2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Olur öyle arada, tuzu biberi , ama eşinin alttan almasını da çok sevdim ...
Hep böyle olmalı zaten :KK66:

Bende iyiyim pazarlık alışverişimi yaptım bugün... turşuluk malzemeler daha bollaşmamış , haftaya bıraktım o yüzden :)
ama bidonlarımı aldım en azından... iyi olduuu :KK45:

Evet canım, çok şükür :)

Oh oh ne güzel, hamarat ev hanımları iş başında.. :) Ben turşu işlerine daha hiç el atmadım şu zamana kadar, elbet yaparız onu da bu yıl da annemden artık :) Ancak buzluğu doldurabiliyorum.. Kolay gelsin canım, oyyy lahana turşusuna bayılıyorum ben, annem bir de içine mor lahana atar pembiş pembiş pek güzel oluyor :)

gunaydin kizlaar :)

bugun coook usuyorum..sabahtan beri yatiyorum :/ kalkarsam asiri usuyorum.. hayirdir insallah..
neler giydigimi gorseniz disarda kar var gibi giyindim :)

kar demisken kar yagmis buralara.. sogugu hemn etkiedi

Ama hava cidden soğudu yani haklsın ama dengesizliği de üstünde sabahtan beri hırkaylaydım, şimdi yandım yine kısa kol :)

Ama sen dikkat et canım sıcak bir şeyler iç, anormal üşüme olmasın da :)

Merhaba canım, ne turşusu kuracaksın? Valla bu kış hazırlıkları bitmek tükenmek bilmedi :)

Karışık turşu yaparım ben , bekarken de hep ben yapardım , severim turşuyu yapmayı :KK48:
Lahana , salatalık , yeşil domates , karnıbahar , biber , (kırmızı yeşil ) sarımsak , havuç :)

Evet canım, çok şükür :)

Oh oh ne güzel, hamarat ev hanımları iş başında.. :) Ben turşu işlerine daha hiç el atmadım şu zamana kadar, elbet yaparız onu da bu yıl da annemden artık :) Ancak buzluğu doldurabiliyorum.. Kolay gelsin canım, oyyy lahana turşusuna bayılıyorum ben, annem bir de içine mor lahana atar pembiş pembiş pek güzel oluyor :)

Ben bütün hepsine bayılıyorum , çok güzel , ölçüyü öğrendikten sonra turşu kurmak zevkli oluyor canım , sende bir kere yap , sonra hep yaparsııın :KK45:

Karışık turşu yaparım ben , bekarken de hep ben yapardım , severim turşuyu yapmayı :KK48:
Lahana , salatalık , yeşil domates , karnıbahar , biber , (kırmızı yeşil ) sarımsak , havuç :)

Ben bütün hepsine bayılıyorum , çok güzel , ölçüyü öğrendikten sonra turşu kurmak zevkli oluyor canım , sende bir kere yap , sonra hep yaparsııın :KK45:
Ayy bende çok severim turşuyu, ellerine sağlık şimdiden canım :)

Evet güzel olacak kuşum , ben çok severim sarmasını , ama henüz yapamadım eşim sevmiyor diye , belki onu da sevdirirm kaşla göz arasında :KK70:
Vaaay çok sevdim ben bu yöntemi , karbonat kabartır gerçekten , buz da soğuk olunca , müthişsin edoşum yaaa :KK9::KK9:

bebişim üşüyor muymuşşşş :KK15:
Kıyamam , bende aynıyım bakma , kazakla dolanıyorum evde ,
ayrıca :KK57: hemen de kar yağmış yaw , çok soğuk oralaaarrr :KK51:

sorma canım ya.. daha sobamızı almadık, kar burayada gelirse vay halimize:KK17:

turşu bende yapmadım daha, maşallah sen tam tamm hamaratsın kuzum..
bende annelerden geçiniyorum şimdilik:KK22:

Ama hava cidden soğudu yani haklsın ama dengesizliği de üstünde sabahtan beri hırkaylaydım, şimdi yandım yine kısa kol :)

Ama sen dikkat et canım sıcak bir şeyler iç, anormal üşüme olmasın da :)

hakkaten sabah dondum, öğleden sonra yandım:KK14:
sen ne iş yapıyodun canım

Evinde internet olmayacak mıydı en azından herşeyin yolunda olduğunu bilsek yeter :KK51:

aynen canm ya bi aksilik mi cikti diye geliyo aklima isleri cok yogundu tamam ama :KK43:

Günaydın kızlaaar..Bu sabah nedense bi sinirle başladım güne..İşe erken gitmem gerekiyordu iş yerinde odanın anahtarı bendeydi, unutmuşum, on beş dk geç ka

ldım diye kahvaltıda başladım söylenmeye.Tost ya
vjhjgggpmıştım yiyorduk, eşim sakince dedi hadi madem kalanını saralım yolda yerim ben..Arabayla bıraktı beni iş yerime..Normalde arabadan inerken hep güler yüzle inerim, dikkat et yolda, kemerini tak hadi , kolay gelsin falan güzelce uğurlarım..Bugün bi hışımla indim hadi görüşürüz diye surat bir karış..Yaa ortada başka hiç te bir şey yok, noldu birden enerjime anlamadım :/ Sonra aradı beni bir şey sormak için , o arada tostlar çok güzel olmuştu hayatım eline sağlık, seni seviyorum vs.. Çok mutlu oldum..Ben bu adamı seviyorum yaaa :KK68: Hayatımın anlayış abidesi :KK68:

Oyyy böyle bir başlangıç oldu bakalım güne, normalde kötü başladım mı bütün günüme mal olurdu, ama şimdi toparlandım sanki..

Sizler nasılsınız???

ahh canim bende 2-3 gundur senin gibiydim cok sukur bygun duzeldim :) tersimizdemi jalktik nedir :)

gunaydin kizlaar :)

bugun coook usuyorum..sabahtan beri yatiyorum :/ kalkarsam asiri usuyorum.. hayirdir insallah..
neler giydigimi gorseniz disarda kar var gibi giyindim :)

kar demisken kar yagmis buralara.. sogugu hemn etkiedi

aaaa kar mi yagdiii..hastami olcaksin acaba ama karda yagdigina gore baya soguktur hava

Evet güzel olacak kuşum , ben çok severim sarmasını , ama henüz yapamadım eşim sevmiyor diye , belki onu da sevdirirm kaşla göz arasında :KK70:
Vaaay çok sevdim ben bu yöntemi , karbonat kabartır gerçekten , buz da soğuk olunca , müthişsin edoşum yaaa :KK9::KK9:
ufff bulamadim canim ya hepsi o kadar kocamandikii almadim bende..alistir canim ya ven bayilirim bi biber dolmasi bide lahana :)
Bende int okudum ise iyi yaradi canim :)

Olur öyle arada, tuzu biberi , ama eşinin alttan almasını da çok sevdim ...
Hep böyle olmalı zaten :KK66:

Bende iyiyim pazarlık alışverişimi yaptım bugün... turşuluk malzemeler daha bollaşmamış , haftaya bıraktım o yüzden :)
ama bidonlarımı aldım en azından... iyi olduuu :KK45:

ohh masallah tursu aklima gelmedi benim :) cok aramam
aslinda ben ama biraz yapilabilir gerci ben diyetteyim yiyemem :) seneye yaparim insallah senden destek alirim artik hic yapmadim :)

Nihanım nerelerdesin sen ya hiç öteki topiğe de uğramıyorsun merak ettim seni :KK20:İyi olmana çok sevindim bir ömür boyu mutluluklar canım:nazar::KK60:

Perimi bende merak ediyorum haber alan özelden yazsın herkes iyidir inşallah:oops:

Bende nişanlandım geçen Cuma günü artık kervana katıldık hayırlısıyla sırada sizler gibi düğün şafağı sayıp evlilik haberimizi vermek vardır inşallah:nazar::KK36:

Nehirciim nişanlandın mı çok ama çook sevindim canım, Allah hayırlı uğurlu eylesin, çabucak ve hayırlısıyla gelsin düğün gününüz. Nişanlılığın tadını çıkarın o heyecan da çok güzel...Canım okulda da branşımda tek öğretmen kaldım çok yoğunum, yeni gelin olup ev hanımlığını da yürütmeye çalışınca çok yoruluyorum, hem keyifli hem yoğun geçiyor günler gelemiyorum buraya da. Siz de haber alırsanız bana bildirin olur mu?

kuzuum iyiyim.bende.. okulu bekliyorum artik acilsin. diye..
siteye gelince bilgisayardan tamam ama dun bugun telden gireyim dedim amaaan sinir etti beni..

Evet bir tuhaf olmuş gerçekten, çok da kurcalayamıyorum çözemedim hala:KK51:
Okulların açılması güzel de insan evini özlüyor yaa:KK70::KK70:

cok guzel canim her gecen gun daha cok alisiyo insan cok sukyr duzenimiz oturdu :) sizin nasil gidiyor bakalimm :)

tutkucum bende senin gibi duyorun iste biraz daha bekliyim..bakalim cokta istiyorum ama

Ellerine saglik ask katiyorsun tabi guzel oluyoo :) persembe pazarim var denk gelirsem kucuk bi tane alirim artik fazla gelirse lahanadan sarma yapsam buzluga atilir mi acaba ? Canim ben diyetteyim ya bu menude oglen tost yada tavuk var yemek yok ondan aksamdan aksama yiyoruz ee cokta az yapinca haliyle ocak bosa calisiyo sanki

ayybende yavas yemegi bi yapabilsem :) esimle yaris yapiyoruz sanki

mutfagami kilim attiniz kizlar ?

canim ebatlari cok buyuk olmayan yani tasinsan kucuk bir odaya koyabilecegin bur kose alabilirsin acik renk yastiklari rengarek cok tatli olur tay tuyu kumas oneririm leke tutmuyor :) tutkuda demis ici sandikli olursa fazladan depolama alani olur sanada :)

Nihanim sukurler olsun ne korkularin vardi babam vermeyecek diye vak yuvanizi kurdunuz bile masallah :) ne guzel canim ya guzel gecmesi unutmayan anilar bunlar :) perimden hic haberim yok iste :KK43: ya canim ig de adin ne bende seni takibe alican burdan yazmazsanda ozelden yazx :KK43:

Evet canım nerdeeen nerelere geldik değil mi b,nlerce şükür bugünümüze. Düğüne, balayına, o heyecana doyulmuyor değil mi:oops: Ben sana ig.den mesaj attım canım :KK19:

sorma canım ya.. daha sobamızı almadık, kar burayada gelirse vay halimize:KK17:

turşu bende yapmadım daha, maşallah sen tam tamm hamaratsın kuzum..
bende annelerden geçiniyorum şimdilik:KK22:

hakkaten sabah dondum, öğleden sonra yandım:KK14:
sen ne iş yapıyodun canım

Günaydıııın..
Kamudayım canım ben de :)

aynen canm ya bi aksilik mi cikti diye geliyo aklima isleri cok yogundu tamam ama :KK43:

İnşallah korkulacak bir şey yoktur biz kendimizi balayı ev düzeni derken giremedi diye sakinleştirelim:KK19:
Nehirciim nişanlandın mı çok ama çook sevindim canım, Allah hayırlı uğurlu eylesin, çabucak ve hayırlısıyla gelsin düğün gününüz. Nişanlılığın tadını çıkarın o heyecan da çok güzel...Canım okulda da branşımda tek öğretmen kaldım çok yoğunum, yeni gelin olup ev hanımlığını da yürütmeye çalışınca çok yoruluyorum, hem keyifli hem yoğun geçiyor günler gelemiyorum buraya da. Siz de haber alırsanız bana bildirin olur mu?

Çok teşekkür ederim canım benim Amin inşallah:nazar:Yeni olduğu için henüz nasıl bir şey anlamıyorum zamanla anlaşılır herhalde diğer duana da kocaman Amin çabucak gelsin sizlere katılayım:KK55::oops:Anladım canım tabi ki ilk aylar oturana kadar hele ki çalışan insanı çok yorar çok iyi anlayabiliyorum müsait oldukça gel tabisi :KK68:İyi olmana sevindim keyifli olsun da yorgunluğu yoğunluğu atacaksın zamanla elbet:KK19:

ahh canim bende 2-3 gundur senin gibiydim cok sukur bygun duzeldim :) tersimizdemi jalktik nedir :)

aaaa kar mi yagdiii..hastami olcaksin acaba ama karda yagdigina gore baya soguktur hava

ufff bulamadim canim ya hepsi o kadar kocamandikii almadim bende..alistir canim ya ven bayilirim bi biber dolmasi bide lahana :)
Bende int okudum ise iyi yaradi canim :)

ohh masallah tursu aklima gelmedi benim :) cok aramam
aslinda ben ama biraz yapilabilir gerci ben diyetteyim yiyemem :) seneye yaparim insallah senden destek alirim artik hic yapmadim :)

evet canim yukseklere yagmis..
cokk seviyorum kIsI yaa.. :) bilmem.neden havalar boyleyken daha iyi hissediyrum kendimi..
cok sukur geldi yine benim mevsimim :)

Evet bir tuhaf olmuş gerçekten, çok da kurcalayamıyorum çözemedim hala:KK51:
Okulların açılması güzel de insan evini özlüyor yaa:KK70::KK70:

diimi canim.. evdeyken disari cikmak istiyorum ama cikinca hemen evi ozluyorum..

insallah hep.boyle askla kaliriz yuvalarimizda :)
bebis dusunuyomusunuz tatlim.. bende baslayayim teyzeler gibi bu soruya :)

Günaydıııın..
Kamudayım canım ben de :)

gunaydin canim :)
hee..
siteti cozmek zor oldu neyi nerden alintiliyosun,yazinca alintinin icinde cikiyo hepsi karishik cok..

gunaydin kizlarr :)
bugun kaslarimi.aldirmam gerek..
uzattim.iyice , esim daha fazla korkmadan aldirayim :)

gunaydin kizlarr :)
bugun kaslarimi.aldirmam gerek..
uzattim.iyice , esim daha fazla korkmadan aldirayim :)
Günaydın canım ayyy çok güldüm yaaa:))) Allah iyiliğini versin aldır aldır hemen.
Benimde biraz bakım yapmam geriyor, kızlar sizler neler yapıyorsunuz bakım adına, kapalı bir bayanım ve makyaj yapmıyorum işe gelirken falan, çok nadir yaparım, sanki saldım kendimi :KK43: ne yapsam ki acep?

Günaydın canım ayyy çok güldüm yaaa:))) Allah iyiliğini versin aldır aldır hemen.
Benimde biraz bakım yapmam geriyor, kızlar sizler neler yapıyorsunuz bakım adına, kapalı bir bayanım ve makyaj yapmıyorum işe gelirken falan, çok nadir yaparım, sanki saldım kendimi :KK43: ne yapsam ki acep?

:KK22:
bende yapmam canim makyaj fazla, eşim sevmez ztn öyle boya kazanına düşmüş gibi..
hakkatende doğalı en güzeli ama arada azda olsa renk katmak gerek yüze, azcık değişik görsünler bizi:KK8:

çok şükür bakımlarımı yapıyorum ama dışarda şööyle yanımdan geçen bayanın kokusu hala burnumda kalıyosa işte o zaman depresyona giriyorum resmen:KK14:
onları öyle görünce tutku diyorum bak bak neler var, sen dur böyle die diye beynimi yiyorum:KK51:

:KK22:
bende yapmam canim makyaj fazla, eşim sevmez ztn öyle boya kazanına düşmüş gibi..
hakkatende doğalı en güzeli ama arada azda olsa renk katmak gerek yüze, azcık değişik görsünler bizi:KK8:

çok şükür bakımlarımı yapıyorum ama dışarda şööyle yanımdan geçen bayanın kokusu hala burnumda kalıyosa işte o zaman depresyona giriyorum resmen:KK14:
onları öyle görünce tutku diyorum bak bak neler var, sen dur böyle die diye beynimi yiyorum:KK51:
evet canım ya bende kokuya karşı çok hassasım, eşimde keza aynı şekilde öyle ki o da baya bakımlıdır, aynaya bakmasına bayılır:)
Valla tutamiciiiiimmm bugün kendimi güzel birşeyler yapmak lazımm ayy heyacanlandım yahuu:)

evet canım ya bende kokuya karşı çok hassasım, eşimde keza aynı şekilde öyle ki o da baya bakımlıdır, aynaya bakmasına bayılır:)
Valla tutamiciiiiimmm bugün kendimi güzel birşeyler yapmak lazımm ayy heyacanlandım yahuu:)

Ben kapalı değilim ama normalde çok makyaj yapan bir insan değilimdir..rimel kalem biraz allık..O da dışarda nadir..Ama evde hoşuma gider farına kadar yaparım..Eşim de dışarı göre evde farklı olup ona özel oldugunu anlayıp hoşuna gider :) Bence de ara ara yapmak lazım :)

aynen canım..

haklısın yapmak lazım değişikli k azıcık..
dün bizim 6 yıl oldu.. akşam misafirlikteydik bişi yapamadım, bak iyiki aklıma getirdin bu akşam yapayım bişiler..
yini bişi çıkmazsa tabi

X