2014 Aralık Anneleri

ya kizlar lütfen akil verin bana pazartesi dr a gitcem kese icin ama dr alttan bakiyo teklikesi varmi yokmu tecrübeli arkadaslar yazarlarsa sevnirim .. bu yüzden bu hafta gitmedim dr a erteledim bebek varsada büyüsün die bekledim birazcik daha .. eger alttan bakmak düsük tehlikesi yaratiyosa nie bakiyolar :KK31:

hazelcim aynı korku bende de vardı hamilelikten önce kontrole gitttiğimde alttan ultrasonla bakmıştı bütün gece acaba yine alttan mı bakar diye endişe yaşadım hatta uykuda kabuslar gördüm ama doktora gittiğimde üstten baktı :KK52: alttan ultrasonu bir takım rahimle ilgili analizler için gerkli görüyorlar sanırım... diyeceğim sıkıntı yapma..bebişinle karşılaşacağın anı düşün tadını çıkar :KK16:

Benimde sezeryanin uzerinden 4 sene gecti surekli sizliyo dikis yerlerim, en ufak bir ayaklarimi usuteyim dikis yerleride sızlıyor, mide bulantilarim umarim ilki gibi olmaz ilkinde bir fiil 7 ay bulanti çektim

Ah canım sorma normal doğumu çok istediğim halde sezeryan olmak zorundaydım bebişim için neyse o sağlıklı doğduya şükür ama tabii dediğin gibi üşütmelerde olsun biraz ağır kaldırayım ağrılarım oluyor yedi sene geçti ama halen devam ediyor :KK50: bulantım benim de aşırı şekilde olmuştu ama sadece üç ay sürmüştü bıçak gibi geçmişti.....belli olmaz canım her çocukta farklılık oluyor diyolar belki o kadar sürmez :nazar:

ayyy benim de beşinci haftan bugün bittiiii :) aynıyız... ben de salı günü gideceğim Allahım bana da nasip eder inş görmeyi. canım duanı bekliyorum... hayırlısıyla kalp atışlarını da duyarız inş.

inşaallah canım dualarım seninle....keseyi görmeden insanın içi rahat etmiyor şimdide kalp atışlarına odaklandım hormonlar yerinde durmuyor malum :KK52: sende hayırlısıyla görürsün inş. ...... kırkımız karışacak desene :13:

Gunaydin hayirli cumalar herkese
Su haftasonu bi gecse pazartesi gelse

2014 Aralık Anneleri Listemiz:nazar:

NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya224 Şubat1 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27Kocaeli12 Mart7 Aralık
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık
Hayrolsun32?15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık

Son düzenleme:
2014 Aralık Anneleri Listemiz:nazar:

NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya224 Şubat1 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27?12 Mart7 Aralık
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık
Hayrolsun32?15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık

günaydınnn

senin de ikinci bebekmiş. ilki kaç yaşında?

Keseyi 4+3 de gördük cnm. Çok minikti yine de üstten görebildik.
Kalp atışı için pzt gidicez. 5+3 olucak o gün. Aslında bana erken geldi ama inş duyarız.

canım satın kaç? bende ptesi gidiyorum. 5+4 üm. keseye bakıcaz ama kalp duymayı beklemiyorum şahsen ben de. nereye gidiyorsun doktora. başkent hastanesi miydi?

Benim bel agrim yok ama kasik agrisi beni endiselendiriyor, henuz dr a gitmedim zaten haftaya gitmeyi dusunuyorum. Mide bulantilariniz basladimi?

Bu sabah bir kaç sn kasık ağrım oldu benim de. Üşütmemek lazım. Evde bi çocuk daha olunca ve çalışınca pek dikkat edemiyorum haliyle. Ona yorumladım ben ama bilmiyorum inş sorun yoktur.

Bulantılarım başladı hafiften..Ekşi ve tuzlu yiyorum bastırsın diye...

canım satın kaç? bende ptesi gidiyorum. 5+4 üm. keseye bakıcaz ama kalp duymayı beklemiyorum şahsen ben de. nereye gidiyorsun doktora. başkent hastanesi miydi?

Sat 1 Mart cnm. Keseyi görürsün Allah'ın izniyle hem de net olarak.
Şu an için Turgut Özal'a gidiyorum ama Gazi Tıp'a başlamayı düşünüyorum. Oğlum erken doğduğu için bu sefer takiplerimi tıp fak.te yaptırmak istiyorum

Şu an için Turgut Özal'a gidiyorum ama Gazi Tıp'a başlamayı düşünüyorum. Oğlum erken doğduğu için bu sefer takiplerimi tıp fak.te yaptırmak istiyorum

Turgut özal eski fatih değil mi? gazi mi eminmisin. çoook kalabalık değilmi gazi yaaaaa

Turgut özal eski fatih değil mi? gazi mi eminmisin. çoook kalabalık değilmi gazi yaaaaa

Evet eski fatih. Gazi'de bi doçent'e gidicem. Kalabalık da olsa bu kez özel hast tercih etmeyi düşünmüyorum. Çok beklesem de bilgili tecrübeli dr olsun istiyorum

herkese merhaba. ben de aralık annesi olacağım kısmet olursa. sat 1 mart. salı günü keseyi görmeye gideceğiz. inş görürüz sağlıklı bir şekilde

bişiy sormak istiyorum,1 Nisanda yaptığım testte 1600 çıkmıştı değer,doktor on gün sora gel dedi,bu sırada ben sadece eşime söyledim:KK43:

12 Nisanda randevu aldım,acaba o zmana görürmüyüm keseyı ya da kalp atışını ondan sonra ailelerimize söylemeye karar verdık ama dayanmak cok zor zaman gecmıyor:KK43:

Sol tarafımda akşamdan beri bi ağırlık var kasıkta, korkuyorum...

Bende güvercinlikteyim bilgiye cok yakınım.. hala dr konusunda kararsızım malesef:KK34:

güvercinlik carfur jandarmanın oralar değil mi evet yakınmışız. ben ilk çocuğumda da bilgiye gittim. bilgi evime de işime de çok yakın ve ben daha uzak bir hastaneye tek başıma gidemiyorum. eşim yoğun çalışıyor beni dr a götüremiyordu. eşimin yoğunluğu geçince 6.ayda medicanaya başladım. doğuma kadar medicanaya gittim ve orada doğurdum. bu bebeğimde de aynsını düşünüyorum. bilgide doğurmam.

X