2014 Aralık Anneleri

selam hanımlarrr
8.haftanın içinde olupta mıde bulantısı yaşamayan varmı ben gibi acaba?
yoksa daha sonra başlama ıhtımalı varmıdır?

10.hafta civarları başlayanları duydum. Ama inş hiç olmaz.
5.hafta başladığından beri ruh gibi geziyorum...Korkunç bişey

selam hanımlarrr

Ben 8+3 teyim. Yeni yeni bulantım başladı. Ama öyle dayanılmaz boyutta değil. Çok hafif. Ama uyku komasındayım:)

10.hafta civarları başlayanları duydum. Ama inş hiç olmaz.
5.hafta başladığından beri ruh gibi geziyorum...Korkunç bişey

hmmm ınsallah baslamaz evet yanı ıstahım kapansın ama mıdem bulanmasın:)
sanada allah sabır versın arkadaşım bol çubuk kraker,kesıyomuş sanırım

Ben 8+3 teyim. Yeni yeni bulantım başladı. Ama öyle dayanılmaz boyutta değil. Çok hafif. Ama uyku komasındayım:)

uyku bendede var,ama boyle cok nadır bı uyku bastırıyo sonra kayboluyo
allaha sukur henuz adet görmemek dışında bir belırtı yaşamıyorum,gerçi biraz gaz problemım oldu gecen 2 haftada
bakalım ılerleyen haftalarda neler degısecek

selam hanımlarrr

Ben Varım. Canim yarın 9 haftalik olcak bugun doktor daydm bi sıkıntı yok ama benim hic bir belurtim yok

Annelik boyle bisey demekki...su uç günlük rahatlamaya çok ihtiyacim var hayirlisiyla hecicek inş bugunlerimde

şu an sinirliyim kızlar doktora gittik kendi doktorumuza pazartesi sıra alabildiğimiz için başka bir özel hastaneye gittim merakımdan... kadın 10 saniye baktı bakmadı karnıma dedi 5 haftalık bir gebelik görüyorum sizinkiler gibi 5+5 miş falan demedi yani batınla uyumlu uyumsuz o da yok ultrasyon resminde de yazmıyor hiç bişey sonra 5 hafta ilişki yasak rh uyumsuzluğu yüzünden iğne kullancaksın falan onlarda en fazla 5 dk sürdü hop bitti 10 gün sonra gel kalp atışını dinlersin dedi çıktık gerildim gerildim geldim eve keşke doktorunu bekleseydik ankaraya gideceğiz yarın 7 saatlik yol o yüzden geldim dedim git dedi o kadar

Kızlar yok mu bir fikri olan????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar kızlarr bu bulantıları ne yapacağız , ekmek peynir bile durmuyor bazen midem dalgalı deniz gibi ya bi durmuo buna da çok şükür tabi ki onun haricinde su içemiorum bazen bulandırıyor limonlu sıcak su içmeye başladım ondan da korktum kanı sulandırıyormus bilmem ne .. offf offf nese şikayet yokkkk hepimize kolay gelsinn ve maşallahh diorumm

Kizlar, dr dan geldim. Kalp atisini gorduk ama dr dinletmedi. Bu zamanlarda kalp atisi dinletmiyorum. Bebege zararli. Bosuna yormayalim bebegi hic. Zaten kalp atisini goruyoruz. Hic bir problem yok dedi. Bir ay sonr muaynede duyacakmisim dr donusu de esimle tartistik. Sinirlerim bozuk cok. Bir odaya kapadim kendimi. Yemek yemiyorum. Bi de kalkmis ac kapiyi seni dusundugumden degil cocuk icin yemen lazim diyor. Ya bu adamlar neden bizim halimizden hic anlamiyor arkadaslar yaa!! Valla cok dertiliyim bu konuda..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Madem bebeği o kadar düşünüyo neden seni strese soktu

canım sakin olmaya çalış bu dönemde insan biraz agresif oluyo sanırım ben öyleyimde biraz..

canım bende Mehmet erdem'in ikiz kardeşi Ahmet erdem'e başladım... bende cok memnunum ikiside başarılı doktorlar hele ki tüp bebek konusunda. doğru kişiye doğru doktor tavsiye etmişsin söylemeden geçemedim:))

ya süper ikizler hatta okdr çok benziyolar ki neler çekmiştik hastanedeyken:)gerçekten çok iyi bi doktor keşke imkanım olsada yine oraya gidebilsem...okdr mütevazilerki ben hayatımda işine bukdr önem veren doktor görmedim hayatlarını sanki bu mesleğe adamışlar doktorlukta bunu gerektirir helal olsun

sendeki lekelenme ne ölçüde,ağrın da var mı? ben yarın gideceğim doktora.geçen hafta gittiğimde her şeyin yolunda olduğunu söylemişti ama heran her şey değişebiliyor tabii.

Canım bende ilkte akıntı şeklindeydi şimdi damla damla geliyor mesela 2-3 gün temiz biraz hareket edeyim çok açık kahverengi 2-3 damla gelmiş günlük pedimde görüyorum eğer iş yapmaya devam edersem oda devam ediyo ama dinlenirsem duruyor. Benim nerden geldiği belli değil kese çevresinde kanama yada herhangi kötü bir durum görülmüyor. Ama neyazıkki normal olan bir durum olmadığından tamamen gecene kadar dinlenmemiz gerekiyor. Sonuçta düşük tehdidi de olabilir ağrım çok şükür yok işte arasıra regl olcakmışım gibi ağrı oluyor birde kalkarken yada ani hareketlerde sanki kramp giriyor. Senindw aynı şekildemi yoksa bellimi kanın geldiği yer?

Haftaya gidersen karından görülür canım. Ayrıca şu vajinal ultrason zararlıdır düşüğe sebep olur diyenlere de sinir oluyorum.. Düşecek olan bebek her şekilde düşer,istersen 9 ay kıpırdamadan yat.. Böyle bi tehlike olsa doktorlar bu riski alır mı hiç..

Gunaydin kızlar....
Pazar gününden beri sanki bebeklerim benimle değil hissedemiyorum onlari kasigim sizlardi biz burdayiz derlerdi....gece ac uyanmalarimda bitti umutsuzum mutsuzum

Hayatım neyini hissetmek istiyosun daha çok çok çok ufaklar.. Kasık ağrıları ilk haftalar olur ve geçer.. Kalp atışını duyduktan sonra mide bulantıların başlar 3 ay dolunca o da geçer.. Rahat ol..

Tatlım yediklerin en az yarım saat midende duruyosa ne ala, ama durmuyorsa mutlaka doktroa gitmelisin ki serum takılsın.. Geçmiş olsun..

Selam canım sen beni hatırlamayabilirsin ama ben seni taa 2007 yılından forumdan hatırladım.. O zamanlar da gebe kalabilmek için böyle gün sayıp sohbet ediyorduk:)) İnanki çok sevindim, bebişini sağlıkla kucağına alman dileğiyle..

ya normal değil sanırım herkes de olmuyo

Bende de oluyo canım ve normal bu, gebelikte akıntı artabilir hatta rahatsızlık verici durumda olabilir..

Tatlım ne desin daha gereken her şeyi söylemiş Biz içgüdüsel olarak daha hassas oluyoruz o kadar.. Bebeğin sağlıklı ya takılma gerisine boşver.

Kızlar yok mu bir fikri olan????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Fananay hanımcım bebişin görünmesi için kesenin 2 cm. olması lazım. O sebeple görünmemesi çok normal.

Aynı benim doktoru tarif ettin sormasam hiç bir kelime etmicek. Ama değiştirme gibi bir şansımda yok

Aynen bende kızım 20 aylıktı hamile olduğumu öğrendim bende başladım anlatmaya gece yatarken hep öpüyor kardeşini yani karnımı :)) ama bazen öpmek istemiyor zorlamıyoruz ozaman sanırım kıskançlık olucak azcık

selam hanımlarrr

Canım ben 7+5 deyim benimde hiç bulantı yok bazen bi beş dakika hafif bulnıyor ama anında geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…