2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Annemlerle herşeyi hallettik canım nasipse bir hastane çantasını hazırlamak kaldı oda her şey hazır yerleşecek sadece zaten annem yine son temizlik için gelecek ufaktan camları falan silmiştik halıları yıkamaya vereceğim bir dip köşe sil süpür yaparız bitti gitti buzluğa atılacakları da kız kardeşime yaparken bana yaptık eksiğim kalmadı fazladan belki sulu köfte ya da poğaça yapar atarım o kadar :KK200:
Oh masallah her seyi halletmissiniz canım kolaylık olur doğumdan sonra buzlukta biseyler olmasi

Banyoda yapınca hemen kurur mu canım. Yapayım bunu yarın maya alayımda haftada kac gun yapayım
Ben ayak icin olandan bahsetmistim :KK70: banyoda sıcak suyun altinda yumusuyo yaa ayak onun icin onu banyoda yap dedim kuzum mayanin kurumasi yarim saati buluyo sutu cok az koy civik olmasın yuzunden akiyo yoksa haftada bi kere yapman yeterli

Ben ayak icin olandan bahsetmistim :KK70: banyoda sıcak suyun altinda yumusuyo yaa ayak onun icin onu banyoda yap dedim kuzum mayanin kurumasi yarim saati buluyo sutu cok az koy civik olmasın yuzunden akiyo yoksa haftada bi kere yapman yeterli
He ilahi beklerdim bak banyoda :) tamam canım bugun alıcam mayayı :)

Oh masallah her seyi halletmissiniz canım kolaylık olur doğumdan sonra buzlukta biseyler olmasi
Aynen canım çok şükür ama çabuk tükeniyorlar tabi sadece menemenlik domates doğramam falan güzel oldu bir kaç pişirimlik köftemde var :KK53: Kurabiyeler hemen hastanede ya da evde ilk hafta bitiyor kız kardeşim öyle oldu:KK53:

Cok mu canim benim hic cikmazdi bebek.gibiydi 3 4 ay once her.adet donemimde 4 5 tane cikmaya basladi cok şükür şimdi yok izlerinide geçirdim

Bu mesajı sana maskemle yazıyorum :) tedavi amaclı dogum kontol hapı kullanıyıtum. O cogalttı alnımda mınık mınık bir sürü oldu. Ya bişey daha sorucam burnumda sıyah noktada cok bımden bant alacaktım ama burun kıllarını sertlestırıyomus falan. Senin bildigin dogal bısryler var mı?

Bu mesajı sana maskemle yazıyorum :) tedavi amaclı dogum kontol hapı kullanıyıtum. O cogalttı alnımda mınık mınık bir sürü oldu. Ya bişey daha sorucam burnumda sıyah noktada cok bımden bant alacaktım ama burun kıllarını sertlestırıyomus falan. Senin bildigin dogal bısryler var mı?
Bimin o siyah nokta bantlarından cok.memnunlar aslinda bende alcam.hep unutyrm ben pek bisey yapmiyorm canim yaa bazen siyah maske yapıyorum banyodan sonra bazen sıkıyorum bazende kasimi aldrdigimda burnumun ustune de agda yapiyo kadin gidiyo siyah noktalar

Bimin o siyah nokta bantlarından cok.memnunlar aslinda bende alcam.hep unutyrm ben pek bisey yapmiyorm canim yaa bazen siyah maske yapıyorum banyodan sonra bazen sıkıyorum bazende kasimi aldrdigimda burnumun ustune de agda yapiyo kadin gidiyo siyah noktalar
Geçti mi sonradan butun cilt tiplerine uygun bi maske bu aslinda niye yandi ki
Gectı normale dondu canım cok sukur. Anamm nasıl agda yaotırırıyosun kıllar belırgınlesmıyor mu?

X