2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İnşAllah canım yaa bakalım, şimdi en büyük düşüncem yemek konusu, büyük ihtimalle akşam 10 civarında anca gelecekler, ben yemek mi hazırlayım yoksa ne yapayım? yemek olarak da ne pişirmeliyim sonuçta kalabalıklar bilemedim?

Geç de gelseler eğer ki uzaktan geliyorlarsa yemek istenir kuzum..Sen yine yemeğini hazır et yemezlerse de ertesi gün yenir sorun olmaz..Kalabalıkta kurtarıcıdır nohut :) Bence mercimek çorbası, etli nohut, pilav..Gayet iyi..İstersen çay yanı için kek falan bir şeyler de yaparsın..Ya da bu menü bana az gelir dersen..Pilavın yanına koymalık tavuk sote yapabilrisin biraz..

Yok zaten yapacağım onların yanında ertesi gün bile yense yapayım hazırda bulunsun. Bende kuru fasulye düşünmüştüm, nohutta olabilir:) Evet bir fırın yemeği kesinlikle yapmalıyım, patlıcam yapacaktım ama kaynımla görümcem sevmiyorlar patlıcanı... Neyse onlarda nohut yesin:) birde sarmam vardı onu çıkarırım buzluktan. çorba ve pilav aynı zaten, hiç değiştirmem:)
Annem tatlı koymuştu onu ıslarım, ayy bak kaynım pizza istemişti benden onu sabah kahvaltıda yapsam olur mu ki?

Patlıcan sevmiyorsa yine fırında patates oturtma gibi birşey yapabilirsin, tavukla butla falan..Olur canım yaa zaten belirlemişsin bak..Ypacak cok bir şey kalmamış :) Olur tabi pizzayı yemege sıkıştırmana gerek yok kahvaltıya daha güzel gider :)

Merhaba canım ay senin için ne kadar güzel bir durum böyle saatleri saymak falan eşine kavuşacaksın ya hani... Siz yaşlanmazsınız yahu hep ilk günkü gibi İnşAllah :)

inşallah canımcım :))
heyecanlanıyorum inan her dakika..
önümüzdeki hafta kayınvalidemle kayınbabam gelcek inşallah ..gelin mevlidim var :))
inşallah her şey neşeli hayırlı ve güzel olur :))

önümüzdeki hafta kayınvalidemle kayınbabam gelcek inşallah ..gelin mevlidim var :))

inşallah canım..
sen tekmi kalıyorsun eşin yokken? bir de eşin nerde sen nerdesin? o kısmı kaçırmışım ben

Eşime mesaj attım ne yapalım diye, sen belirlemişsindir diyor. Biliyor beni evhamlı bir insanım hemen hazır olsun isterim:) pizzayı tamam sabah yaparım oldu bu iş:)

ay ne kadar güzel, sanırım bugün edanın da gelin mevlidi var, baya bir hazırlık yapıyordu temizlik vs falan:)
nasıl yapılır ben ilk defa duyuyorum? Allah kabul etsin bu arada

ay ne kadar güzel, sanırım bugün edanın da gelin mevlidi var, baya bir hazırlık yapıyordu temizlik vs falan:)
nasıl yapılır ben ilk defa duyuyorum? Allah kabul etsin bu arada
canım benim :))
senin düğün ne zman oldu?
şimdi gelin mevlidi yemekli veya pasta börekli dua okuma töreni:)
yakın akraba bayanları gelir ..dular okunur sohbetler edilir yenilir içilir...hayırlısıyla evlenip yuva kurulduğu için şükredilir. :))
işte benmde eşimin ailesi başka şehirde onlar da gelcek diye biraz arayı uzattık düğün ile..:)
ay inşallah çok güzel geçer heyecanlıyım çokca :))

inşallah canım..
sen tekmi kalıyorsun eşin yokken? bir de eşin nerde sen nerdesin? o kısmı kaçırmışım ben
kuzum ben tek kalıyorum evde:) site içi güvenlikli :))
haftada 1 gün annemlerde kalıyorum :) haftasonu cuma koştur koştur Ankara'ya gidiyorum eşimin yanına :)) 7-8 saat yol sürüyor :) 2 gün kalıp geri geliyorum...yorucu olmasına rağmen çok şükür sağlıklıyız biriz çokmutluyum:)
kıymet bilmek gerek her gece beraber uyumanın :)))

Ay ne kadar güzel birşeymiş, ben evleneli tam tamına 3 ay oldu
İnşAllah istediğin gibi güzer geçer canım:)

masallahh masalah kuzuuum :)
hee pasaami desem prensesmi desemmm oturmus he :)
yesinler onun poposunuuu :)
canim bniim :*

selam kizcelerr :)
dun okulda evlilik yuzugumu dusurdum ..
tuvaletten ciktim ellerimi yikadim, islaninca kolayca cikiyodu oylecee kaydi gitti elimden..
sen git kapisi acilmayan tuvaletin icine duss...
alti biraz aacik bakiyoruz disadan yok.. delikten asagi dustu sanmistim..
son gordugum manzara oydu cunki..
arkadasim sagolsun o kapi altindan girdi bkti orda kosedeymiss cok sukur..
zaten panikliyim dusunun o an..
hersey olacak iste vardir bundada bur hayir elimdekilerie sahip cikmam gerek sanirim :)

merhaba taze gelinler hayırlı olsun yuvalarımız..
bende 12 Ekim'de evlendim. rabbim mutluluğumuzu daim etsin inş

bebek bekleyen anne adaylarına da sabır ve sağlık diliyorum. inşallah sağ salim kucaklarına alırlar bebişlerini

geçmiş olsun.. o anki korkuyu ve üzüntüyü düşünemiyorum neyse ki bulunmuş. sevindim

ayy canım kıyamam geçmiş olsun, birgün bende öyle kaybettim de aklım çıktı resmen oturdum ağladım:)

Ayy canım merhaba hoşgeldin aramıza, kız daha tazecik gelinsin MaşAllah:)
Nasıl gidiyor evlilik alışabildin mi? Biraz kendinden bahseder misin?

Ayy canım merhaba hoşgeldin aramıza, kız daha tazecik gelinsin MaşAllah:)
Nasıl gidiyor evlilik alışabildin mi? Biraz kendinden bahseder misin?

teşekkür ederim duman :) evet çok yeniyim ama çabuk alıştım. şimdilik çok keyifli.
herşeyi seve seve yapıyorum. çabuk sahiplendim.
nisan ayında nişanlandım, şimdi evliyim. şu an işteyim.
eşimi özlüyorum

Canım yaa eşler özlenmez mi hiç, bir an önce saat 5 olsa da eve gitsem diye bakıyorum bende hergün:)
Çabuk sahiplenmen çok güzel, çünkü burada çok okuyoruz yeni evlenen arkadaşlarımızın adapte sorununu...
Allah'ım huzurunuzu mutluluğunuzu bozmasın İnşAllah.
Ne işle uğraşıyorsun bu arada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…