2014 Aralık Anneleri

o tarih karmaşasını ben de yaşıyorum ama olsun takma kafan

Kizlar benimde son zamanlarda en merak ettigim sey nasil pantolon giymeliyiz.dusuk bel ki yuksek bel mi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim karnini sikmasin da nasil istersen giy.
Yeter ki dar sıkı olmasin.

Aynen öyle bi kac kisiden baska her kes kendi dunyasinda yasiyo ayip ya ne diyim. Neyse bos ver sen bunlari daha yeni galiba ufaklik degil mi canim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkes kendi dunyasinda olsa bu kadar paylaşım olmazdi.
Ne ayıp anlamadim??
Biraz daha dikkatli cümle kuralim.

Ayy ne güzel canimm..
Benim de asilama ile oldu bebisim.
Inşallah ben de senin gibi olurum.
Doğumdan sonra iyilesmek ve beklemedigim bir anda gebe kalmak :)
Allah bagislasin kizini uzun ömürler versin.
Yeni bebegin de hayirli olsun saglicakla gelsin inşallah :)

benim bebeğimde 5 gün geriden gidiyor. çok sık rastlanıyor demek ki :)

ben daha doktora gidemedim 16 mayısta gideceğim inşallah. sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım sadece. 5 hafta 2 gülükken bhcg 14800 lerde çıktı. herhalde normaldir diye dişünüyorum. İnşallah problem olmaz.

hiç hcg ölçtürmedim canım bilgim yok yani

Bana doktorum hergun badem findik yememi onu tuketmeye calisiyorum

Canim kac haftaliksin. Miden bulanmaya bilir.ben 7haftalik hamileyim kalp atisida duyuldu daha yeni yeni bulanti beni rahatsiz ediyor.

ben 3 ayımın sonunda gittim ve sonrasında 2 ay takip etti riskli gebelikti benimki 5.ayın sonunda bebeğimi ölü doğum yaptım gazi hastanesinde

sağol canım, umarım gerek kalmaz. bakalım pazartesi belli olacak

canım o kadar dikkat ediyorum ki aslında temizlik konusuna, nasıl oldu ne sebep oldu anlamıyorum. evet eskiden pek su içmezdim ben. hamileliğimi öğrendikten itibaren çok içmeye çalışıyorum. belki de bu yüzden sebebi daha eskiye dayanıyordur. inşallah sorunsuz atlatırım sağol canım...

bende kahvaltı sonra süt istememeye meyve kuru üzüm ceviz yağlı yemek yiyemiyorum

mide bulantılarım 3 gündür felan yok ve düzenli beslenebiliyorum sabah güzel bi kahvaltı sonrasında ara öğünde ceviz kuru incir kuru üzüm yiyorum sonra meyve tabağı hazırlıyorum kendime:)ve sağolsun görümcemin yapmış olduğu üzüm suyunu içiyorum ve akşamlarıda sebze yiyorum bazen balık ve gece de bir kase yoğurt e daha neolsun:)

ben 3 ayımın sonunda gittim ve sonrasında 2 ay takip etti riskli gebelikti benimki 5.ayın sonunda bebeğimi ölü doğum yaptım gazi hastanesinde

Gecmis olsun canim uzuldum..
Mehmet hocaydi seninki sanirim.
Benimki Ahmet Erdem. İkiside daha cok riskli gebeliklerle ilgileniyor ama bende memnunum cok sukur

Herkes kendi dunyasinda olsa bu kadar paylaşım olmazdi.
Ne ayıp anlamadim??
Biraz daha dikkatli cümle kuralim.
aynen katiliyorum.koca gun yorulmusum heyecanla sayfayi aciyorum burda ayni seyleri yasadigim,korkularimi paylasip baska yorumda kendimi rahatlattigim bir suru arkadasim var.bu sayfayi acip ''bunlar''diye bir hitapla karsilasinca cok gerildim.saygisizliga gerek yok,lutfen hitap tarzin bu ise bu sayfada bizleri germe,hitap etmiyorsa girmez yorum yapmazsin olur biter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…