2014 Aralık Anneleri

Aman onlara neyse saglıkli olsun eli ayagi düzgün olsun evladin kizi erkegimi olur...benim tedaviyle oldu tedavi için.evimden uzagim herkes biliyordu yani tüpbebek yaptigimi falan ssağolsun herkes sürekli arayip destek oluyodu tahlilden sonra herkes öğrenmiş oldu

Ne güzel sağolsun herkes. .çok seviniyorum senin için canım.kalp atışlarınıda duyucaksın haftaya.iyice rahatlar hamileliyin tadını çıkarırsın.gerçi iki kızım var ve bunu anladimki kalp atışı duysan bile yinede rahatlamiyorsum.sadece ilk 3 gün rahat sonra yinede endişe doğuma kadar..hatta sonrada..ben şimdi küçük kızım zayıf yemiyor diye çok üzülüyorum. .büyüğüm meyve yemiyor.ne taklalar atlyorum yesin..masallar uydurmalar anlatıyirumannelik hiç bitmiyorki..biz bu dünyadan göçene kadar devam ediyor..

kac yaşlarında canım kızların?

kızlr ya bnim mide bulantım çok fena oldu sabahları yataktan çıkasım gelmio mide bulantısından, çok fena kabızım 4 gündür felan bi de öyle çirkinleştim kiii aynaya bakasım gelmio kızım mı olacak ne sizin var mı kabızlık ilaç falan kullanıyo musunuz?

canım beni de ekler misin daha önce de yazdım ama kaynadı sanırım arada :)) gümüşhane 26 yaş 16 mart sat, 20 aralık beklenen doğum tarihi , 2. gebelik

Canım benim kızlar küçükler.büyüğüm 2010 10 aralık doğumlu.küçüğümde nisanda daha 1 yaşı oldu...bu bebeğime kazara hamile kaldım...

2,5 yaş yani araları ne güzel . iyi anlaşıyorlarmı? büyük nasıl karşıladı küçüğü? bizim de doğdukların 35 ay olacak araları 3 yaş

canım senn batın 20 martsa 5 haftadan büyük oluyo bebeğin hesaplarken sonn adet tarihinden itibaren sayıcaksın yani mesela benm son adetim 16 martta başlamıştı 6 haftalık bnmki. yani karından ultrasonla görülür sennki. bi de alttan muayene olmak istemezsen söylersin doktoruna üstten bakar görünmezse 1 hafta sonrasına tekrar çağırır

Kızlar kontrolüm 7 mayıstaydı ama dayanamadım bugün başka bir doktora daha gittim 1 hafta önce 5mm bir kese görmüştük..bugün kesemiz 1.5 cm olmuş çok şükür :)
sat 18 marttı ama içinde bebeği göremedik daha.. Görünmekle görünmemek arası zorlamak istemiyorum dedi doktor 6 haftalıksın dedi ama kalp atışını da duyamadık karından baktı buarada...
10 gün sonra gel dedi ... normal mi her şey yolunda mı sizce? kalp atışını göremememiz fln normal mi ? :what:

Son düzenleme:
ayy bende size takılabilirmiyim 5 ocak tarihimiz ama muhtemelen önce doğar çünkü sezeryan olacak sizler tecrübelisiniz bilgilisiniz bilgilerinizden yararlanmak istiyorum kabul edermisinizzz

2,5 yaş yani araları ne güzel . iyi anlaşıyorlarmı? büyük nasıl karşıladı küçüğü? bizim de doğdukların 35 ay olacak araları 3 yaş

Çok iyi anlaşıyorlar maşallah. .Nazlı ablalık yapıyor kardeşine. .ağlasa sustutuyor.oyuncakla oynasa kardeşi ağladı diye verir hemen elindekileri.küçük kızım ablasının saçlarını yolar ısırır bazen.ama vurmaz asla.anlatir olmaz acıyor der...umarım sonuna kadar devam ederler böyle. ..
İn şa Allah senin bebişlerde çok iyi anlaşırlar canım

maşallah canım. inşallah benim oğlum da çok sever kardeşini:)

maşallah canım. inşallah benim oğlum da çok sever kardeşini:)

Sever tabiiki ilk başta azcık yadırgama normal.ama öncede söyle hazırla oğlunu...benim kızım 20 aylıktı hamile kaldım..22 ayından başladım anlatmaya..karnıça hep kardeş derdi..bebek doğdu anladı artik geldi kardeşi.orda diğil..bunuda söylüycezz tabii..babası ağzından kaçırdı..oda hemen anladı tabii.anne bebek ne zaman gelicek gelson hemen soruyor..ben daha bilmesin istiyorum.bir 16 haftalık oluyum sonra..çünki artık her şeyi anlıykr.unutmuyor soruyor bana..ya bir şey olursa diye üzülsün istemiyorum kızım..

ayy bende size takılabilirmiyim 5 ocak tarihimiz ama muhtemelen önce doğar çünkü sezeryan olacak sizler tecrübelisiniz bilgilisiniz bilgilerinizden yararlanmak istiyorum kabul edermisinizzz

Hoş geldin.sağlıkla gelsin bebeğin canım.ilk bebekmi

Son düzenleme:
selam hanımlarrr
8.haftanın içinde olupta mıde bulantısı yaşamayan varmı ben gibi acaba?
yoksa daha sonra başlama ıhtımalı varmıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…