2014 Aralık Anneleri

evet canım daha 5. haftasında var mı yok mu belli değil inşallah sorun yoktur görürüz bebişin kesesini kalp atışını :)

İnşallah duyarsin canim cok guzel bir duygu bizde 7+4 deyiz hayirlisi bakalim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar benimde son zamanlarda en merak ettigim sey nasil pantolon giymeliyiz.dusuk bel ki yuksek bel mi..

bende yarın gidecem tam 7 haf. oluyo inş duyarım sen karındanmı duymuştun

Aynen öyle bi kac kisiden baska her kes kendi dunyasinda yasiyo ayip ya ne diyim. Neyse bos ver sen bunlari daha yeni galiba ufaklik degil mi canim :)

Çünkü kalabaligiz ve anca birbirimizi taniyoruz herkesin kafasinda bir dünya şey var....
Siz bana sabah cevap yazdinizmi hatirliyamadim kusura bakmayin

Hayırlı olsun ne güzel bi haber. Ultrasyona ilk kez mi girdin ikiz olduğnu öğrendin . Hgcn kaç haftalıkken kac çıkmıştı . Bende ikiz istemiştim ondan soruyorum

yok canım geçen hafta perşembe girdim kese büyümüş dedi dr bebişi göremiştik test sonucu için gitmiştim hadi bide ulrasondan bakalım dedi süprüz oldu yani

merhaba güzel anneler bende yeni katıldım aranıza..inşallah allah hepimize meleklerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin..

merhaba güzel anneler bende yeni katıldım aranıza..inşallah allah hepimize meleklerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin..

Amin cümlemize hayırlı olsun inşallah sağlıkla alırız kucağımıza senin ki kaç haftalık peki kese görün dü mü

Sabahtan beri burdayım o kadar çok yazıştım ki yoruldum beynim allak bullak oldu.
Şuan tk yapmak istediğim şey evime gidip uyumak. Bu arada benim iştağım kapandı normalden az yiyorum neden acaba.

Canım baktırsaydın keşke alttan.. Daha kesin konuşuyorlar o zaman.. Duyamadık falan dediysen direkt vajinal bakmayı tercih etmiştir o yüzden.. Neyse senin bileceğin iş tabii.. Neyse daha iyisin, toparlandın biraz da olsa , daha da iyi olacaksın canımcım merak etme..

Baktirdim canim direk alttan deyince istemedim ama sonrasında baktirdim tabiki....tüp bebek yaptirmis birisi olarak alttan muayene olmam diye bi takintim yok ama ilk defa muayene olduğumda çok aglamistim
İçim rahatlamadi ama gecen seferki gibi eve gelir gelmez aglamadim gelissinde yavaş gelissin kuzularim beni bırakmasınlarda saglıkli sihhatli dogurayimda başka bisey istemiyorum

Aynen canım.. İlk aylar çok stresli maalesef, beklemekten başka yapacak bir şey yok..

aslında korkularımız hep kötülük çağırıyor benim bir de uzunca beklenen bebek olduğundan hiç dizginlemedim kendimi o kadar mutlu bir hamileydim ki nerdeyse yaşadığım ilçe de hamile olduğumu bilmeyen yoktu:) tadını doya doya çıkardım hastaneye resmen valiz hazırlayıp gittim nevresim çarşaf kettle bile götürdüm yan odalar dan geliyorlardı şu var mı bu var mı diye:) bir de son aylarda çok ağırlaşıyosun iş yapmak istemiyorsun yavaş yavaş tadını çıkara çıkara hazırlayacaksın benim şu an herşeyim pembe korkum erkek olursa:) pembe küvette yıkanan oğlum olacak

teşekkür ederim kızlar..dr pazartesi gittim kesem göründü yaklaşık 5 haftalık dedi doktorumuz.. ama tam olarak söylemedi.. ayın 14 ünde gel kalp atışlarına bakalım dedi..o günü bekliyoz sabırsızlıkla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…