2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ortalik karışık olduğu için olabilir. Benim eşim yeni uzman çavuş oldu daha eğitim bile bitmedi ama bu meslekten bende korkmuyo değilim kafama takilan çok şeyler oluyor. Yani parasi için katlancaz bizde bi süre daha sonra birakmayi düşünüyor

Ben ayri kalamam şahsen. Ben kocaciğimi eğitim yüzünden haftada 2 kez görüyorum ve dayanamıyorum geceleri uyuyamiyorum. Zor valla işin gitseydin keşke sende

Olabilir haklısın ah şu para yok mu. .. ama eşim para içim değil hala aşık diye sabrediyor birliginde bir derdi var ama konuşmuyor yatarken bile silahı yastık altında bugünlerde

Ben ayri kalamam şahsen. Ben kocaciğimi eğitim yüzünden haftada 2 kez görüyorum ve dayanamıyorum geceleri uyuyamiyorum. Zor valla işin gitseydin keşke sende
Bencede zor hele hele daha bu kadar yeniyken ama yemin verdi gelmeyecek sin diye

Olabilir haklısın ah şu para yok mu. .. ama eşim para içim değil hala aşık diye sabrediyor birliginde bir derdi var ama konuşmuyor yatarken bile silahı yastık altında bugünlerde
Hadi yaa anlatir belki çok üstüne gitme bence sen yinede. Bence bu görevden dolayı da sikintili olabilir sende yaninda olmayacaksn. Vardır bi bildiği seni israrla götürmek istemiyorsa

Hadi yaa anlatir belki çok üstüne gitme bence sen yinede. Bence bu görevden dolayı da sikintili olabilir sende yaninda olmayacaksn. Vardır bi bildiği seni israrla götürmek istemiyorsa
Üstüne gitmiyorum zaten tanımıyoruz doğru düzgün birbirimizi hemen kötü olmayalım diyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…