2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

hehehe :) napiyim.yaa onuda alamiyorum gerci 1100 falan dediler s4 icin ama bakiyorum heerkeste bi kirik ekran bu kadar kolaymi kiriliyor bunlar
evet canim yariladik bir yili :) masallah sizde yarilamis sayilirsiniz gercekten ne kadar cabuk gecti yaa

mutlusunuz demek ki ne güzel, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz :):)maşallah herzman daim olsun

Günaydın canım benim, hepimizin cuması mübarek olsun İnşAllah, biz çok iyiyiz çok şükür sen nasılsın? Tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz efendim :)
Çok şükür ben de iyiyim canım, haftayı bitirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum..:) Yarını bekliyorum dört gözle.Sonbahar temizliğim var, köşe bucak temizleyeyim de içim açılsın biraz, bayagıdır el süremiyorum :)

Sağolasın canım benim , eksik olmayınız inşallah :)

Kolay gelsin valla, bende düşünüyorum yapsam mı yapmasam mı diye, ama ben arada camlarımı, kapılarımı sildiğim için çok gerek duymuyorum, gerçi üşeniyorum desem yeridir:) Bende dün akşam yaptım temizliğimi hafta sonu burada değiliz kayınvalidemlere gidiyoruz bu akşam, çocuklara kekle profiterol yaptım, çocuklar dediğim kaynımla görümcem ama daha çocuklar:)

1100mu dediler ohaa demek geliyor icimden..
s4ler 700-800 e dusti artik burda.. nekadar pahaliymis ya :/ ben alayimda sana gondereyim burdan
CAM KONUSUsa gelincw evet kuzum bencede nerdeyse herkste kirik cam var..
ama tabi kilifiyla kullanirsan gercektwn koruyor..
benimkini 2 yil kilifla kullandim yeni gibiydi ama cikarttim art.. simdi her yeri cizilmis..

boceklr evet kuzum nasil bas etsem bilmem.. dolaba defne yapragi koymakta ise yariyomus onuda deneyecegim artik..
napalim tek dert bu olsun

saol canimcim amiin insallah..
annemlere gonderdim herseyi.. iyice ayiklayip pisiricem artik nasipse..
kavanozlara koymaya karar verdim pirincleri bulgurlari en azindan..
insallah tekrarlanmaz canim..
sen nasilsin iyisiniz dimi

Günaydın canlaaaar.. :)
Cumamız mübarek olsun..
Nasılsınız?? :)

gunaydin canim :)
ozlettin kendini..
simdiden kolay gelsin temizlik varmis nasipse..
bende gecen hafta dip kose temizligimi yaptim..
tabi hemen heryer dagildi iki kisiden bukadar dagiliyosa. nasipse cocuk.olunca dusunemiuorum bile..

Teşekkür ederim canım benim iyiyiz çok şükür..

Kızlar sizden bir görüş alayım diyorum, bilenler bilir ben kapalı bir bayanım, hafta sonu kışlık kaban alacağım kısmetse, ama renk konusunda bir türlü karar veremedim, çok beyaz tenli değilim ama kumralım diyim.. Eşim bordo alalım diyor ama çok mu iddialı olur diyorum kapalı birisi için.. Bana bir el atsanız olmaz mı:)

kızlar şu sıralar giremedim istanbulda annemin yanındaydım Nasılsınız haber getirenler varmı leylekler bebiş getirdimiiii

kuzum ben genelde siyah kullanırım.. hep istemişimdir başka renklerden almayı ama bir kez alınır diyosun, almışken herşeyle uyumlu olsun diyosun yine siyaha kalıyorum yani..
eğer seninde çoğunluğun siyahsa bence başka renkler dene, eşinin dediği renke güzel..
beğendiğin renklerden dene bence canım

kızlar şu sıralar giremedim istanbulda annemin yanındaydım Nasılsınız haber getirenler varmı leylekler bebiş getirdimiiii

gittinmi canım anneciğinin yanına..
hasret gidermişsinizdir

yok sanırım sizden başka leylek daha kimseye bebiş getirmedi

Teşekkür ederim canım, aslında hiç siyah kabanım yok:) hep farklı renkler bu yüzden kararsız kaldım zaten, hani siyah alayım herşeyin üstüne giyim diyorum, neyse bakalım kafama göre bulabilecek miyim

evet canim baya pahali az bdegil buda gordugum en ucuz fiyatti 2000 e yakin bile dediler taksitli sizin orada ne guguzel hersey uygun senindemi s4 bide kap derken kapakli olan mi silikonlar falan mi? Koy canim ya insallah tekrrlamaz

evet canim baya pahali az bdegil buda gordugum en ucuz fiyatti 2000 e yakin bile dediler taksitli sizin orada ne guguzel hersey uygun senindemi s4 bide kap derken kapakli olan mi silikonlar falan mi? Koy canim ya insallah tekrrlamaz

cok cok fazlaymis hakkaten..
yok kuzum.s4 degil.. keske olaydi ama az daha idare edeyim diyorum s5 in fiyati duser o sirada bellllkii hani onu aliriz..
kapakli olanlar kuzum, silikonlardan memnun degilim..

İyi akşamlar kızlaaar :) yarın kocişim geliyooo çok mutluyum

masallah kuzum cok guzel gecirin insallah haftasonunu :)

Gunaydin tutkumm :) evet bekleyelim.bakalim.insallah duser fiyatlar :) napiyosun bakalimm
gunaydin kizlaar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…