2014 Aralık Anneleri

herkese selam..
dün kontrolümüz vardı ve kalp atışlarını duyduk çok şükür Allahım herkese nasip etsin.
dün doktordan sonra biraz fazla dolaştım ve belim kasıklarım her yerim ağrıdı şimdide içimi korku sardı bişey mi oldu yoksa kalbimi durdu diye bu stres hiç bitmeyecek böyle giderse paranoyak olduk iyice.

Selam herkese.nasılsınız? İyi olun:KK16:
Bende kızlarım la ilgileniyorum.bu gün parka çıkaricam onları in şa Allah.bebeğimi çok merak ediyorum bu arada. .iyidir in şa Allah.ben hamile olduğumu her kesden sakladım kızlar.17 haftasında filan söylemeyi düşünüyorum.bir tek annemler biliyor...

Maşallah benim bütün es dost akraba biliyor

inşallah iyidir.şimdi 2 haftalık heyecanlı bekleyişimiz var pıt pıt duyucaz inşallahhh..
sen gitmedinmi dr? hadi sen de hayırlı haberlerle gel canım

Sağlık ocağında kan testi yaptırdım sadece. kadın doğumcumdan ancak 12 mayısta randevu alabiliyorum. Bekleyeceğim malesef. Dişim yüzünden antibiyotik de kullanıyorum. İnşallah problem olmaz.

Sağlık ocağında kan testi yaptırdım sadece. kadın doğumcumdan ancak 12 mayısta randevu alabiliyorum. Bekleyeceğim malesef. Dişim yüzünden antibiyotik de kullanıyorum. İnşallah problem olmaz.

aslında hem iyi hem kötü :KK34: ne güzel herşeyi birkere de öğrenicen ..
antibiyotik durumuna göre aldıysan sorun olmaz ona göre hassas antibiyotikler oluyor:KK34:
rabbim meleğini korusun inşallahhhh

kızlaaarrr merhabaa,,
benimde sat 5 mart ama çatlatma iğnesini 22 martta yapıldı.ama ben ultrasona göre şuan 6+4 üm ,şükür kalp atışınıda duydum 6+1 de.dokror baş-pop mesafesini baz alıyoruz 1 hafta hata payı olabiliyor dedi.ama benim neye göre hesaplancak hiç bilmiyorum.miğde bulantıları bendede var ve çok akıntım olduğundan kaşıntımda mevcut doktora sormayı unuttum bunu.sürekli su içmeye çalışıyorum.ve bi sürü test yapıldı yine inşş herşey sağlıkla devam eder

selam kızlarrrr

ben henüz çok yeni bi anne adayıyım kan testlerimizin sonucu olumlu geldi

şu an 4+1 ve dr 10 mayısta kese ve kalp atışı için ultrason dedi 5+5 olucaz bu haftalarda kalp atışı gören var mı bana biraz erken geldi size danışıyım dedim

Ben gördüm 5+5 de ama benim adet döngüm kısaydı yani erken yumurtlama oldu sanırım normali 6+lar sanırım

aslında hem iyi hem kötü :KK34: ne güzel herşeyi birkere de öğrenicen ..
antibiyotik durumuna göre aldıysan sorun olmaz ona göre hassas antibiyotikler oluyor:KK34:
rabbim meleğini korusun inşallahhhh

Evet canım hamilelerin kullanabildiği bir antibiyotik. 2 hafta daha dayanacağım sonra görceğim bebeğimi inşallah.:KK49:

çok şükür Allahıma kalp atışını gördük 10 gün sonra duyacaz benimki6+3 müş 20 aralıkta doğacakmış :)

Maşallah benim bütün es dost akraba biliyor
Canım ya benimkiler bir tuhaf . tabii kv ve eltim..eğer söylersem.cinsiyyete kadar başımın etini yerler.eltim kesun kız der kv kavga eder onla erkek der.her gün rüyalarını anlatırlar..kp.erkek olucak.neler alıcam erkek olursa ona der.ikinci kızımda yaşadım bunları.benim çocuğum bu.5 tane kızda olsa benim.biriciklerim onlar.gelde anlat.bu yüzden söylemedim kimseye.cins.belli olsun hele ne olucağını söylerimde ağızları kapanlr.yoksa o güne kadar başımın etini yerler.onlar yüzünden hamileliğimi kötü geçiremem..kafm rahat stresim yok ohhh değmesinler bana dimiii:KK33::KK33:
kızlarr sarı akıntısı olan var mı ,endişelenmeye başlıyorum:KK34:

Ben varım.çok diğil ama ara ara oluyor.
Bu arada kalp atışı duyan anneleri tebrik ederim. .darlsl bekleyen bizlerin başına:KK16:

Son düzenleme:
Kızları dışarı parka çıkarıcakdım.kalktim başım çok döndü.gözüm karardı.düşücekdim...neyseki uzandım geçti..akşama düşeriz bizde in şa Allah

X