2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

artık kendimi kandırmicam....bu iş ne hormon ne kan ne ilişki işi...allah bana vermicek bu çocuğu bıraktım artık...

Son düzenleme:
artık kendimi kandırmicam....bu iş ne hormon ne kan ne ilişki işi...allah bana vermicek bu çocuğu bıraktım artık...

Sakın sakın böyle demeyin bu iş en basta rabbimin istegi ile olabilecek bir sey meryem validemizi aklınıza getirin ilişki ilemi oldu hayır haklısınız cocuk işi rabbimizin baslı basına bir mucizesi sadece zamanı vakti var kimse 4/4 lük degildir sizinde imtihanınız buradan demekki Allah sevdigi kulunu imtihan eder unutmayın sakın vazgecmeyin kuruntu yapmayın alnımıza ne yazıldıysa ne zaman olacaksa saniyesi şaşmaz bir bakmıssınız testler cift cizgiyi göstermis ..
İyi bayramlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde umudum kalmadı. Bu ay son kez denicem. Baktim olmuyor olacağına bırakacağım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu ay hepimiz hayirlisiyla hamile kalcaz kızlar. Hadi bakalım. Güzel bir ortam, zihinsel hazırlık, popo ya yastık , ayaklar havaya oldu bu iş :))))) ben de adet olursam hemen baslicam calismalara :) inşallah olmaaaaamm :))))

Keşke o kadar kolay olsaydı.

Keşke o kadar kolay olsaydı.

Tabi ki değil canım biz yapalım elimizden geleni olursa olur. Hayatı kacirmayalim. Ben olur mu olmaz mı diye düşünmekten gün saymaktan insanlara hayatıma odaklanamiyorum çoğu zaman. O yüzden artık pozitif olup çalışmalara tam gaz devam :))))

Iyi geceler arkadaşlar. Bugün de olmadım. Yarın önemli bir gün yarın da olmazsam suphelenebilirim. Kısmet. :)))

Kızlar bugün bat günümdü, nöbetci eczane bulup gebelik 4testi aldım ve hiç bir sey göremedim sonra agladım agladım 2 saat sonra biraz cizgi belirmişti sizde bakın acaba varmı yoksa 2 saat sonra cıktıgı için gecerli degilmi $20140729_235051.jpg $20140729_235024.jpg

Kızlar bugün bat günümdü, nöbetci eczane bulup gebelik 4testi aldım ve hiç bir sey göremedim sonra agladım agladım 2 saat sonra biraz cizgi belirmişti sizde bakın acaba varmı yoksa 2 saat sonra cıktıgı için gecerli degilmiEki Görüntüle 1203965 Eki Görüntüle 1203966

Bence daha tutunma asamasında silikte olsa cıkmıs ben bekletiyorum 2 günde gecse tek cizgi tek cizgidir :) bence bebek var

İnşallah öyledir bir nöbetci eczane bulacagız aksamüstü yarın ilk idrarımlada testi yapmayı düşünüyorum, havucsuyu içiyorum inşallah yararı olur, senin bat nezaman canım bu ay denemeleriniz oldumu

Yarindan itibaren dogurgan dobemdeyim calismalara basladim. 2gunde bir devam ediyorum. Havuc suyu iciyrm. Bol bol incir tuketiyorum. Ama bakalim umidim var bu ay allah buyuktur ins yuzumuzu guldurur.

kızlar 2 şey sormak istiyorum bu ilişkiden sonra ben bacak arasına hemmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn bi atlet ya da t-shirt tkıltırıyorum midem kalkıyo çünkü meni denen sıvıdannnn lütfen dalga geçmeden biri cevap verirse sevinicem..acaba diyorum o yüzden mi tüm sıvıyı o bez parçası neyse çekiyo ve içime bişe mi kalmıyo.....2.sorum da şu... bu ayaklar havaya olayı nasıl ?ben sadece bacaklarımı kendime çekip yastık koyuyorum altıma yeterli mi? madem ağustosta burdaki herkes birbirimize destekle jamile kalıcazzzz (inşallaahhhh)yanlış yaptığım bişe varsa nolur söyleyin.bıktım artıkkkk çünkü onu yap bunu yap sonuçç negatif:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Canim bnde snn gibiyim. Daha esim cekmeden hazirliyrm :)
Ben kagit havlu tutuyorum hemen. Saga sola akmasin diye. Ama zaten ayaga kalkana kadar hic bisi akmio bizde. Yattigim surece icimde hepsi. Yani onun meniyi cektigini sanmiyrm. Oraya gelen zaten sen bezi koysanda koymasanda disari cikar zaten.
Ayaklara gelince ben ne olur ne olmaz diye yatagin basina kaldiriyorum ayaklarimi. Altima da yastik koyuyorum. Aslinda snn yaptiginda olur ama sansa birakma duvara daya en azindan yarim saat tatlim.

Bence daha tutunma asamasında silikte olsa cıkmıs ben bekletiyorum 2 günde gecse tek cizgi tek cizgidir :) bence bebek var

Sagol canım moral verdin bana. Benim gecen ay adetim 37, günoldu cok düzensizdir bugun 30. Gündü ikini testi cuma veya cumartesi yapacagım inşallah tutunur daha belirgin çizgiler görürüm,

Yarindan itibaren dogurgan dobemdeyim calismalara basladim. 2gunde bir devam ediyorum. Havuc suyu iciyrm. Bol bol incir tuketiyorum. Ama bakalim umidim var bu ay allah buyuktur ins yuzumuzu guldurur.

Mutlaka degerlendir ama 2 unde 3 günde bir calışısanız sperm daha cok oluhormuş benim gecen ay 29 unda başladı adetim temmuzun 11 inden 22 sine kadar 10 günde 5 kez çalışma oldu aslında umudum ondandı inşallah tutunur bebegim

Mutlaka degerlendir ama 2 unde 3 günde bir calışısanız sperm daha cok oluhormuş benim gecen ay 29 unda başladı adetim temmuzun 11 inden 22 sine kadar 10 günde 5 kez çalışma oldu aslında umudum ondandı inşallah tutunur bebegim

Benim gecen ay 8-9calismam oldu ama tutmadi :KK43: bu ay da 2gunde 1 calisicam bakalim tutacak mi ins tutar bu ay umitliyim.

Benim gecen ay 8-9calismam oldu ama tutmadi :KK43: bu ay da 2gunde 1 calisicam bakalim tutacak mi ins tutar bu ay umitliyim.

İnşallah olur canım, ben işte dün bir test yaptım ilk önce ikici çizgiyi göremedim 2 saat sonra cizgi silik bir şekilde belirmişti sen ne dersin acaba hcg olmasa 2 saat sonrada cıkarmı çizgi resmi dün koymuştum diğer sayfaya

Kızlar herkese hayırlı bayramlar.

Sizlere danışmak istediğim bi konu var lütfen bi el atın :KK43:

Bugün test yaptım 2. Çizgi resimde gözüktüğü gibi. Eşime daha söylemedim. Kimseye söylemedim. Boşuna ümitlenmek ümitlendirmek istemiyorum.

Bugün 33. Günüm adetimin üstünden 2 gün geçti.

Yine umutsuzca yaptım testi 5 sn içinde çizgi belirdi. Şuan hiç bişey hissedemiyorum sadece ağlıyorum.

Nolur yardım edin. Eki Görüntüle 1204034

Bugün test yaptım 2. Çizgi resimde gözüktüğü gibi. Eşime daha söylemedim. Kimseye söylemedim. Boşuna ümitlenmek ümitlendirmek istemiyorum.

Yine umutsuzca yaptım testi 5 sn içinde çizgi belirdi. Şuan hiç bişey hissedemiyorum sadece ağlıyorum.

Mutlu olman gerek bnim basima gelse ciglik atardim :-D

Tebrikler hamilesiniz :) adetinizin 2 gün geçtigi bunun kanıtı adetiniz 1 hafta geçtiginde daha cok belirginlesecektir ama bunu beklemeden gidip kan testi verin özelde beklemeden 2 saat icinde ssonıcunuda alırsınız :) bence bu durumu esiniz haricinde kimseyle paylasmayın sonucta sevinenler dısında kıskanıp nazar edeceklerde olacaktır bebeginiz size sıkı sıkı tutunup kalp atıslarını duydugunuz ana kadar esinizden baska kimseyle paylasmayın derim ben

Bende de ilk testimde belli belirsiz cikmisti bozuktur diye baska test aldm oda oyle cikti ablam elimden tutup hastaneye goturdu sonuc : 4 haftalik hamileydim. Su an 19 olduk. Hayirli olsun bebisin canimmm.

X