2014 ağustos sonu için 5 yıldızlı balayı oteli tavsiyesi ;)

Gündüzleri ve akşamları ayrı ayrı aktiviteler oyunlar danslar partiler oluyordu ki ce kadar çok eğlendik ki Odamıza gece 2 de gelip yorgunluktan direk uyuyoduk :KK70: sevismeye firsatimiz olmuyodu diyebilirim :p amaaaan az sevisin tatilin tadını çıkartın eglenin deli gibi tatil bitip eve dönünce zaten gece gündüz sevisiyorsunuz :KK70: en azından sevistikten sonrayatakta gülüp anabileceginiz anilariniz oluyor :p yorumum fazla aabsürd olabilir ben böyle değildim evlendikten sonra böyle oldu sorrryyy :KK70:
bu arada tourda çalışan herkes granadayı tercih ediyo dedi bize görevli ne kadar güvenilir bilemeyeceğim tabi

"nonsense38, post: 39244913, member: 214024"]haha canım çok araştırdım granada çok güzeldi ama ben plaji olsun çok istiyorum oranında azmış baya o yüzden alva donnayı beleği seçtik inşallah pişman olmayız[/QUOTE]
Hayirli hayırlıolsun o zaman hhayatınızın en güzel günleri bunlar :) bu arada tourda çalışan herkes burayı tercih ediyor ndemissin tour derken ? Anlamadım ya

limak bize biraz pahallı geldi canım o yüzden hiç bakmadık bilee
evet biraz pahalı ama bu yaz gittiğimiz limak limranın hemen yanında limak park otel var daha uygun fiyat fakat limranın herşeyinden yararlanabiliyorsunuz biz limrada kaldık fakat sonradan farkettik ki limak park clubten gelen çoktu ama eltimde hemen hemen aynı paraya gitti vikingene hiç ama hiç memnun kalmamışlar hatta bizim otele bayılmıştı fotolardan

evet biraz pahalı ama bu yaz gittiğimiz limak limranın hemen yanında limak park otel var daha uygun fiyat fakat limranın herşeyinden yararlanabiliyorsunuz biz limrada kaldık fakat sonradan farkettik ki limak park clubten gelen çoktu ama eltimde hemen hemen aynı paraya gitti vikingene hiç ama hiç memnun kalmamışlar hatta bizim otele bayılmıştı fotolardan
aynı dönemde aynı otele giden insanlar bile çok farklı yorumlar yapabiliyo birazda insanın beklentisiyle alakalı tabi

bende sizlerin yorumları üzerine bu oteli araştırdım ve dün bende bu sentido gold island ın golden bay tarafındakı odalarına rezervasyon yaptırdım araştırmalarım sonucu genelde yaşlı kesimin agırlikli oldugunu oyuzden animasyon zayıf oldugunu yazıyordu ama benım için bu farkezmez sakın olması daha işime gelir diye düşündüm inşallah hepimiz memnun kalırız.siz benden öncesinz benm eylülde balayı sonrası otel görüşlerinizi yazarsınız inşallah:)

bende sizlerin yorumları üzerine bu oteli araştırdım ve dün bende bu sentido gold island ın golden bay tarafındakı odalarına rezervasyon yaptırdım araştırmalarım sonucu genelde yaşlı kesimin agırlikli oldugunu oyuzden animasyon zayıf oldugunu yazıyordu ama benım için bu farkezmez sakın olması daha işime gelir diye düşündüm inşallah hepimiz memnun kalırız.siz benden öncesinz benm eylülde balayı sonrası otel görüşlerinizi yazarsınız inşallah:)
Merhaba bizde Gold islanda gidicez fakat Golden bay kısmında kaldim demissiniz orasi B blok diye adlandirilan yer mi oluyor acaba nette o tarz biseyler okudumda. Peki orda kalmanız sıkıntı oldu mu denize uzak mi ? Teşekkür ederim :)

X