2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

cnm sen progestan iğneyi ne zamandır kullıyorsun ve ne kadar kullanacakmışsın birşey söyledi mi doktor? bu arada kaçıncı haftadasın?
8 haftalığız canım yarın 9 olcaz insallah... Ben normalde sabah 2 aksam 2 fitil kullanıyodum alerji oldum doktor iğneye çevirdi 20 gğndür kullanıyorum iyilesince fitile döneriz dedi ama hiç niyetim yok iğneden bıktım delikdeşik oldum ama kaşıntı korkunçtu. 3. Ayda bırakıcakmışız ya aslında hersey yolunda kese normal, düşük tehlikem yok, cinsellik bile serbest... Ben kullanmak istemiyorum yeter bıktım yaaa

Biraz daha sabret canım. bu kadar uğraştan sonra bebek sahibi olmuşken, ilaçtı iğneydi biraz daha dayanmakta fayda var. Doktorlar işi riske atmak istemiyorlar:) sabah 2 akşam 2 de çokmuş ama yaaa. ben de 20 gündür kullanıyorum progestanı. aynı zamanda jel de kullanıyorum. coraspinle beraber de clexane kullanıyorum. suzan hanım da biraz garantici gibi:) ne biliyim estrofemi falan da kesmediler mesela bende. unuttular mı acaba. Ben bir daha arayayım da Esmeraya sorayım bari nolur nolmaz hee bi de cinsellik hakkında da birşey söylemediler bana. sana kese için gitiğinde mi söylediler. Bu arada herşeyin normal olduğuna çok sevindim. MAşşallah cnm darısı başımaa

canim ben estrofrmi 3.5 aya kadr kullandim cogu dr da biraktrmio hemen cunki estrofem rahimi kalinlastirio kuvvetlendirio druna guven sen hepsi ayri ayri uyguluo.igneyide pozitf sinc alana kadr kullandim arada lekelnmm oluodu o zaman bitane vuruodu drum.progestana gelince hamilelikte bence en onemlisi cunki hamilelik hormonu verdigi icin rahim icindeki kanamalri önluomus.eger fitil olark alamiosnz agizdan alin yutun.ben 1 ay kestim sadece progstni hep kullaniorum basindan beri.coraspine gelince kan pihtilasmasi olmasn die kullaniruz cunki ilk 4 ay kayiplarin cogu bebege kan akiminn azlamsndan oluo coraspin kani sulandirio hic zarari yok.canm sen drunu dinle o bizden iyisni bilir ☺

ayyy cok kizdim sana bu kadr ugrasip pozitf sonucu alioruz ilacami dayanamiosun ☺ hem butun hamileliklerde ilk 4 ay risk herzamn vardir canim Allah korusun kayiolarn coguda ilk aylarda gerceklesio.hem progestann zarrndan cok faydasi var canim dusuk olmasin die kullanioruz onu..druna soyle agizdan al canm yut.ben cok sikilmstm fitil olark kulkanmktan oda bana dedi yut ozamn dedi biraz uyku yapar dedi bende hep yutuorum.

Kalp atışını duyunca söyledi emre bey. Estrofemi sor mutlaka büyük ihtimal keser... Ufff 4 hafta daha... Fitil kullanmak istemiyorum gece uykumdan uyandırıyodu kaşıntı resmen... İğnede fena naoalım dayancaz mecbur... Bu hafta kontrolüm var bakalım ne dicek...

Hayatta içmemmmmm fitil olarak akıyo ya bi süre sonra gördüm ya aslaaaaa içmem kusarım bakkkkkk

teşekkür ederim canım. ne biliyim bu kadar çok ilaç olunca, bir de pozitifi görünce emin olmak istedim. doktorun asistanını aradım. o da hiçbirini kesme dedi. Ben progestanı iğne olarak kullanıyorum her gün. tabi o da morluk ağrı falan yapıyor. keza kan sulandırıcı iğne de öyle. Ama hiç sıkıntı değil yani bir bu kadar daha verse gıkım çıkmaz yeter ki bebeğe zararı olan birşey olmasın...

Allah sana da hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin. bişey kalmamış. Darısı başımıza

canım teşekkür ederim, yarın kese için gideceğim inşallah hayırlısıyla görmek nasip olur

bu arada a_gurur ve okyanus34 sanırım negatif oldu Allahım inşallah tez zamanda güzel haberler vermeyi nasip eder onlarada, kucaklarını doldursun rabbim

benimde artk biraz daha belirgin gorenler hamilesin diyorlar ewt bende hissediyorum cok sukur rabbime. bu arada kizim olacak ins seninki bellimi cinsiyeti

benimde artk biraz daha belirgin gorenler hamilesin diyorlar ewt bende hissediyorum cok sukur rabbime. bu arada kizim olacak ins seninki bellimi cinsiyeti

Benim de kız bebek canım hayırlısı olsun da Ayrıntılı ultrasonu yaptırdın mı ben hasta oldum şifayı kapmışım çok öksürüyorum uyuyamadım dün gece bişeyler yaptım ama fayda etmedi yarın doktora gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…