2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

kiyamamki ben onaaa
kuzuum uzuldum cok, ne zor gelmistir onu oracikta birakmak..
insallah onu sahiplenenler iyu insanlrmistir..
hakkaten benim.kediyide biryere gotururken arabada nasil miyavliyoo .. korkudan sanirim..
yavrucak
bende benimkini daha az ufakken annemler disi diyebistemediler, koye biraktik..
agla agla nereye kadar.. 3 ay sonra aramaya gittik elimde resim herkeze sora sira ariyorum ki cok sukur gunlerce arayip umudumu aybettigim anda oracikta yol kenainda buldum..
nasil bagliyim kedime anlatamam.. tontisim benim :*

ben geldim kizcelerr..
bugun deli gibi bot aradim, yok yok begenemiyorumm .. ama ayaklarim usudu cok almam gerek..
aglamakliydim resmen bulamayinca
Merhaba canım, vallahi aynı dert bende de var mont ve bot istiyorum, henüz bakmadım, bulunduğum yer küçük bir yer istediğimi de kolay kolay bulamaycağım galiba, Bozma moralini, internetten falan da bak istersen

Merhaba canım, vallahi aynı dert bende de var mont ve bot istiyorum, henüz bakmadım, bulunduğum yer küçük bir yer istediğimi de kolay kolay bulamaycağım galiba, Bozma moralini, internetten falan da bak istersen

mont bende aldim pazar gun sehir disina gittik alisverise ama bot bulalamistim..
almisim abuk subuk seyleri usuyorum simdi..
azicik yuksek istiyorum.. birane begenmistim ama cook guzellerii ya.. ama almadim icime sinmedi yinede..
nete guvenemiyorum cabim ya, numarasi uymazsa diye :/
37 giyiyodum bu yil.neolduysa 36 giyiyorum.. kuculdu sanirim ayaklarim :48KK:
bence sende arastir derim, kisliklar cikacagi kadar cikti sanirim artik..
bisi alinca biz kadinlar neden bukadar rahatliyoruz acaba ya :)

Ay aynen alışveriş yapınca üstümden bir yük kalkmış gibi hissediyorum kendimi vallahi:)
Bende kapalı olduğum için montumu uzun kaşe istiyorum, botta uzun olsun, yünlü münlü olsun, donuyorum resmen çünkü:)
Hafta sonu ankaraya gidebiliriz birde oraya bakayım fırsat bulabilirsek tabi:)

git canim git gez az kafa dagitin hem :)
benimde uzun .. alishik degilim sanirim okadarda uzun degil ama alismam zaman alacak :)
aman sicak tutsunlarda :)

git canim git gez az kafa dagitin hem :)
benimde uzun .. alishik degilim sanirim okadarda uzun degil ama alismam zaman alacak :)
aman sicak tutsunlarda :)
Aslında uzun en iyisi kısa sadece beline kadar sıcak tutuyor geri kalan? alttan taytlar nereye kadar, alışırsın zamanla canım.

iyiyim canim cok sukur sen?
hatta bayaa baya iyiyin sankim cunki botlarimi aldiim :) sagolsun esim kirmadi beni, iyiki esimm o benim :)
alisveris yapmis kadin olarak iltifat yagdirmam normaldir sanirim
Bende iyiyim çok şükür canım, botlarına kavuşmana sevindim, artık kimse tutamaz senii :)
Ah o eşler ahh.. Biraz limoniyiz biz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…