2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

R ravza54 canım öncelikle perşembe günü de bebeğini görmemiş olmana üzüldüm inş salı günü gösterir kendini annesi. Merak ettiğim bebek kaçıncı haftada görünmeye başlıyor normalde? Ben suan sata gore 7. Haftam dayım ama ben de görmedim henüz. Haftaya perşembe kalp atışını duyacagiz inş. Bebek görünmeden kalp atışı duyuluyor mu?

Kızlar nerdeyse üç ay dolcak hiç olmayan bişey oluyo bana mide bulantısı başladı ölüyorum bulantıdan. Bişey yemek istemiyorum zaten yiyemiyorum da doğru düzgün üç gündür fenalardayım var mı bi çaresi bu işin imdaaağğğğttttt

Canim tekrar gecmis olsun cok sabirsiz bi yaramazin olacak insallah bisey olmadan sag salim alirsin kucagina zamani geldiginde saglikla dogar insallah bu zor günleri tez zamanda atlatirsin aminn
aminnn insallah canimm saolasin hepimiz sag salim kavusurz insallah yavrularmiza.kolay gelmedik bu zamanlara

canim insallah transfern sikinyisz gecmstr tutuncak hayrlisyla sana.hamile kaldgnda kesinlikle 11.haftadan itibren rhim agzni olctur eger kisalma falan varsa 14.haftada dikis atiolar ve %95 basarili oluo 40.haftya kadr gidio ve onda yatmiosun notml hayztna fevam ediosun.benmki acil oldgu icin acilma olup fikis atildgi ivin basari sansi dusutu.Allah yarfmcn olsun bitanem.

Kuzum transferim güzel geçti melegim benimle şükürler olsun... Yatıyorum şimdi. Rahim ağzı olayına mutlaka dikkat edicem kuzum. Sen naptın nasıl geçti günün?

Kuzum transferim güzel geçti melegim benimle şükürler olsun... Yatıyorum şimdi. Rahim ağzı olayına mutlaka dikkat edicem kuzum. Sen naptın nasıl geçti günün?
valla bugunde gelmedi die şukrediorum canm.yatark grcirmye calisiorum gunlerimi canim benm.et et mesela Allah kismet ederde ikincyde nasip ederse bana 14.haftada dikis atilcak yine.ayy cokk hrycnlisndr simdi insallh olcak ben inaniorum.3 gun sadece tuvlte kalk sonra yormdan devam et rabbim yuzunu guldrsn canim.

Çok şükür kuzum inşallah biraz daha dayanır oğluş... Sıkıldım bile yatmaktan ikide bi şöyle bi evi dolaşıp yatıyorum

Canim benim normelde 6 haftalikken yada 5 bucuk haftalikken gözüküo benim ilk bebegm 5 haftalikken kesesi 6 haftalikken de kendi gözükmüsdü ama simdi persembe 6+5 gözüküodu normelde görmem kalp atisini duymam lazimdi 6 haftalikken kalp atisini dinlettiriorlar kesem büyûk istenilen boyutta kan raporlarim da ii ama bebek yok sali insallah görürüm sende görürsün canim insallah

Çok şükür kuzum inşallah biraz daha dayanır oğluş... Sıkıldım bile yatmaktan ikide bi şöyle bi evi dolaşıp yatıyorum
sikilma cokta dolanma az sabret ☺hehee sonucu guzel olsun insallah canim benim.Allah emeklerimizi zayi etmesin kuzum.vallahi icim okadar yanıoki daha minicik ya oglum dogunca kuvezde mucadele vercek.Allahim yardmcsi olsun.kucama bile alamicam agladgni duyamicam cok zor bunlari dusunmek bu kadar aciyken dogunca Sabrni versin Allahim.insallah kimse yasamaz boyle bi durum.

Senden duymasam benim hiç aklıma gelmezdi valla bebeğin görünmesi gerektiği. Çok küçük heralde ondan gozukmuyo diye düşünürdüm. Bu gidisimde ben de sorayım bakalım doktora. İnş canım görelim bebeklerimizi de içimiz rahat etsin.

Haklısın kuzum söylediklerin çok zor.... Ama sonunda seninle olsunda inşallah... Hem brlki düğündüğün gibi olmaz belki kese geri çrkilir felan... Olabilirmi böyle şeyler

Canim benim ilk bebeginse normel aklina gelmemesi senun kontrolün nezaman insallah görûrüz ama benim umudum yok pek nie bilmem hayirlisi artik insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…