2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

zaten yatarak kullnabilirsin canım içeri gönderdikten sonra en az 1 saat yat kalkarsan geri gelir ,daha önce kullandığım içn biliyorum...

Ben ucunu içeri koyup hemen ilacı boşaltıyodum 5 dk yatıp kalkıyodum ve tabi ayağa kalktığımda akan bişeyler oluyodu akıntı zannediyodum onu, yanlış uygulamışım demekki:26::26::26:

Ben ucunu içeri koyup hemen ilacı boşaltıyodum 5 dk yatıp kalkıyodum ve tabi ayağa kalktığımda akan bişeyler oluyodu akıntı zannediyodum onu, yanlış uygulamışım demekki:26::26::26:

ilacı boşaltıyordum derken? benim ilaç küçük yuvarlak top şeklinde bir şey. onu komple içeri bırakmam gerekiyormuş.

Canım eğer kanaman yada lekelenmen yoksa öyle Aman aman bi ağrında yoksa 1 hafta 2 hafta beklemekten bişey olmaz:) erken gitmek bi işe yaramıyo ztn nslsa kalp atışını görene kdr insan hep tedirginlik yaşıyor.

Canım Allah yardım etsin bulantı için elma tavsiye ederim ben sabah kalkar kalkmaz elma yerdim ilk çok faydasını gördüm

Büyük bir trafik kazası geçirmiştim.Pelvisim ayrıldı,kalçam 3 yerinden kırıldı ve kalçamda platin var şuan.O yüzden canım

Çok geçmiş olsun canım inşallah doğumun çok rahat olur

Benim gibi ;((
Doktorum telefondA, süt yerine ayran iç bol bol dedi, limonlu zencefilli su al rahatlarsın dedi.
Meyve ye, galeta bastırır dedi, ama zor, benim ilk ama yine de var

Canım sana da elma tavsiye ederim sabah uyanır uyanmaz ye bulantın oldukça ye

Arkadaşım üzülme belki makine ölçümü yapamamıştır hem kese boş olsa dktr söylerdi üzülüp bebeğini de etkileme ...

inşallah öyledir bekliyorum

kızlar benimde göbek deliğim acıyor hep ilerleyen aylarda oluyordu bu erken başladı acaba göbeğim mi düştü

ayy çok heycanlıyım bende yarın gidip kalp atışlarını dinleyycemm dua edin nolurr..:18:

birakmam tatlim ama istahim yok sanki
muz yiyorum en cok sut iciyorum
balik filan da yiyeyimm bari teyzesi ya gormek icin cok sabirsizlaniyorum
ya bugunler gecseydi gorseydim minigimi icim rahatlardi inan cok heyacanliyim

Muz yemen çok iyi Cnm ileride kramp olmaması
İçin çok iyu ama fazla yeme tatlım kilo aldiriyir
Cnm bebisi görmek istiyirsan dr git

Bu durumda kalp atışı ortalama kaçıncı haftada duyulur acaba???kaçıncı haftada gitsem??kanamam veya öyle aşırı bir ağrım yok şükür...

Muz yemen çok iyi Cnm ileride kramp olmaması
İçin çok iyu ama fazla yeme tatlım kilo aldiriyir
Cnm bebisi görmek istiyirsan dr git
erken ama teyzesi orda gorsenmezse erken gitdigim icin uzulurum
bekliyicem Allah bebegimi sagsalim buyutmeme yardimci olsun
muz
bugunde ananas kivi aldirdim esime
bakalim minigime iyi baka bilicekmiyim

Bu durumda kalp atışı ortalama kaçıncı haftada duyulur acaba???kaçıncı haftada gitsem??kanamam veya öyle aşırı bir ağrım yok şükür...

Bnm yarin tam 7 hafta olucak we doktor randewum war kalp atisi icin ins. Duyulur gideceginiz zaman sikisik gidin oyle daha kolay duyuluyo

Bnm yarin tam 7 hafta olucak we doktor randewum war kalp atisi icin ins. Duyulur gideceginiz zaman sikisik gidin oyle daha kolay duyuluyo

inşallah hayırlısı ile kalp atışını duyarsın. yarın iyi haberlerini bekliyoruz:))

ewt migdem cok bulaniyo 6+6 haftalik bnmki

artık mide bulantısı olanlara imreniyorum neredeyse... ben de hala hiçbir belirti yok(

olmaz ağlanmaaazzz üzülünmezzz :) bak her şey yolundayken evhamlanıp üzülmek ayıp oluyor ama bebeciğe :) üzme bebişin annesini kızar bak sana sonra :)
şaka bir yana ağlama üzülme canım hiç. herşey gönlüne göre göre olur inşallah

inşallah hayırlısı ile kalp atışını duyarsın. yarın iyi haberlerini bekliyoruz:))

artık mide bulantısı olanlara imreniyorum neredeyse... ben de hala hiçbir belirti yok(

Saol canim yazarim yarin... amann hic ozenme bence cok zor hic bisi yiyemiyorumm

kizlar
benim karnimin altinda bir hoplama ziplama oldu simdi ay korkdum
inanin yarim saat duz uzandim
acaba birseymi oldu dedim gozlerim doldu
ay nekadar dua etdim
ya noldu neden oyle oldu anlamadim
bebegim daha yeni haraketler neyin nesi
Allahim sen koru evladimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…