2014 Aralık Anneleri

Canim yarin kalp atislari için gidicem kalcamida soyliycem...devlet hastanesine gidiyorum Dr inan hiçbirşey söylemedi gecen hafta bakalim bu haftada aynimi olucak...ben ANKARA dayim iyi bi Dr bulsam Dr degiatircem

Canim sen de mi pko lu idin?
Sanki seni pko basligindan hatırlıyorum.
Tedavi bebegi mi seninki de?
Ben de ankaradayim. Koru hastanesine gidiyorum.

Cok cok gecmis olsun canim
Ayaklarini yüksek bir yere koyup yat oyle tavsiye ediyorlar.
Benim doktorum da iki kez bhcg bakti iki katina cikinca güzel dedi.
Artik keseyi takip ediyor.

Insallah canim. Benim ilk gebeligim. Yarin icin cok sabirsizlaniyorum. Ilk doktor randevun olacak. Daha kac haftalik onu bile bilmiyorum. En son 20 martta regl olmustum :)

Cok cok gecmis olsun canim
Ayaklarini yüksek bir yere koyup yat oyle tavsiye ediyorlar.
Benim doktorum da iki kez bhcg bakti iki katina cikinca güzel dedi.
Artik keseyi takip ediyor.

ayak altima koymadim da sirtimi yukselterek uzanip tv izliyorum ama ara ara bel agrim oluyo ins.bisey olmaz.

Super haber bu cok sevindimm :13:

Canim yarin kalp atislari için gidicem kalcamida soyliycem...devlet hastanesine gidiyorum Dr inan hiçbirşey söylemedi gecen hafta bakalim bu haftada aynimi olucak...ben ANKARA dayim iyi bi Dr bulsam Dr degiatircem

Eeloocaann hangi hastaneye gidiyosun? Ben de Ankara'dayım; kardeşim de hamile, birlikte iyi bir doktor bulalım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada ben de kendime nazar değdirdim
Akşam kahverengi akıntı gördüm, sabah da biraz daha kanlı gibiydi. Acile gittik. Istirahat et dedi doktor ona tamam da; bebek daha 4. haftada dedi ona canım sıkıldı. Kalp atışları da duyulmadı. Sizce endişelenmeli miyim? :/

Eeloocaann hangi hastaneye gidiyosun? Ben de Ankara'dayım; kardeşim de hamile, birlikte iyi bir doktor bulalım. Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canim ben gataya gidiyorum tüp bebeğimi orda yaptim tüp bebek ekibinden çok memnun kaldim gebe poliklinigindeki Dr hic birşey demedi...

Dinleniyom kuzum uzaniyom.korkudan kahvalti bile yapamadim eşim hazirladi simdi yedim yine uzanmaya geldim odaya.

Iyi yapmissin canim benim 6+6 kahverengi lekenlenmem var. Doktor bana da progestan verdi. Günde 3kez hap olarak kullaniyorum.. Rabbim insallah kucagimiza almayi nasip eder.

cok saol cnmmmmm ben de hala inanamiyorum alttan bakti kal atışını görüyom dedi bana gistermedi ama gıcık doktor galiba carsamba gununu bekleyemiyecem kendine doktorum için esimde bekleyip oyle gidelim diyo

Sen yanina süt ceviz 1.5 litrelik sulardan koy ayaklarinin altina 2 yastik koy progestanini ic yat surekli bi wc ye kalk çay ve bitki çaylari hic icme kalkma

Son düzenleme:
Super haber bu cok sevindimm :13:

Sen yanina süt ceviz 1.5 litrelik sulardan koy ayaklarinin altina 2 yastik koy progestanini ic yat surekli bi wc ye kalk çay ve bitki çaylari hic icme kalkma

saolun kizlar.gurbet76 sen kalp atışını diydin mu

Çok şükür canım...eşin var o yeter sana...beraber gelirsiniz üstesinden in şa Allah. .bebeğiniz sağ salim doğar..
Allah Allah bir şey dememesi tuhaf..doktor bulmak kolay ama insan kendi istediyi gibisini zor buluyor..ben ilk kızımda gittiğim doktor iyiydi ama yanında çalışanlar qıcık tiplerdi.ikinci kızımda dok.değiştim.başta çok iyilerdi.sonradan çok değişdiler.doktor desen hiç bir şeyle ilgilenmiyor.yanındakiler bir şey sorsan pişman olursun....bu Sefer şaştım kaldım.bizim şehirdede iki kadın dk.var diğerleri erkek.bende çok çekingenim...yakın şehirlerede gidememki araba Yok. Kızlar küçük daha..bende mecbur ilk kızımdaki doktordan randyevu aldım.
Insallah canim. Benim ilk gebeligim. Yarin icin cok sabirsizlaniyorum. Ilk doktor randevun olacak. Daha kac haftalik onu bile bilmiyorum. En son 20 martta regl olmustum :)
Bende çok heyecanlıyım.ilk başta istememişdim.malum 2 küçük kız olunca..sonradan çok pişman oldum..in şa Allah bir şey olmaz bebeğime.vicdan azabı çekerim sonra
Bende 16 mart sat..bana 6 slna verdi randyevu yu. İdrar tahlilinden başka bir şey de yapmadım...10 gün nasıl dayanacam bilmiyorum..in şa Allah heöimiz duyarız kalp atışlarını..
Endişelenme tatlım...geç döllenmedir muhtemelen. Benim ilk kızımda BDT 22 kasımd ama kızım 10 aralıkda doğdu..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…