2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar dualarinizi esirgemeyin nolur
bugun kan verdim
yarin saat 5 de cikicak cevap
insallah iyi cikicak insallah

evet kan sulandırıcı banada ilginç geldi daha önce bi düşüğüm var,geçmişinde düşük hikayesi olan hastalrıma veriorum dedi doktor..

canım bende agostos ayında 12 ci haftada bebegimin kalbi durması nedeniyle kürtaj oldum acaba banada verirmiki doktora gitsem bunuda kaybetmekden cok korkuyorum en son adetim 5 kasım bekledigim tarih 29 kasımdı kana bakıldı ilk 507 cıktı sonra 3 gün önce yine baktırdım hcg ye 1860 yükselişte şükürler olsun ama icimdeki korku gitmiyor

canım öncesinde düşük olduysa maalesef insan korkmadan edemiyor..
ama kafana takmamaya çalış..

arkadaşlar hamileikte çok önemli olan bişeyi yazmak istiyorum sizlere..
ben ilk hamileliğimde çok stresli bir hamilelik geçirdim..
herşeyi dert ederdim kendime
herşeye üzülür ağlar mafederim kendimi
kafaya takarda takardım..
sonra oğlum doğdu hep ağladı
dr.a götürdük sürekli hiç bişey çıkmadı
bende hamileliğimdeki strese bağladım dedim kesin ondan oldu..
bu sefer öle değil bu sefer hiç bişeyi kafaya takmaya gerek yok..
yavaş yavaş tadını çıkara çıkara yaşıcam
her an mutlu her an huzurlu laylalalay modunda olcam
zaten artık kafaya bişey takmamayı öğreniyorum yavaş yavaş çok şükür
bence yemektende herşeyden de daha önemli huzur..
mesela aşeriyoruz aylarca bişey yiyemiyoruz ama çocuk bişekilde gelişimini tamamlıyor..
ama yaşadığım tüm sinir stress onları direk etkiliyor..

Merhabalar arkadaşlar ben yokken toppikteki arkadaş sayımız artmış cok eğlenceli olmuş umarım sonuna kadar böle devam eder
Aycaaa cım benide eklermisin listeye sat 27 ekim yaş 30 muhtemel doğum tarihi 04 08 2014(İNŞAALLAH)

benime 2 sene önce ağutosda kaybetmiştim bebeğimi dua ve dikkat yapıcak başka bişey yok,ben çok dikkatliyim ufak bi lekelenmem olursa doktora gidicem hemen,sende bu hafta geçsin önümüzdeki hafta dotora git derim henüz değerlerin çok yükselmemiş 5000 den önce kese görünmüyorya ...

Kesinlikle katılıyorum sana,hamileliğini çok rahat geçirip çok mutlu bebekleri olan ve tam tersi çok stres altında geçen bir hamileleik sonrasında çok ağlayan bebeklere sahip olan çok örnek var etrafımda,bebek virüs gibidir beslenmesende senden alması gerekeni sana zarar verecek olsada alır iyi beslenmek kendini korumak için önemli..

Ay kızlar sol kasığım seğiriyor :) hani böyle göz seğirir ya, pır pır bişeyler oluyor sol tarafımda. Bir an heyecan yaptım, inşallah bebişimizin hareketlerini de hissetmek nasip olur böyle :)

Ay kızlar sol kasığım seğiriyor :) hani böyle göz seğirir ya, pır pır bişeyler oluyor sol tarafımda. Bir an heyecan yaptım, inşallah bebişimizin hareketlerini de hissetmek nasip olur böyle :)

ay canım inş. belki o zaman annelik duygusu gelir bize ben henüz bişey anlayamadım

düşük degil benimkisi kalbi durdu sadece canım kafaya takmamaya çalışıyorum arbbim bebeklerimizi korusun saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin inşallah

ALLAH bir daha yaşatmasın canım..

aynen

ayy acaba bebiş kızmı ?

topikteki sayımız arttı ama topiğimiz faul değil maalesef
inş daha aktif olur

bende öyle yapıcam canım diger hamileligimdede 2 hafta bekledim gittim kalp atışını falan duymuştum 6+5günlüktü o cok hızlı yükseliyordu deger iyi deniliyordu ama kalbi durdu nedense araştırmada yapılmıyor 3 tane kayıp olması gerekmiş onu düşüncek haldede degildim o zaman araştırın bile demedim doktorum kendisi demişti hayırlısı buymuş sıkıntı yapma dinlen 2 ay sonra devam dedi öyle yaptım bakalım sanırım benimkide gec döllenme oldu 507,5 ilk 2 gün bekledim yine bakıldı 1860 şimdilik iyimiş bakalım hayırlısı artık hakkımız da tek istegim saglıkla kucagıma almak 16 aydır ugraşıyoruz olmayışının tek sebebi ilk yıl ufacık bir iltihaplanma olmuş 3 anti biyotik ictim sonra hamile kalmıştım dokror degiştirdim tabiki digeri beni maf etmişti buda doktorum da bir kerede cözdü

hikayelerimiz ne kadara birbirine benziyor benimde kürtaj dan sonra 1.5 sene çabaladım olmadı meğer bendede iltihap varmış fitil kullandım ve o ay hamile kaldım....banada 6 hftalığa göre küçük dedi 5 haftalığa uyumlusun dedi benimde muhtemelen geç döllenme..

baya cok beklemişsin kürtajdan sonra sen benimde kürtaj olmadan önce iltihaplanma varmış ama o zamanki doktor bunu almamış 1 yıllım gitti öyle sonra doktor degiştirince bu antibiyot icince hemen hamile kalıcaksın dedi gercekde dedigi ooldu hemen hamile kaldım kaybettim kürtaj oldum 2 ay dinlendim sonra hemen yine hamile kaldım senin sonucu uzun sürmüş benimde başında hamile kalmadan uzun sürdü yani toplam 16 aydır kucagımıza almadık bebegimizi ortak noktalarımız var

senin sonrasnda beklememen iyi olmuş olmadıkça daha fazla kafaya takardın,benim ilki zaten düşünülmeyen bi gebelikti o yüzden çok kafaya takmamıştım
...

arkadaşlar ben biraz araştırdım kesenin olması gerekenden küçük olması tehlikeli olabilirmiş..
bugün doktor bana 6 haftalık olması lazım ama 5 haftalık görülüyor dedi.. korkuyorum.. başka bu durumda olan var mı?..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…