2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım inşallah öyledir 3 gündür ağlıyorum ya yoksa ya boşsa diye veren de Rabbim alan da O verdiklerine razı gelmeyi nasip etsin
canim benim ben inaniyorum hersey yolunda inan
uzulme bos yere doktorlar boyledirler mutlaka anneyi uzmeye bir sey bulu verirler

Merhaba arkadaşlar.Benimde tahmini doğumum ağustos gözüküyor ama zorunlu sezeryan olucam.oyüzden Allahın izniyle doğum temmuzda olacak.

canım kalp atışını duydun demek çok sevindim.progestana başla bencede sonuçta düşük riski olanlara veriliyo ,ama herzamankinden daha fazla dikkat et kendine ,nebiyim akşamları eve gidnce hemen yat dinlen mesela ben öyle yapıyorum bende senin gibi çalışıyorum gün içinde vücut yoruluyor....

Kızlar ben ilk gebeliğimde tiksindiğim için yemek vs yapamamıştım doğru düzgün gurbetteydik eşimde yemek yapmayı bilmez ben bol yeşillik özellikle roka her gün yedim yeşillikleri sirkeli suda mutlaka bekletin, roka kan yapıyor bilginiz olsun, ve meyve yedim bolca tabi meyve çok kilo alıdırıyor haberiniz olsun ama ben mecburdum yoksa aç kalıyordum, ayran içtim her gün kahvaltımı güzel yaptım yumurta mutlaka yedim ceviz, badem mutlaka yedim oğlum çok akıllı maşaallah, süt içemedim beni kabız yaptığı için, her gün bir muz yedim bacak kasılmalarım olmasın diye hatırladıklarım bunlar maalesef kırmızı et, tavuk ve balık hiç yiyemedim, bu hamileliğimde de canım balık istiyor ki hala ağzıma sürmüyordum:), günde 3-4 litre su mutlaka içtim bebeğin suyu çok önemli susuz kalmasın asla

oğlum uyandı kızlar karnını doyurayım hoşça kalın

yok canım bebeğin boyudur o kesenin ki değil sonuçta kalbini dinleyebildiğinize göre cihaz boyunuda ölçmüştür için rahat olsun sapa sağlam bebeğin:)

oyy yerim onu ben :) Allah hepimizinkinin sağlıkla gelişmesini nasip eder inşallah.
çok teşekkürler canım, içimi çok rahatlattın :)

çok şükür zor da olsa duydum canım. dün hiç kalkamadım yerimden, bugün de başım ağrıyo biraz stresten sanırım. eve gidince eşim gelene kadar taraım biraz baş ağrım geçsin

yalnız ben bu progestanı kullanamadım ya alttan fitil gibi yerleştirmem gerekiyor, beceremedim :) bir de evde denerim artık..

kızlar merhaba
ben dün geceden beri iyi hissetmiyorum kendimi..
içim bulanıyor canım bişey istemiyor yemek adı bile duymak istemiyorum
neden bu kadar çabuk başladı anlamadım gitti..
oğlumda 1.5 ay bişey hissetmemiştim
bunda kaldığım günden beri hep yorgunluk halsizlik var zaten
bide şimdi bu bulantılar başladı..
2 gündür sütte içemiyorum yaa
çok üzülüyorumm ..
biraz işim va onları halledip geleyim yazdıklarınızı okurum öpüldünüzz

birakmam tatlim ama istahim yok sanki
muz yiyorum en cok sut iciyorum
balik filan da yiyeyimm bari teyzesi ya gormek icin cok sabirsizlaniyorum
ya bugunler gecseydi gorseydim minigimi icim rahatlardi inan cok heyacanliyim

Geçmişi gözden geçirdim,bebişinin kalp sesini duyan arkadaşların gözü aydın Allah hayırlısıyla kucağınızada almayı nasip etsin,darısı diğer arkadaşların ve benimde başimıza inşaAllah..

Benim gibi ;((
Doktorum telefondA, süt yerine ayran iç bol bol dedi, limonlu zencefilli su al rahatlarsın dedi.
Meyve ye, galeta bastırır dedi, ama zor, benim ilk ama yine de var

zaten yatarak kullnabilirsin canım içeri gönderdikten sonra en az 1 saat yat kalkarsan geri gelir ,daha önce kullandığım içn biliyorum...

sen kalp atışını duymadınmı seninkide baamıştır aslnda ?

Büyük bir trafik kazası geçirmiştim.Pelvisim ayrıldı,kalçam 3 yerinden kırıldı ve kalçamda platin var şuan.
O yüzden canım

Çok çok geçmiş olsun canım,bende küçükken ciddi bir karaciğer rahatsızlığı geçirdim kanımda aşırı sulanma var banada önerilmeyecek gibi...:44:inşaAllah hayırlısıyla o günlere geliriz sağlıkla kucağımıza alırız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…