2014 Ağustos Annelerinin Göbüşleri :)))

Maşallah canım, büyümüş oğluşun :nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: masallah cnmmm ne guzel buyumusunuzzzzz:KK16:
Ok yakismis tatlimmmm:nazar::nazar::nazar::nazar:

maaşallah senin göbüş büyümüş :KK70: maaşallah bebişine.benim de belli çok çıktı diyordum.seninki daha çok belliymiş.Allah bebişine sana sağlık versin.yakışmış ama hamilelik :)

evet canım maşallah artık bebiş gösteriyo kendini. Benim senin kadar yok ama geçenlerde yaşlı bi teyze hamile olduğumu bildi. İnsan mutlu oluyor hamileliği dışarıdan belli olunca.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49:

Sagolasiz canlarim bidahaki gobus resmini bira ay sonra koyalim hemde farkini hiss etmis oluruz. nekadar buyummus
sizlerde kgoyun gobus resmimiz az oldu gobusle dolsun tassin buralar kocaman kocaman olsunlar:16

ben 20 haftalık hamıleyım ama hala gobegım cıkmadı :KK43:((

:KK1:

ayy bana şaka gibi geliyo:44: benim göbişim hiç çıkmadı ya:KK43:15+6 yım neyse geç olsun güç olmasın ama insan özeniyo :KK30: çok sevimli duruyo göbişin :KK49:

iç karnınız geniştir kızlar belki ondan dışarı büyümüyordur. Bir de merak etmeyin, bir anda büyüyorlar, sonra şaşırıp kalırsınız büyüme hızına :nazar:

$IMG-20140314-02550.jpg

Selam kızlar genelde akşamları böyle olan karnım gün içinde bu halde. sanrıım bu artık hamiş göbüşü...:KK9:

Göbeği çıkanlara maşallah. Bende 16+2 deyim ama göbis henüz yok. Akşamları gaz oluyor tek :-)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X