2014 Aralık Anneleri

Haftaya gidersen karından görülür canım. Ayrıca şu vajinal ultrason zararlıdır düşüğe sebep olur diyenlere de sinir oluyorum.. Düşecek olan bebek her şekilde düşer,istersen 9 ay kıpırdamadan yat.. Böyle bi tehlike olsa doktorlar bu riski alır mı hiç..

Hayatım neyini hissetmek istiyosun daha çok çok çok ufaklar.. Kasık ağrıları ilk haftalar olur ve geçer.. Kalp atışını duyduktan sonra mide bulantıların başlar 3 ay dolunca o da geçer.. Rahat ol..

Tatlım yediklerin en az yarım saat midende duruyosa ne ala, ama durmuyorsa mutlaka doktroa gitmelisin ki serum takılsın.. Geçmiş olsun..:nazar:

Selam canım sen beni hatırlamayabilirsin ama ben seni taa 2007 yılından forumdan hatırladım.. O zamanlar da gebe kalabilmek için böyle gün sayıp sohbet ediyorduk:)) İnanki çok sevindim, bebişini sağlıkla kucağına alman dileğiyle.. :nazar:

Bende de oluyo canım ve normal bu, gebelikte akıntı artabilir hatta rahatsızlık verici durumda olabilir..

Tatlım ne desin daha gereken her şeyi söylemiş :emir_bebek: Biz içgüdüsel olarak daha hassas oluyoruz o kadar.. Bebeğin sağlıklı ya takılma gerisine boşver.

Fananay hanımcım bebişin görünmesi için kesenin 2 cm. olması lazım. O sebeple görünmemesi çok normal.

Ayyyyy canım gene sen gene içime su serptin...çok teşekkür ederim:) sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor?:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam canım sen beni hatırlamayabilirsin ama ben seni taa 2007 yılından forumdan hatırladım.. O zamanlar da gebe kalabilmek için böyle gün sayıp sohbet ediyorduk:)) İnanki çok sevindim, bebişini sağlıkla kucağına alman dileğiyle.. :nazar:

demek o zamnadan bu zamanaaaa... sende hamişsin ilk bebiş mi yoksa

işallah bu sefer sağlıkla alırız kucağımızaa :KK71:

Aynı benim doktoru tarif ettin sormasam hiç bir kelime etmicek. Ama değiştirme gibi bir şansımda yok :KK43:

canım ben başka doktora gideceğim ya keşke sende değiştirebilsen insanın ihtiyacı oluyor cidden bişeyler söylesin istiyosun belki de ilk kez gittiğim için beklenti içine girdim :KK43:

selamlar
biz doktora girtik bugun mide yanmalarima dayanamiyordum gastrolojiye gittim. ilacimi degistirdi. bu donemde normal dedi. tamam diyorum normal ama calismami bile engelliyor. biraz rahatatir umarim.

Amazon canim herşeyden korkar oldum herşeyi olumsuza yoruyorum farkindayim ama boyle bir ruh halindeyim bu aralar...daha sabirli olmaliyim cumaya az kaldı Allahin izniyle içim ferahliycak ozaman

selamlar
biz doktora girtik bugun mide yanmalarima dayanamiyordum gastrolojiye gittim. ilacimi degistirdi. bu donemde normal dedi. tamam diyorum normal ama calismami bile engelliyor. biraz rahatatir umarim.

İnşallah bu ilaç sşifa olur canim yanmalarini azaltr

Merhaba ben aramıza yeni katılıyorum allah nasip ederse bende aralık annesi olacağım inşallah. Rabbim hepimizin bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip etsin.

Ayyyyy canım gene sen gene içime su serptin...çok teşekkür ederim:) sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor?:KK66:

Ben senin itfaiyen oldum farkındayım:)) Ne yapayım canım iyi gidiyor, daha gitmedim ben doktora falan.. 8. haftaya doğru gitmeyi düşünüyorum.

demek o zamnadan bu zamanaaaa... sende hamişsin ilk bebiş mi yoksa

işallah bu sefer sağlıkla alırız kucağımızaa :KK71:

2. benim canım. 4 yaşında kızım var.v:nazar:

Amazon canim herşeyden korkar oldum herşeyi olumsuza yoruyorum farkindayim ama boyle bir ruh halindeyim bu aralar...daha sabirli olmaliyim cumaya az kaldı Allahin izniyle içim ferahliycak ozaman

Aynen tatlım , bir kere şöyle düşün, alacak nefesi varsa her şekilde büyür dünyaya gelir; aksi halde istediğin kadar evhamlan, stres yap boş, kendini, yavrularını üzdüğünle kalırsın.. zamana teslim olmak lazım bazı durumlarda.. İlk dört ay çok sıkıcı ve endişelidir, ilk gebeliğimden biliyorum.. Hissedemediğimizden dolayı içeride neler oluyor bilemiyoruz.. Her anne adayı senin hissettiklerini hissediyor yalnız değilsin.. Ben hesapta 2. ye aynı duyguları yaşadığım halde endişeye kapıldığım anlar oluyor.. Sakin olmak zorundayız.. Bebeklerin seninle korkma.. :nazar:

merhaba kızlar, ben de dün doktora gittim ve kalp atışlarını duyduk bebişimiziinn :KK9: böyle güzel bir duygu yok Allah'a o kadar şükrettim ki hepimizin bebeklerini korusun inşallah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin. doktor her şey yolunda dedi 10 gün önce kese etrafında kanama var demişti artık o kanama da geçmiş çok şükür progestanı da bırakabilirsin dedi. 6+4 le uyumlu dedi ben de 6+5 olarak hesaplıyordum zaten :KK34: bu arada midem çok fena sabahları kalkar kalkmaz bulantım başlıyor ve 2-3 saatte bir acıkıyorum ama iştahım çok azaldı inşallah 3. aydan sonra geçer hepimizin bulantıları.

merhaba kızlar, ben de dün doktora gittim ve kalp atışlarını duyduk bebişimiziinn :KK9: böyle güzel bir duygu yok Allah'a o kadar şükrettim ki hepimizin bebeklerini korusun inşallah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin. doktor her şey yolunda dedi 10 gün önce kese etrafında kanama var demişti artık o kanama da geçmiş çok şükür progestanı da bırakabilirsin dedi. 6+4 le uyumlu dedi ben de 6+5 olarak hesaplıyordum zaten :KK34: bu arada midem çok fena sabahları kalkar kalkmaz bulantım başlıyor ve 2-3 saatte bir acıkıyorum ama iştahım çok azaldı inşallah 3. aydan sonra geçer hepimizin bulantıları.

kızlar birsey sorcam bende aralık annesiyim ins da bu ultrosyon kagıdında yazan cm bebegin boyumu kesenin boyumu? sizinkilerde ne yazıor normal nedir nasıldır hiç bi fikrim yok

:nazar: Sağlıkl büysün minik kelebeğin..

kızlar birsey sorcam bende aralık annesiyim ins da bu ultrosyon kagıdında yazan cm bebegin boyumu kesenin boyumu? sizinkilerde ne yazıor normal nedir nasıldır hiç bi fikrim yok

Kese boyudur canım o.

Herkesin hamileliği bebeğin gelişimi başkadır başkalarıyla kıyaslama doktoruna güven normal diyorsa normaldir rahat ol

İlk haftalarda kesenin boyu bebek büyüdükçe bebek boyu yazar

ya ben bebegimin tam haftasınıda bilöiorum sata göre 8 haftalık ama gec döllenme oldu kese 5 cm sizinklilerin ki ne acaba ögrenebilirmymm kendimle kıyaslayacamda arayı kapatmısmı die:)

Herkesin hamileliği bebeğin gelişimi başkadır başkalarıyla kıyaslama doktoruna güven normal diyorsa normaldir rahat ol

ya mukakkah öle herkesn farklı elbette lakinn benmkii iki hafta önce geriden geliordu dun doktorum sadece ii ii masallah dedi o kadar bende heyecandan haftasını falan sormadım suan ki endisem o iki haftalık acıgı kapatıp kapatmadıgı

Aynen bende kızım 20 aylıktı hamile olduğumu öğrendim bende başladım anlatmaya gece yatarken hep öpüyor kardeşini yani karnımı :)) ama bazen öpmek istemiyor zorlamıyoruz ozaman sanırım kıskançlık olucak azcık

gozun aydin kuzum ben de dun duydum :nazar: bugun 6+3 oldum bende.:KK34: bulantin olunca tuzlu leblebi ve kraker ye cnmm suan balik kraker yiyorum bende hem mide kazintisina hem bulantiyaa tuzlu iyi geliyor

X