2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

HAMİŞ arkadaşlar İnşallahhhh bebklerimiz güzel saglıklı şekilde gelişir onun büyümesiyle bizim de hayallerimiz büyür onlarla ilgilii
kalp atışını duymayı bekleyenler İnşallah duyacaksınız İnşallah hiç panik yapmayın
hepimize Allahım saglıklı hamilelikler nasip etsinnnn İnşallahhh
İnşallah canım darısı senin ve başka isteyen herkesin başına
Kizlar sukurler olsun bugun kalp atislarimizi gorduk boguk da olsa dinledik.darisi hepinixin basina insallahh :)
tebrikler canıımmmm

herkese merhabalar .geçen kış 9. haftada düşükle sonuçlanan hamileliğimin ardından yine hamileyim, 5 haftalık. inşallah ben de ağustos annesi olacağım.
inşallah. hoşgeldin arkadaşıımmmm

ben ultrason için 7. haftayı bekleyeyim diyorum. geçen sefer 4. haftadan itibaren 9.haftaya kadar 4 kez girmiştim, sonra kalbi durdu vs vs..daha sakin olmak istiyorum. ama çok sıkıntılıyım bugünlerde.
rahat ol canım bebişin etkilenmesin sen mutlu umutlu ol ki bebişin de pıtpıtlarıyla seni sevindirsin
ayyy canım boşuna panik yapma benim sonuca göre doktor 3 4hafta demişdi ve degerim 284tü bende umutsuzluga kapıldım ama şükür bebişim artık 1sm olmuştur döllenme saati bile degeri etkiliyorrr rahatla canım İnşallah en kısa zamanda keseni görüp kalp atışına duyarsın miniginin

rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
AMMİİİİİNNNNNN

allahım sana da bu güzel duyguyu tattırsın gerçekten çok başka bir şey tarifsiz

İsme okumak daha iyimiş canım ismini ver hemen okurum tatlım 40 tamamlar inşallah ayetel kürüsü allahım tez zamanda nasip etsin inşallah bende cok cabaldım melegimi kucama almak icin bir kaybım oldu inşallah allahım bu melegimi bana ve eşime bagışlar sende bizler icin dua oku tatlım saglıkla kucagımıza alalım

allahım sana da bu güzel duyguyu tattırsın gerçekten çok başka bir şey tarifsiz
allah tum ısteyen bayanlara nasıp etsın annelık duygusunu daha rahıme dustugu anda baslıyor o hıısıyat ama hele kucagına alınca onun o cennet kokusunu duyunca varya sımdıye kadar bosa yasamısım dedırtıyor ınsana

Son düzenleme:

Allahım senin ve senin gibi isteyen her kesin dualarini kabul etsin ve bizim size dualarimiz kabul etsin İnşallah.en kısa zamanda gelsin mucizeleriniz siz de dahil olun bizlere qırqır yapa yapa büyütelim göbişlerimiziii saglıklı şekilde İnşallahhhhh

bende 41 ayetel kursu tamam lansın istiyorum canım...alllhrazı olsun...inş bu bebişini kucagına alırsın....diğer meleginin yerine gecmez ama birisi cennette diğeri kucagında olur inş canım...tabıkı bende sıze dua ederim....hemde hepinize

aaammmmmmmiiiinnnnn inş canım....

Allah razı olsun canım amin rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah hamile kalıp doguracagımız bile kesin degil bu hayatta hamileyim diye sevinemiyorum bir kayıp yaşayınca aynısnı yaşıycam diye sevinmeyi unutuyorsun insan allahıma emanet ettim en iyi koruyan odur melegimi bu arada ben 3 tane okudum canım sende duanı eksik etme

allahrazı olsun canım....tabıkı bende sana dua ederim bol bol ......inş bu bebişin seni hıc bırakmıcak allahın izniyle

Arkadaslar benim pazartesine randevum vardi ama dayanamadim bugun saat 4de baska bir doktordan randevu aldim.. Nolur dua edin bebegimi goreyim , kalbini duyayim, bir terslik cikmasin..

Hayirli olsun canim :)) bebegin boyu ne yaziyo ultrasonda? Benimki 5 mm, seninle son adetlerimiz ayniydi ama gec dollenmeymis benimki o yuzden degistirdim ben dogum tarihini :)

sağol canım seninkide hyırlı olsun adım haberlrni doğum tartıhıni değiştirdiğini farkettim benimde aslında geç döllenme dedi ,bgün 6.4 müş benim , senin bugün kaç bendemi değiştirsem. bu arada ultrsyon kağıdı verdi boyu ordamı yazıyor ?

Arkadaslar benim pazartesine randevum vardi ama dayanamadim bugun saat 4de baska bir doktordan randevu aldim.. Nolur dua edin bebegimi goreyim , kalbini duyayim, bir terslik cikmasin..

dualarımız seninle arkadaşım sen bu topiğin ilklerindensin inş. sonuna kadar birlikte gideriz....

Benimki de 6+4 gorunuyor :)) evet ultrason kagidinda crl yazan yer. Bende 0.57 cm yaziyor :)

dayanmadınmı canım????
İnşallah çok güzel haberlerle geliceksin korkmaaaa bebişni gör de gel annesi süslen de git tanış miniginle

İnşallah meleginin kalbini duyarsın canım alttan baktır ordan daha nett görünüyor düşük tehliken yok ise alttan bakmanın bir sakıncası yok zaten güzel haberlerin bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…