2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam guzel anneler
biz geldik bebegimle
siz nasilsiniz bebekler nasil
bugun sanki halsizim kizlar
benim bebegiminde fotosunu vermesede bilgileri yazmi$ 4mm bebegim henuz cok yeni bebegim birde 7,8-5,6mm yazmis bu ne anlamadim ne demek
yeni gelen arkadaslar hos geldiniz

negüzel güzelim bebeğin sana seslenmiş :) allah hepimize nasip etsin :)

slm canım :) ben 3 haftadır halsiz ve yorgunum bide progestan kullanıyorum aldıktan yarım saat sonra illaki uyuyorum uyutuyor mecburrrr
o mm lerin anlamını bilemedim şimdi ama korkma sadece bebeğinin ölçüleridir :)

Şükürler olsun arkadaşım darısı başımıza İnşallah biz de güzel haberlerle gelelim İnşallahhhhh

herkes farklı geçiriyor işte canım Allah sana kolaylık versin. ben de hiç birşey hiss edemiyorum diye endişeliyim ne diksinme ne bulantı ne aşerme hiç bişey yok.sadece halsizlik uykulu ve sık idrara çıkma ha bide gögüs şişkinliyi başka da hiç bişey yok bendemi sorun var acaba diyorumm:26:

hoşgeldin arkadaşım Allah bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin..tabloya yazılmak için ayçaya söyle o ekler listeye
:126: güzel annelerrrrr günaydinnn :118:
günaayyydıııınnnnnnn

Tebrikleeeeerrr arkadaaaaşşşşşıımm İnşallah sonuna kadar herkes böyle olumlu sonuçlarla gelir.AMİİİİNN
GÜNAYDIIINNN CANIIIIMMM. 7.8mm olan her halde kesen canım ben de pek bilmiyorum son 3günüm bakalım ben nasıl gelicem çooookk heyecanlıyım

günaydın hanımlarr
ben bugün oğlumla ve yeni minnişimle gezmeye çıkıcam akşam görüşürüz

canım sen ne zaman öğrendin hamile olduğunu ve batın ne zamandı acaba?

canım sen ne zaman öğrendin hamile olduğunu ve batın ne zamandı acaba?
benin ilk idrar testinde ogrendim 08.12.2013 de sonra kan verdim 10.12.2013 cevabi 247 di cikti 2 gun gemisdi adetim
ve dun kesemi gordum henuz yeni dediler canim sat 08.11.2013 deydi
evet canim oyleymis 7.8 mm kesemmis arastirdim rusca yaziyordu tam anlamamisdim
bendede eserme tiksinme bulanti filan yok
sadeece rahim kasmasi beni endiselendiriyor sool arafda agrim var hala

Canim kac haftalik hamilesin.. Bir de alttan mi bakti yoksa karindan mi doktor?.. Kalp atisini duydun mu?

sen ignesinimi kullaniyon bana ilacini yazdilar bende gunde 1 defa iciyorum bugun basladim
arastirdim canim kese 7.3 yazilanmis
benim kese 7,3mm minigim

Son düzenleme:

benimde sat:10 kasımdı dün sağlık ocağında test yaptırdım silik çıktı adet belirtiside yok 4 gün gecikti pazarteside kan vericem bakalım ama hamile hissediyorum kendimi

Canim kac haftalik hamilesin.. Bir de alttan mi bakti yoksa karindan mi doktor?.. Kalp atisini duydun mu?
canim benim doktor 3-4 haftalik dedi
cok cabuk gelmissin dedi
ama bakalim dedi
ilk ustden bakti gorukmedi
sonra altdan bakti kesemi gordu
daha cok yeni dedi rahme yeni yerlesiyor dedi
kalp atislarini belki 2 hafta sonra gitdiyimde duydum bilemiyorum 2 hafta sonra yine gel dedi
rahim kasilma var ona cannim sIKKIN
insallah 2 hafta sonra guzel haberler alirim minigimden

Bende Dr dan gelıyorum uc haftalık hamıleyım kese gözüktü ama küçük ıkı hafta sonra kalp atışı ıcın gelırsın dedı Ağustos yırmı yedıde dogum gözüküyor of benım kontrollerım bıraz sıkıcı geçiyor sözlerini gıbı degıl bır buçuk yasında bır oğlum var henüz hazır degıldım ama hersey Allah tan dedım doğurmaya karar verdım

hoşbulduk canım Allah razı olsun benim 2. evladım olucak 6 yaşında oğlum var,peki seninde idrarda silikmiydi 2.çizgi?
ilk silikdi sonra koyulasti canim Rabbim evlatlarimizi korusun benim ilk olucak hem cok bekledim sukur kavusturana Rabbim nasib etdi uzun zaman sonra ilk gebeligim insallah sagsalim kucagimiza aldigimiz gunleride goruruz
günaydın hanımlarr
ben bugün oğlumla ve yeni minnişimle gezmeye çıkıcam akşam görüşürüz
ooooo miss
iyi eglenceler size simdiden
ben korkuyorum disari cikib gezmeye bol bol yat dediler bana o yuzden 2 hafta gecsin bizde minigimle gezeriz insallah amin

İnsallah canim hepimiz guzel haberler aliriz.. Peki 4 mm olanin bebek oldugundan emin misin?.. Bebek bu kadar erkenden gorunur muymus? Benimki gorunmemisti de ondan soruyorum..

Ay CNm düşündüğün seye bak hehe yok bısey olmaz merak etme benımde oğlum bır buçuk yasında 13 kg ben taşıyorum valla doğurana kadarda daha cok kıloyla alçak Allah onun kolaylığınız verir merak etme sen hem ben zayıfım suzan elli kıloyum ben ılk hamılelıgımde de yegenlerım felan var hep alıyordum kucağıma bıseycık olmadı sen gönlünü ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…