2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

bende onu soracaktım yazıyorum ama alıntı yapmıyor muyum sanki yapmıyormuşum gibi görünüyor benim ekranımda da ?

Sizde ne var ne yok kızlaar
Ben 7 de kalkiyorum canim kahvalti yaptik bulasiklari.makineye koydum birde tezgahta yikanmis tencere vardi yerlestirdim onlarid yatagimida topladim dun temizlik yaptigimdan evim temiz bugun dinlenicem cok sukur :) aksamada dunden kalan patlicanimin yanina bir pilav yapicam tamamdirr :)

Ohh ne güzel rahatsın desene bende işler bitmez bitmezzz neyse kızlar benim telefonun şarzı bitmek üzere sonra inş yeniden girerim daha akşama sarma dolma yapıcam çıkıp evimi temizliycem hepiniz kendinize çook çook iyi bakın

oo sende bugun is cokmus canim kolay glsin sana ve alinti icin tesekkurler :)

Kızlar temizliğe, yemeğe, ütüye, işe gücü girişti sanırım, herkes bi koyboluverdi

Kızlar temizliğe, yemeğe, ütüye, işe gücü girişti sanırım, herkes bi koyboluverdi
bir yandan onlarla boğuşuyorum evet tatlım...
12 de kociş gelecek yemeğe ona sofra hazırlarım artık , sonra ütüye dalacağım öğleden sonra
iş nasıl gidiyor ? alıntıyı öğrenmişsin tatlım

evet evet öğrendim şükür, bir türü alışamadım buraya, çalıştığım iş yerinde hiç bayan arkadaş yok, erkeklerle de sohbet edilmiyor, monoton yani

evet evet öğrendim şükür, bir türü alışamadım buraya, çalıştığım iş yerinde hiç bayan arkadaş yok, erkeklerle de sohbet edilmiyor, monoton yani
Kıyamam sana ya, erkeklerle beraber çalışmak da sıkıcı olur , hadi konuştun diyelim, ne konuşabilirsin ki
Allah yardımcın olsuuun....

Selam kızlar banada yer varmı bende 2014 mayıs geliniyimmmm

ayy cahilliğin gözü kör olsun yaa :)

geldim canim sarja takmistim teli :) bende kendime birazdan ogle yemegi hazirlicam :)

edoşumm nasılsın canım , görüşemedikkk ne zamandır

canim iyiyim sen nasilsin :) gorusemiyoru ya tutku nerelerde acaba acti konuyu gitti :)

evet evet öğrendim şükür, bir türü alışamadım buraya, çalıştığım iş yerinde hiç bayan arkadaş yok, erkeklerle de sohbet edilmiyor,
monoton yani
aman canim sende burada olursun :) meslegin ne:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…