2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benimde her gecen gun bir oncekini ozler oluyorum hala devam etmesi umutlarini yerle bir etti grup var ayni anda doganlarin herkesin cocugu 2-3 kez kalkiyo
Bizimde grubumuz var mart anneleri çoğununki gece deliksiz uyuyo yemeklerini güzel yiyo benimkinde ikiside yok ne yemek ne uyku

selam bende 2014 geliniyim 6 yaşında kızım var :)
ikinciyi düşüemiyorum masallah 2014 gelinlerimizin .çoğu iki üç cocuklu :)

selam bende 2014 geliniyim 6 yaşında kızım var :)
ikinciyi düşüemiyorum masallah 2014 gelinlerimizin .çoğu iki üç cocuklu :)
Daha fazla beklersek ikinci çocuğu yapmamayı düşünürüm o kadar rahata alışmışken dedim ve eşimi ikna ettim ben tek çocuğum istemiyodum hiç tek kalmasını ama 3. Çocuk nooo

Ay iyi ki girmişim burdayım bi oğlum daha oldu tutkucum 15 gün sonra 15 aylık olacak insallah büyüyorlar çok şükür sen nasılsın napiyosun:)
Ah ya ne guzel yapmissin canim. En guzeli hemen olsun 2. Cocuk.
Buyudukce rahatliga alisiyor insan. Ben korkuyorum ya

Ben iyi buna sukur. Panik atakla mucadele ederek geciyor gunlerim hala

MutluBulut_ iki cocukla zor ama olsun kuzum en azindan kardesi var. Tek olmak zor sanki.
Birbirlerini kiskanmiyolarsa tabi. Nasil aralari

Merhaba. Ebende 2.ye bi endiselenenlerdenimm.. 6 yaşinda ve buyudukce daha zor oluyor sanki kardes işi
ekonomik şartlari yüzünden hiç düşünemiyorum iyi olsaydi ücretsiz izine ayrılabilirim ama maddi durumu el vermiyor. hayırlısı olsun... banada öle geliyor benim kız çok kıskanir kardeşini ..

ekonomik şartlari yüzünden hiç düşünemiyorum iyi olsaydi ücretsiz izine ayrılabilirim ama maddi durumu el vermiyor. hayırlısı olsun... banada öle geliyor benim kız çok kıskanir kardeşini ..
Evet durumlar pek iyi degilse zor olur. Gerci her bebek rizkiyla geliyor ama az cok gorduk bebek/ cocuk buyutmek baya baya zor.

Benim saglik durumum engel oluyor,yoksa cok istiyordum ama bir turlu cesaret edemiyorum.

1.sinifa basliyacakmisiniz?

Evet durumlar pek iyi degilse zor olur. Gerci her bebek rizkiyla geliyor ama az cok gorduk bebek/ cocuk buyutmek baya baya zor.

Benim saglik durumum engel oluyor,yoksa cok istiyordum ama bir turlu cesaret edemiyorum.

1.sinifa basliyacakmisiniz?
yok anaokula vericem biraz küçük... 2017 doğumlu kızım :)

Kiskanmiyor diyordun ama baya baya kiskaniyor ya. Cok zor geciyor gunler. Cok yoruyor ceyda beni minigin uykusuzlugu ile beraber bunaldim vallahi 8 ay olacak hep bir basimayim tuk gun yapma etme demekle geciyor

Kiskanmiyor diyordun ama baya baya kiskaniyor ya. Cok zor geciyor gunler. Cok yoruyor ceyda beni minigin uykusuzlugu ile beraber bunaldim vallahi 8 ay olacak hep bir basimayim tuk gun yapma etme demekle geciyor
Yalniz cok zor canim. Ceya okula gidiyor mu simdi? Okuldayken bir nebze daha rahat olur belki

Aslinda çokta az değil araları 5 yas ama dediğin gibi araya zaman.girdikce daha zor gelir insana çok şükür büyüdü bile

Simdi tatil canim. Birinci sinifa baslayacak eylulde insallah. Anaokulunun saati 3 saat ve okulda uzak oldugundan ekstra zor gecti
Okulun ne çok faydası oluyomus tatil olunca anladım bende şimdi bide arda sunnet oldu bunalimlardayim mete yanına gitmesin ellemesin bisey yapmasın diye bi ona bakıyorum bi ardaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…