daha neolsun:)

yani daha ne olsun şanslısın yarasın bebişe

Kizlar bisey sorcam benden su gibi bir akinti geliyor renk koku yok ve ic camasirim baya islaniyor. Bu bebegin suyu olabilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar var mi? Supheleniorum

Kizlar bana isim (nick), yas, sehir, kacinci dogumunuz, sat tarihi ve beklenen dogum tarihlerinizi soylerseniz liste yaparim.

Annem adına 2014 Aralık Annelerine başvuru yapıyorum :KK1: Kardeşimle aramızda 19 yaş fark olacak hadi hayırlısı.
MrsAlone, 38 , Karabük, 2. Doğum, Sat 13 Mart, Beklenen doğum 18 Aralık :)

Ohh agzindan öpüyorum canim :)
Bir de Amazonum vardi seni de kokulu kokulu öpüyorum :)

Canımm ben de seni öpüyorum çok, güzel haberlerini bekliyorum..:nazar:

günaydın anne adayları ve hoşgelmiş yeni katılan arkadaşlar :) ben dün gece nöbette nöbetçi kadın doğumcunun iyi olduğunu duydum bi ultrason baktırayım dedim hem bebişimi gördüm hem kalp seslerini duydum maşallah herşey yolunda dedi hafta içi kan idrar vs tahlil verip sonuçlarıyla kızımda gittiğim dr gitcem yavaş yavaş aileye söyleyebiliriz artık :nazar: :nazar: :emir_bebek:

Ne güzel canım, darısı başıma.. :nazar:

ben 65 ile hamile kaldım, şuan 66 yım. Sanırım çok kilo alıcam ya :KK43: çok yiyorum bide bulantı ve kusmalarınız ne zaman başladı? Ben 6+0 ım hiç bulantı kusma yok.. normal mi bu ?

Ttalım ben kızımda 55 ile hamiş kaldım.. 75 ile doğuma girdim.. Şu an yine 55 ile hamiş kaldım.. Ama benim yemekle alakalı değil; özellikle son aylar çok şiştim davul gibi oldu her yerim.. Vücut çok su tutuyor, yürümekte zorlanıyordum artık.. Kafaya takmayın emzirirken su gibi gidiyor kilolar sıkıntı yok, keyfini çıkarın.. Canınız ne istiyosa yeyin, için.. Çünkü bu dönem hayatta kaç kez yaşanıyor ki.. Tadını çıkarın..

2.göz ağrım geliyor beklemiyorduk ama hayırlısı allahtan gelene şükürler olsun...(kazaya kurban gittik :) )

Son düzenleme:
Canımm ben de seni öpüyorum çok, güzel haberlerini bekliyorum..:nazar:

Ne güzel canım, darısı başıma.. :nazar:

Ttalım ben kızımda 55 ile hamiş kaldım.. 75 ile doğuma girdim.. Şu an yine 55 ile hamiş kaldım.. Ama benim yemekle alakalı değil; özellikle son aylar çok şiştim davul gibi oldu her yerim.. Vücut çok su tutuyor, yürümekte zorlanıyordum artık.. Kafaya takmayın emzirirken su gibi gidiyor kilolar sıkıntı yok, keyfini çıkarın.. Canınız ne istiyosa yeyin, için.. Çünkü bu dönem hayatta kaç kez yaşanıyor ki.. Tadını çıkarın..

Vakit geçmek bilmiyor. Bir an once gitmek istiyorum.
Inşallah duyariz kalbini minigimin.
Cok heyecanliyim.
Her sey yolundadir inşallah.

Kizlar bisey sorcam benden su gibi bir akinti geliyor renk koku yok ve ic camasirim baya islaniyor. Bu bebegin suyu olabilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar var mi? Supheleniorum

Akinti bende de var canim krem gibi ama.
Kokusu yok bazen de su gibi oluyor ama genelde krem gibi beyaz kivamli.
Sanirim normal.
Kokulu ve sari olursa korkmak lazimmis.

inşallah güzel haberlerle dönersin canım :) epey yol almışsınız, hep öyle gitsin inşallah :) :nazar::nazar::nazar:

Cok sagol canim.
Sata göre bayagi yol almis gibiyiz ama daha kalp atisi duymadik canim :KK43:
Kesem küçüktü bugün inşallah normal bir sekilde buyuduyse 25mm civari olmasi lazim.
ancak Bu civarda karindan kalp atisi duyulurmus sanirim.
Geriden geliyorum galiba.

X