2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bende bir kez daha nasıl kesileceğim düşüncesindeyim
sen onu biran önce kes zaten hamilesin kesmen lazım diye biliyorum çok zor oluyor ama bir hafta sonra tam kurtuluyorsun.

Bakalım CNm zamanla düzene gırer ıns ıkıncı is olunca ıkı bebek birden bakıcısı netıcede senınkısıde küçük öyle degıl mı sensin isteyerek mı oldu CNm..sezaryen de ıkıncı kesık zor oluyor dıolar ama zorluklar bızım ıcın anasını satdım gelsin bır bır en ağzından ikisi bırden buyucek sonra bız rahat edıcez

benim sol kasıkta ara ara sancı var kasılma gibi sabah saatleri daha çok oluyor,böyle regl olacakmış gibi,çok iyi değerin bu 50 değerinden kaç gün sonraki değerin?

bu sol kasik agrisi qaliba herkese de var kizlar ben cok paniklemisdim ama bakiyorum herkesede var

Kizlarrrrr bu karara varmaniz beni cok cokkkkk sevindirdiii
oyle bisey yok 2. Cizgi diye 5 kezde yapsan ayni cizgiden aciyorlar korkmayin estetik bozulmuycak :))
benim sol kasıkta ara ara sancı var kasılma gibi sabah saatleri daha çok oluyor,böyle regl olacakmış gibi,çok iyi değerin bu 50 değerinden kaç gün sonraki değerin?
Adetten besgun once 50.21 2 gun sonrada 162.9 yani dunki rakam.adetim 16 sinda daha var

5 hafta 6 gün deyim.dün kalp atışının kelebek gibi halini gördüm:)güzael bir duygu inşallah herşey yolunda giderse agustos 9 da doğum olacak ama şu an gribim hiç keyfim yokk(

5 hafta 6 gün deyim.dün kalp atışının kelebek gibi halini gördüm:)güzael bir duygu inşallah herşey yolunda giderse agustos 9 da doğum olacak ama şu an gribim hiç keyfim yokk(
Masallah canim allah saglikla kucagimiza almak nasip etsin..bende griptim sadece okyanus suyu verdi bana tonimer gecmis olsun.kant ve portakal suyu ic bol bol

Ayyyyy kiz bebek solda olur derlerr :)) insallah bu kiz agrisidir kendi adima tey tey tey ozaman
bizlerde de erkek bebek solda olur derler fark etmez ilk evladim sagsalim olsunda kizda olsa bin sukur erkek de olsa binlerce sukur Rabbime sen qaliba kiz istiyorsun?
ah canim ya sen kendini sicak tut insallah hepsi gecer bu arada tebrikler insallah bende 2 hafta sonra duyarim kalp atislarini bebegimin
Benim bebekte dogumm 12 agustosa geliyor ben gibi aslannn olacakk odaa
masallah canim benim
Masallah canim allah saglikla kucagimiza almak nasip etsin..bende griptim sadece okyanus suyu verdi bana tonimer gecmis olsun.kant ve portakal suyu ic bol bol
benim esim beni qiripden nasil koruyor bir gorsez ay sakin diari cikma soguk grip olursun filan diyor ay hosumada gitmiyor diyil

sercem hangi hastaneye hangi doktora gidiyosun canım

hmm benim adet tarihim 9-10 aralık,ve ben 10 aralıkta 50 idi,12 aralıkta 133 oldu demekki geç döllenme,1 hafta geriden geliyorum adet tarihime göre 5 hafta bitiyo ama gerçek olarak 4 hafta bitecek dememkki

kızlar benim için ayetel kürsi okur musunuz? okuyan mesajımı beğenirse sevinirim
inşallah hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi
darısı bize inşallah

benimde sat:10 kasımdı dün sağlık ocağında test yaptırdım silik çıktı adet belirtiside yok 4 gün gecikti pazarteside kan vericem bakalım ama hamile hissediyorum kendimi

ayy bi tanem harika bir haber bu inş hadi bekliyorum seni de buraya

iyi gezmeler :) bende annemgile gidecem bugun kızım ve bebişle :)

keşke benimde annemler yanımda olsaydı bende gitseydim ne güzel iyi yapmışsınız canım :)

canım aslında ben de kendimi gezcek gibi hissetmiyorum.. maf oldum zaten.. ama napıyım oğlumada kıyamıyorum.. evde ir çocuk daha olunca sadece hamileliğe göre hareket edilmiyor ki..
halsizim, iç bulantım var (ALLAH a şükür çıkarma olmuyor ama )
hep hasta gibiyim bir yere çıkmak bişey yapmak istemiyorum..
hep yorgunum şimdiden böyleysem sonra nasıl olcam merak ediyorum..

bende hep yatmak istiyorum.. benimde karnım çok sık acıkıyor.. hatta yemezsem midem hem bulanıyor hem yanmaya başlıyor bu sefer. ALLAH yardımcımız olsun kızlar ...

bu arada yeni gelenler hg..
yalnız listeye kaydolmak isteyen bana bilgilerini yazsın..
sonra ben hala kaydolmadım diyorsunuz bende üzülüyorum..
bir birimize yardımcı olalım..

kese görüp kalp atışı duyanlar TEBRİKLERRRRR arkadaşlarım (darısı başıma)
mide bulantısı çekenler Allah kolaylık versin canlar
hiç bir belirtisi olmayıp (benim gibi) kendinden şübhe edenler belirti yaşamak dileyiyle canlarııımmmmmm
bu topigi ziyaret edip keşke bu topikde olsam diyenlerin de Allahım sesini duysun aramıza katılsın İnşallaaahhh
tüm hamişlere Allah saglıklı gebelik yaşatıp kucagımıza almayı nasip etsin İnşallah Rabbimmm İnşallahhh

aycaaa benim doğum tarihi değişti 15.08.2013 diye düşünüyorduk ama 1 hafta geriden geldiğim için 22.08.2013 oluyor doğum tarihi,inşaallah sağ salim kucağımıza almak nasip olsun duanızı bekliyorum

merhaba hamişler kaç gündür yazamıyorum size bir kaç sorum olacak.bebek kesesi hariç bebişinizi karından yapılan ultrasonda gördünüzmü? ikinci sorumsa kalp atışını duyanlar doktordan kendilerimi istedi doktor kendisimi söledi kalp atışına bakalım diye? ayrıca kafamı çok karıştırıyor bu kesenin altındaki kan birikmesi çok korkuyorum bişe olacak diye yani okadar içim daralıyorki doktora gidip kötü bişe duyacam diye çok korkuyorum. ayrıca progesteron ve folik asit kullanıyorum.öyle işte

Canim ben 6 haftalikken gittim doktora keseyi gorduk ama bebegi ve kalp atisini gormedik.. Ben de korkuyorum bazen.. Ama ne yapalim her sey allahtan.. İki hafta sonra gel dedi bana doktor daha 10 gun var bekliyoruz.. Umarim hepimiz icin her sey guzel olur..

mrb canım benide eklerlermisin yaş 34 bir kızım var 2 bebeğim olacak inş beklenen doğum tarihi 28/08/2014..buradaki anne adayları hepimiz inş sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız..

Benide eklermisiniz? yas_hil Yaş:31 Ankara Sat: 06.11.2013 BDT: 14.08.2014

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…