2014 Ağustos Annelerinin Göbüşleri :)))

Ben 16 haftalik oldum burdaki resimler gibi göbek yok ortada zaten çok kilo vermiştim yeni toparlar. Buarada doktor erkeğe benziyor dedi umarım yanilmaz çünkü bir kızım var bir de erkek olursa çok güzel olur tabi öncelik sağlık ama yine merak işte. Bir ay daha beklicez belirsiz

18+4 akşam göbeği (dün akşam) herkes şu göbecikleri atsın artık :KK1:

Eklentiler

• $WP_20140319_006.jpg
    $WP_20140319_006.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 47
Ben 16 haftalik oldum burdaki resimler gibi göbek yok ortada zaten çok kilo vermiştim yeni toparlar. Buarada doktor erkeğe benziyor dedi umarım yanilmaz çünkü bir kızım var bir de erkek olursa çok güzel olur tabi öncelik sağlık ama yine merak işte. Bir ay daha beklicez belirsiz

hayırlı olsun umarım gönlündeki olur cinsiyeti ve sağlıklı inşallah.bende zayıfım (46) bende çok belli olmaya başladı artık:KK1: seninde 1-2 haftaya börtleyebilir:KK9:

43 le hamile kaldım işde baya zayıfım dediğin gibi doğurmadan önce 60kiloya ulaşmam lazımmış bende yiiyorum bakalım dombili olcam sanırım:KK1:

Nası imreniyorum böyle zayıflara bnm boy 1.70 kilom 57 idi hamile kaldığımda şuan 62 yim doguma kadar 70 i geçeceğim herhalde :KK43:(

benim boy kısa 1.50 olunca :KK1:

senin boyuna gore normal şuan

Boy olup bi de kilo olursa eyvahh diyorum ben :) allah sonumuzu hayır etsin .yavrularımız saglıkla gelsin de dünyaya gerisi halladilir inşallah bi şekilde... Şimdi böyle diyorum ya yarın yine kilolarıma ah vah etmeye başlarım ben ne dengesiz bişey oldum yaa :)

Boy olup bi de kilo olursa eyvahh diyorum ben :) allah sonumuzu hayır etsin .yavrularımız saglıkla gelsin de dünyaya gerisi halladilir inşallah bi şekilde... Şimdi böyle diyorum ya yarın yine kilolarıma ah vah etmeye başlarım ben ne dengesiz bişey oldum yaa :)

olmadı yuvarlanır gideriz heryere napalım bebişler sağlıklı olsunda, kilo almak istememe rağmen mecburmuşum yicem bende kimse beni durdurmasınnnn:KK56:

Haklısın canımm sonumuz hayrolaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu sene erkek senesimiymis?doktor bana erkeğe benziyor dedi ama net konuşmayı. Bakalim bu seneki istatistige uyacakmiyim😊

ben yükleyemedım ya nasıl olucak beceremedım gittti :KK43:

Eklentiler

• $2014-03-28 18.50.17.jpg
    $2014-03-28 18.50.17.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 64
X