2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet haklısın,ben ayva elma ve limonu kaynatıp içiyorum daha önce hemen iyileştirirdi beni şimdi çok etkili olamıyor sanki... Çok geçmiş olsun sana da canım...

saol tatlim...hmm ayva,elma ve limon uclusunu hic duymamistim, merak ettim bir deneyeyim bakalim, nasil yapiliyor cnm, suda mi kaynatiyorsun? bu arada bebislerimizin dogacagi muhtemel tarihte ayniymis... [/QUOTE]

Evet canım suda kaynatılıyor,nane limon gibi,hatta içine bi kaç yaprak taze reyhanda atılıyor,reyhan gebelikte tüketilebilir mi bilmediğim için rizke atmak istemedim, çok etkilidir aslında dene bakalım inş.sende etkili olur... Evet canım tarihlerimiz aynı inş sonuna kadar sorunsuz beraber oluruz

Allah hepinize bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..

Bende bebek istiyorum çok imreniyorum size ama bizim için daha çok erken keşke olmasaydı
anlamadım arkadaşım seni ne için erken??? bebek içinmi? bebegi çok istiyorsan kocan da razıysa neden erken olsun kiii :44:
çok istoyorsan başla çalışmalara yetişirsin 2014sonuna kadar sen de İnşallah anne olursun
iyi yapmışsın canım git gör bebişini için rahat etsin sonra da müjdeleyin ailelerinizi Allahım sevindirsin İnşallah. şimdiye kadar ikiz falan olan olmadımı?? hadi sen ikizlerle gel İnşallahhhhh

canıııımmmm neyi yüreyine saldın da bu kadar üzdün kendiniiii bebege bişey olmaz korkma duygusal dönemdeyiz ben de aglıyorum boş boş şeylere ama hormonların oyunu diye rahatlıyorum. sen de eger başka soruna üzülmüşsen İnşallah en kısa zamanda çözülür yok eger bebek için bu kadar endişelenip üzüldüysen işte buna kızarım bak bebişimiz bizimle olucak sonuna kadar sagsalim alıcaz kucagımızaaaaa ultrasona da sık sık girmeyi pek dogru bulmuyorum canım benim fikrim, doktor da önermiyor bırak zaman geçsin bebişin saglıklı şekilde gelişsin sen de git büyümüş halini gör annesi başka sorunlarına karışamam sadece çözülmesini dileye bilirim ama bebişin için endişelenme şükürler olsun erken dönemde keseni gördün o haftalarda çogu kişi görmez bileee sen rahat ol her şey güzel olucakkk İnşallahhh

Cnmmm bnmmm valla içim rahatladı teşekkür ederimmm.. c.tesi doktora gidicem ama fulll doktor
hamişlere kolaylık yokmu canım şükür benim doktor hamişlere öncelik tanıyo sen de sıkıştır kendini bi yerlere al randevunu korkma degerin de çok güzel Maşallahhhh

kızlar 6-7 haftalık annişler size sesleniyorum,
beta değeriniz en son kaç çıktı acep?
canım ben en son 3 4haftalıkta kan testi yaptırdım sonra da ultrason günümü bekledim sonrasında hiç tahlil yaptırmadım şükürler olsun sorun yok yani kese bebek falan gözükmese bu haftalarda kan tahlili istiyorlar:44: bence yaniiii:26:
Kızlar ya çok kötü soğuk almışım tedirginim o nedenle etkilermi bebişi bu durum

canım kendini koru bebiş için malum her ilacı kullanamıycaz.dün sordum dr-a üşütsem qrip olsam dedi ateşin çıkmamalı ona çok dikkat et yoksa hafifse endişelenme çayla falan atlatmaya bak. İnşallah geçer en kısa zamanda

kızlar çokk teşekkür ederim yarın gidiyorum doktora,bu siteyi kullanmayıda bilmiyorum :)) kusura bakmayın..

arkadaşlar hangi hastaneye gidiyorsunuz kontrole.ben daha karar veremedim. sadece gebelik test için gitmiştim 4 haftalıktı kanda bakmışlardı. bidaha gidemedim şimdi gideceğim ama hasane karar veremiyorum.memnun kaldığınız hastane önerisi olan varmı.

S.a kızlar az önce doktordan geldim moralim çok bozuk boşgebelik dedi doktor kese 12 milim ama içinde bişey göremedi( haftaya kadar bekleyelim olmazsa temizleriz dedi 10 gün önce kese 8milimdi zaten çok az gelişmiş dedi umutlancak bi durum yok anladığım kadarıyla ilk gebeliğimdede zaten 6. Haftasında kalp atışı durduğu için düşük yapmıştım bundada aynı şey( Çok üzüldüm kimsenin böyle şeyler yaşamasını istemem Allah hepinize sağlıklı evlatlar versin...

ama tatlım sen hangi şehirdesin ki?
özel mi devlet mi diye soruyorsan ben özele gidiyorum..

tatlım çok üzüldüm
inş haftaya değişir güzel haberler duyarsın ..
ama duyamasanda üzülme;
ALLAH sana sağlık versin inş.. bundan sonra sağlıklı bebekler yaparsın..
ama mutlaka bir kaç ay ara ver canım kendini topla..
:'(((

Rabbim inşllh en yakın zamanda sağlıkla bebeğini kucağna alacağın hamilelik nasip etsin. dua et sağlığına dikkat et. bazen 1-2 düşük olabiliyor daha sonra sı sağlıkla gelecek inşllh buda başka bir imtahan

hangı sehırdesın canım??
ben istanbulda bayrampaşada oturuyorum
zeytınburnu avrasya hospıtal gamze baykana gıdıyorum
ılk bebegımıde orda o hanımın ellerınde dunyaya getırdım sımdıde ınsallah burada
dogurmayı planlıyorum su gune kadar tanıdıgım en sevecen en ıyımser en ppozıtıf doktor
benım gıbı panık atak bırını normal ve hıc dıkıssız dogurtabılen tek ınsan

Evet canım suda kaynatılıyor,nane limon gibi,hatta içine bi kaç yaprak taze reyhanda atılıyor,reyhan gebelikte tüketilebilir mi bilmediğim için rizke atmak istemedim, çok etkilidir aslında dene bakalım inş.sende etkili olur... Evet canım tarihlerimiz aynı inş sonuna kadar sorunsuz beraber oluruz[/QUOTE]

saol cnm, deneyecegim insallah tatlim

ama tatlım sen hangi şehirdesin ki?
özel mi devlet mi diye soruyorsan ben özele gidiyorum..

istanbuldayım 2 yıl öncesi kadıköy acıbademle başladım orda doğumumu yapmıştım memnundum şimdi özel sigortamı değiştirdim yeni olduğundan karşılamıyormuş.ssk nın gecerli olduğu özel bir hastanede olabilir ssk geçmeyende olabilir çok uçuk olmasında fiyatı mesela acıbadem amerikan hastanesi kontroller için kasar biraz mesela türkiye hastanesine giden varmı nasıl

teşekkürler denemekte fayda var orayı deneyebiliriz.şimde netten bakıp randevu alacağım

istanbul dan çok arkadaş var yardımcı olurlar cnm..
inş gönlüne göre bi yer bulursun

mecıyekoydekı turkıye hastanesı ıyı fakat doktorlarından cok memnun olan yok arkadasım sıddetle tavsıye ederım doktorumu muayene ucretlerı cok ucuk degıl 50 tl dogumda 2 yıl once normal 620 sezeryan 900 ıdı sımdı ne olmustur bılemem ama cok bısı ucurmuyolar

çok üzüldüm arkadaşım Allah kimseye yaşatmasın İnşallah ultrasonun yalnışıdır İnşalllah doktor yalnış görmüştür.inan en gönülden diliyorum sonuç istenmeyen olsa da üzülme nolur Allahın kısmetini de kabullunmek gerek.eger ilk iki gebelikse 2sinin de sonucu olumsuzsa sonraki gebeligin için doktor destegi al(belki almışsın bilmiyorum) kaliteli yumurta yetişmesine yardımcı olsun diye İnşallah her şey gönlünce olur

arkadaşlar merhaba , bende ağustos annesi olacağım inşallah :) sizlere bir şey sormak istiyorum aranızda adetinin 7. günü hamile kalan var mı tani adetten hemen sonra ? bir arkadaşım için soruyorum şu an biraz aklı karışık

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…