2014 Aralık Anneleri

İste olmuyor anlatamiyorum kendime bunu 8.haftadada duyan oluyor diyorum ama olmuyor hayirlisiyla bu haftayida atlatasaydim

atlatıcaz canım yaaa, sen yüreğini ferah tut yeter ki. hem senin bebişler iki tane :) ikiz olmasının gelişime muhakkak etkisi vardır. tek bebeğe göre büyüme biraz daha yavaş olmalı. güzel şeyler düşün ki güzel olsun her şey

Sağlıkla doğsun inşallah. Görebildin mi bebeğini? ben 12 mayısa kadar beklemek zorunda kaldım.

aminnnnnnnnnnn inşallahhhhhh cümlemizin..
valla bi mercimek tanesi gibi bi boşluk vardı.dr.4 haftalık dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi..
ben geç yumurtladım geriden geliyorum
neden o kadar geçe kaldı ?

İste olmuyor anlatamiyorum kendime bunu 8.haftadada duyan oluyor diyorum ama olmuyor hayirlisiyla bu haftayida atlatasaydim

Canım benim bir arkadaşım 9 haftalık hamile. Bebeğinin kalp atışını 8 haftalıkken duydu. Her şey yolunda gidiyor çok şükür. Merak etme, canını da sıkma hemen :)

canım mantar için 1 litre ılık su yap, içine 1 şeker kaşığı karbonat koy karıştır. çok vajinaya girmeden sadece dudakları kapsayacak şekilde yıka. Mantarı iyileştiyor çok şükür, hem de doğal..

doktora gittiğimde gördüm sadece, açtı duymamız için ama duyamadık sadece gördük canım
Satlarimiz ayni canim oyizden sordum
Azicik umudum varsa oda ikiz olduklari için yavaş buyuyolar geç duyula bilir doyorum
Canım benim bir arkadaşım 9 haftalık hamile. Bebeğinin kalp atışını 8 haftalıkken duydu. Her şey yolunda gidiyor çok şükür. Merak etme, canını da sıkma hemen :)

Hayirlisiyla duyayimda 9. Haftada olsun...bugün güne kotu basladim iinşallah toparlarim kendimi

Canim ya cok sevindim senin adina :) cok heycanlandim okurken Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin inshallah, en yakin zamanda bana ve tum bebek isteyenlere nasip olur inshallaaaah Allahtan umut kesilmez her shey icin saol canim bu arada kac haftaliksin

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Karbonatlı su ortamdaki asit oranını düşürür o yüzden kaşıntı azalır ama tamamen mantarı iyileştirecegini sanmıyorum mantar enfeksiyonunda eş bile ilaç kullanıyo

Canim neden bu kadar karamsarsin.. normal gebeliklerde bile 8. Haftada duyulmasi cok normal kii seninkiler 2tane.benimde kasik agrilarim azaldi zaten bu haftalarda azaliyormus artik.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayirlisiyla duyayimda 9. Haftada olsun...bugün güne kotu basladim iinşallah toparlarim kendimi

Seni çok iyi anlıyorum. Benim de bebeğim 5+1 fakat hala göremedik. İnş bu cumayı umutla bekliyorum :) İlk başta çok üzülmüştüm ama sakinleşince üzülmek için erken olduğunu düşündüm. Sen de rahatla. İnş hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.

Benim normldede boyle sorunum vardi karnima masaj yaparak yapabiliodum. Simdi bebek olunca masajda yapamiorum ikinmada yasak dedi doktor. Dusuk tehlikesi var bende . olur ver bakalim iyi gelir.

Çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına. Eşit miktarda hurma, incir, kayısı, erik, ve dut kurularını bir kaba koy kaynar suda iyice yumuşayana kadar beklet. Sonra çekirdekli olanların çekirdeğini temizle ve karışımı robottan geçir. macun kıvamına gelince kavanoza koy ve sabah akşam 1 yemek kaşığı ye. İlk günler 2 de olabilir. karşım buz dolabında 1 hafta bekleyebiliyor. Pek çok kişiye iyi geldi inşallah sana da iyi gelir. bebeğine de besin olur. :))

OLur öyle boşver. Bebiş iyi ya ona bak sen. Darısı başıma inşallah. :))

Kızlar hiç isim düşünen varmı ? Şöyle değişik kulağa hoş gelen isimlerden

Kızlar hiç isim düşünen varmı ? Şöyle değişik kulağa hoş gelen isimlerden

yok cnm benim dayanolmayacak sekilde olmuyor bulantim

Gunaydin kızlar....
Pazar gününden beri sanki bebeklerim benimle değil hissedemiyorum onlari kasigim sizlardi biz burdayiz derlerdi....gece ac uyanmalarimda bitti umutsuzum mutsuzum

Canım lütfen öyle düşünme benim kasık ağrım tamamen yok oldu sadece belim ağrıyor pozitif düşün ordalar annesi sen gördün onları

Ya Settar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…