2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ya o degilde benim en cok en cok icimde kalan gelin arabasi oldu ne markasi ne modeli onemli degil dedim esime ama susleme onemlidir dedim oda soyle ben cok abartiyi sevmem gelinlik bile kabarik ama cok sade sectim surekli olarak esime susleme icin hayalim bas harflerimiz papatya olsun ve susleme cok sade olsun cingene gibi yaptitma dedim tamam dedi.. Vesonuc dugun gunu soklar yasadim cok sinirlendim hersey gibi oda sorundu ya adam arkadasiymis birakmis kuafore gitmissonra almis gelmis size anlatamam ya 4 aydir dikkat ediyorum daha bunun yarisi kadar bile rezalet susleme gormedim kirmizilar sarilar her yerde tuller arabanin onunden bir suru tul geciyo camlar oyle ya yok biyle rezalet papatya bas yok.harfleri eski zaman kartonlarindan koyu mavi kiyu kirmizi yapmislar..ciddi anlamda 4 aydir cok gelin arabasinda icim kaldi cok..daha cok sey icimde kaldi karsi taraf sayesinde ama..oyleki resimleri aldim eve geldim eksik var hata var yeter dedim ya yeter umrumda degilsiniz artk sende bosver canim anilar cok onemlu ama hatirlayip sinir olma tanidigim her gelin icimde sunlar sunlar kaldi dedi

İstanbuldaki arabamızda papatyadandı isimler kardeşimle beraber gitmişlerdi süsletmeye kardeşim saolsun süsleyen kişiye söylemiş ablam böyle sever falan diye o güzeldi... Ankarada papatyayı bırak arabanın önünde çiçek bile yoktu aklıma geldi sinirden gülüyorum şimdi çok berbattı organizasyonheryerinde tül vardı arkada kartondan isimler sanki 80li yılların arabası aklıma geliyo eşime söylüyorum neden bu konuda beni dinlemedin diye öyle sessiz kalıyo ben klasik arabalardan istemiştim çok içimde kaldı o

Ya butun incelik.kiz tarafinda mi oluyo ne :) cok sinir bozucu dimi iyi bari senin bi araban icine sinmis

Ya butun incelik.kiz tarafinda mi oluyo ne :) cok sinir bozucu dimi iyi bari senin bi araban icine sinmis
Canım ankaradaki düğün de (yani burdaki) annem benim evde ağırladı bizim tarafın misafirlerini kız kv hiçte demedi gelin bizde beraber ağırlayalım diye düğün sabahı ben kuafördeyim bide baktım kvde de gelmiş nasıl sinirlendim Annem tesettürlüdür sevmez başörtü falan yaptırmayı ama nezaketen bi sorulur dimi annem benim evde tek ağırlıyo hamile teyzemle kv gelmiş başörtü yaptırmaya ... Şakayla karışık dedim ne işin var burda diye bizim evmisafirlerle dolu dedim.. Ve bizim taraftakiler çok sinirlendi bu duruma annem çok sinirlendi gelin masasına normalde kız tarafı yakın oturur onların tarafından oturmuşlar hep ve düğün bittiğinde annemler istanbula döneceklerdi hiçgülemedim ağladım hep kayınvalideme ozaman kızdım ben ailemi yanımda görmek istiyorum diye .. İşte böyle canım saçma sapan şeyler yaşadım sanırım kayınvalideme ısınamam bundan kaynaklanıyor BENCİLLİK yaptı çünkü!!!

Canim ya ne.kadar yanlis yeni gelin evinde kalcaklarinda kendi evine alsin yada kardesine esine dostuna bi kere malesef ayip burada..bende cok agladim dugunden bir gun once aksam patlak verdi cok cok agladim 3 saat uyluyla full aglayarak uyandim o gunde surekli agladim zaten asla unutmicam bende geri getiremez kimse o gunu..ee bari kv guzel oldu mu :)

Bende asla unutmayacağım o günleri aklıma geldikçe iyice soğuyorum kvden.. Bende çok ağladım annem fenalaştı ağlarken onun bana fenalaştığını söylemediler ben hissettim kendimi kaybettim ağlamaktan hele beni ankarada bırakıp gittiler ya o anki hıçkırıklarımı bütün apartman duydu anneme sarıldım annemin o anki öpüşlerini asla unutamam onun gözlerinden düşen inci gibi yaşlara hiç kıyamam biraz daha konuşursam ağlicam sanırımHayır canım güzel olmadı çünkü 57 yaşındaki bir bayana yakışacak bir şey değildi annem her zaman ağır olmayı seve kv deninde ağır olmasını beklerdik annem 38 yaşında onumu bastırmaya çalıştı orası muamma Kimsede beğenmedi herkeste ağır olması gerektiğini söyledi komik bi durumdu yani:)

Canim benim ya insallah bundan sonra aglamayiz.ailen nerde senin icin daha bir zor olmustur..bencede agir olmaliydi bizdede annem agirdi anne gibi..sen hic uzulme bak bundan sonra bebiain.olacak insallah :)

Canim benim ya insallah bundan sonra aglamayiz.ailen nerde senin icin daha bir zor olmustur..bencede agir olmaliydi bizdede annem agirdi anne gibi..sen hic uzulme bak bundan sonra bebiain.olacak insallah :)
Çok şükür üzülmeme sebep olacak bi bu anım var başkada hiç bir şey üzemez eşimlede çok mutluyum çok şükür ... Ailem istanbulda canım :)

öyle ama valla dün çok sinirlendim, bütün hıncımı eşimden aldım, Allah'tan alttan aldı, yoksa bir resim için baya tartışma olacaktı. neyse ki atlattım, şu saatten sonra yapacak bişey yok

günaydın canım, dün cevap yazamadım kusura bakma, evet her gelinin içinde kalanlar oluyor mutlaka, bende en çok kuaförü önemsiyordum, hatta burdaki kuaförden çok endişeliydm sonuçta küçük bir yer yapamaz beceremez diyordum, ama beni çok yanılttı, çok beğendim, oysa ki eşimin olduğu yer büyük bir yer olmasına rağmen tanıdık diye gittik, zaten ne varsa tanıdıklarda var, onlar batırıyor herşeyi, eline makası, pudrayı alan kuaförüm diye geçiniyor, Allah'a havale ediyorum

Aaaaah ah sinir oluyorum..Ne var sanki insanın en mutlu günlerinde böyle saçma sapan davranıp insanın canını sıkmasalar..Ama oluyor işte canlar , herkeste her düğünde oluyor illaki..Bizim aileler başından beri öyle iyi anlaşırlardı ki onlar bile bozuştuysa diyorum sorunsuz düğün olmuyor demek ki..O yüzden o günlere takılmayıp önümüze bakmamız lazım..Önemli olan bundan sonrası..Rabbim bundan sonra huzurumuzu daim eylesin..

Bu arada herkese günaydııııııın...

günaydın canım, kesinlikle katılıyorum sana

günaydın canım, kesinlikle katılıyorum sana
:)

Günayfın kızlar dilerim bu gün istediğiniz herşey hakkınızda hayırlıysa olur:)
Amin canımm :))

Yaaa yeni gelinler olarak siz de aynı şeyi yaptınız mı acaba? Dediğimi yuttum da birazcık ben Hani şu düğünden sonra saç kestirme muhabbeti..Hep derdim bu insanlar ne böyle düğünü yapıyo saçını kestiriyo, ben yapmıycam öyle derdim..Neyse ben uzun yıllardır uzun saç kullanıyorum hep, düğün yaklaştıkça yeter artık sıkıldım şu düğünü atlatsam da kestirsem demeye başladım Ayyy geçen haftalarda kestiriverdim birazcık ama yetmedi daha bi kısaltmak istiyorum :) Aynenn şöyle..Bu arada benim saçlar belime kadardı..Hani demeyin bu fotodaki saç kısa mı diye , bana göre bayağı bi kısa oluyor :)))

canım ufak yüzlüysen yakışır, ama ben uzun saçı seviyorum, anlaşılan artık sen sıkılmışsın o yüzden değişiklik her zaman iyidir, kökü senda nasıl olsa :)

canım ufak yüzlüysen yakışır, ama ben uzun saçı seviyorum, anlaşılan artık sen sıkılmışsın o yüzden değişiklik her zaman iyidir, kökü senda nasıl olsa :)
Ben de çok seviyorum hatta liseden beri saçım hep uzun, bi üni de ıkı senelik yıne kısa kullandıgım dönem olmuştu onun dışında 16 yaşımdan beri hep uzun :) evet sıkıldım.. Daha önce de yıne küt kestirmiştim yakıştırmışlardı..Yine ferahlayayım bıraz. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…