2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Geçmiş olsun canım ne biçim doktormuş o öyle:/ yan etkilerle ilgili de okuma bence canım eskiden ben de çok okurdym hatta prospektüsü baştan sona kadar okurdum ama baktım psikolojikmen etkileniyorum okumamaya başladım çünkü malesef yan etkisi olmayan ilaç yok ve sen okudukça olmayan şeyleri var gibi hissedersin..inşallah bugün daha iyisindir..

Kizlar kav gündür giremedim ben kapandim onunla.ugrasyodum kac gundur alisveris yaptim dusundum taşındım ve kapandim Allah devamini getirsin insallah
Ayy canımm ne güzel.. çook sevindim gerçekten.. hayırlı olsun .. eşin ne dedi şaşırmadı mı? Sen nasıl karar verdin

Ayy canımm ne güzel.. çook sevindim gerçekten.. hayırlı olsun .. eşin ne dedi şaşırmadı mı? Sen nasıl karar verdin
Valla bi anda karar verdim canim kayinbabam surekli soyluyodu istiyodu yok ben istemiyorum zorla mi kapattrcaksiniz diyodum gecen gun yine soyledi bende dusundum namaz kiliyorum basim acik Allahin emri bu kapanmak zorundayim eninde sonunda kapaniyim niye zaman kaybediyim ki dedim kayinbabamda sagolsun kredi kartini verdi alisveris yaptim tam alisamadm acik halimi daha cok begeniyorum ama girdik bi yola artik dönüşü yok Allah utandirmasin nefsime yenik dusmem insallah
Esim bisey demedi emin misin diye sordu sadece o kadar
Sen kapaliydin demi

Çok doğru düşünmüşsün canım tekrar hayırlı olsun..

Evet canım ben de evlendikten birgün sonra kapandım..bekarken babam istiyordu benim de. . ama zorlamadı ben kendime söz vermiştim evlendikten birgün sonra kapanıcam diye öyle de oldu çok şükür..

Başta sana farklı gelmesi normal ben de değişik hissetmiştim..kendimi beğenmemiştim ama şöyle düşün zaten güzel olmak için değil Allahın emri diye takıyoruz zaten bi süre sonra alışıyorsun sanki yıllardır öyleymişsin gibi

Oyle valla okumayayim dedim ama okumus oldum iste..
1 haftadur felan yanma acima hissi gecti aslinda ama gecsede gideyim kontrole demistim yine enfeksiyin var dedi. Gectigi halde nasil var bende anlamadim.
Haftaya tekrar kontrole gidicem bakalim ama ben hala icememedim ilaclarimi.
Zerdecalli su iciyorum onun yerine sabah aksam antibiyotik etkisi varmia vs..
Of bende bilmiyorum artik

I ilknurrr22 aa canim hayirlisi olsun cok sevindim. En dogru yoldasin bence cok guzel bir karar olmus.
Ne yalan soyliyim kayinbabanin kapanmani istemesine sasirdim :)
Hadi esin ister anlarim ama.

Bencede sekerin dedigi gibi guzellik icin degil Allahin emri diye takiliyor. Cogu kapananlarin halini goruyoruz artik sadece basi kapali gerisi..

Kizlar hali oneriniz varmi.
Koridordakileri degistirmek istiyorum asiri kil tuy topluyor ve supurgeyle gecsem bile cok ama cok zor temizleniyor.
Yarin nasipse Edirneye gidecek gibiyiz ordan alayim diyorum.
Su yeni cikanlar var pamuklu gibi hani iyimidir onlar acaba

Yani tabi oyle ama insan bi tuhaf hissediyo cok gelgitlerdeyim aslinda kapanirken emin bi sekilde kapandim artik acilmam alisana kadar bu gelgitler surcek sanirim
Tam bi tesettur icindeyim diyemem tunik pantolon uzun ama tunikler diz kapagimin altinda yada ayni hizada yelek aldm yine uzun gomlekler aldim baya bi alisveris yaptim 15 tane sal almisim bakalim takabilcek miyim esarp fazla almadım tam beceremem diye

Esimin taraf hep kapali canim oyle bi oneride bulunuyodu Kayinbabam evlendigimiz ilk zamanlar surekli soyluyodu esim kizdi sen karisamazsn ben istersem olur diye bende bi karar verdim kapandim disari çıktığımda sanki herkes bana bakiyoms gbi geliyo zaten evdr ayniyim basim acik tsort tayt geziyorm evde anlamiyorm bile ne oldugunu

Koridor ve mutfaga ben olsam makinede yikananlardan alirdim at at yika rn guzeli ama ne kadar dayanir onuda bilmiyorm pamuklu alabilirsin onlarda guzel duruyo

Koridor ve mutfaga ben olsam makinede yikananlardan alirdim at at yika rn guzeli ama ne kadar dayanir onuda bilmiyorm pamuklu alabilirsin onlarda guzel duruyo

Olsun canim sen kendin alisamadin daha o yuzden herkes bakiyor gibi geliyordur.
Dogru yoldasin en azindan onu dusun ve rahatlat kendini.

Ya dun gittik ama alamadim.
Secenek cok olunca kararsiz kaldim. Begendiklerimden ise hep az kalmisti.
Valla evet en guzel makinaya atilmasi ama onlarda baya ince sanki
Sabah 9,30 10 gibi basladik gezmeye aksam 6;30 kadar toplasan yarim saat 1 saat oturmusuzdur.
Oyle yoruldumkii..

Biraz biraz alismaya basladim evden de cikmadim ya bu hafta fazla ondan cok benmseyemedim ya esim varken cok rahatsız oluyorm sanki kapali halimi begenmicek gibi geliyo
Baya da gezmissinz canim yaa kafanda bi model belirle al direk yoksa alamazsn

Biraz biraz alismaya basladim evden de cikmadim ya bu hafta fazla ondan cok benmseyemedim ya esim varken cok rahatsız oluyorm sanki kapali halimi begenmicek gibi geliyo
Baya da gezmissinz canim yaa kafanda bi model belirle al direk yoksa alamazsn

Alisirsin canim bosver el alemi.
Evet evde olunca anlamamissin sen pek

Burdan alicam artik begendigim birsey olursa bakalim

seker000
PembeLokum nerelerdesiniz a kizlar :)

Aynen canım tam anlamıyla alışmak için biraz zaman lazım..ben de senin gibi pantolon tunik trenchkot filan giyorum işte ve ben de eşarp hiç denemedim hep şal..ama 15 şal da iyimiş:)

Alisirsin canim bosver el alemi.
Evet evde olunca anlamamissin sen pek

Burdan alicam artik begendigim birsey olursa bakalim

seker000
PembeLokum nerelerdesiniz a kizlar :)
Buralardayım canım kaç gündür bi baş ağrısı.. böyle canım hiç bişey yapmak istemiyor filan sıkılıyorum çok.. sen nasılsın

Bu arada halı sormuşsun yeni gördüm..sana tavsiyem sakın ağır bişi alma benimkiler çok ağır kaldırması filan çok ağır oluyor bizim buralarda yazın halılar kaldırılır ben çocuk var diye geçen yaz kaldırmadım ama bunlar da sıcaklık veriyor..

ben de yazlık ince halı almak istiyorum ..şimdiki aklım daha hafif ince alıp yaz kış kullanırdım

Kızlar ya eşiniz işten geç geldiğinde tek başınıza yemek yiyebiliyor musunuz? Benim hiç iştahım olmuyor resmen midem bulanıyor yalnız olunca

Gecmis olsun canim, bahar yorgunlugumu acaba

Burdada yazin kaldiran oluyor halilari daha dogrusu yazlik kislik kullaniyorlar ama yerim yok o yuzden iki.mevsimdede kullanisli olsun istiyorum.
Ama bir turlu begenemiyorum, bu ara hele bir bluz bile alirken zorlaniyorum begenemiyorum neden boyle oldum acaba

Canim ben yalnizken daha guzel yiyorum ne yalan soyliyeyim :)
Ama ayazla yiyoruz genelde belki ondandir yoksa ya yemiyordum onceden ya gecistiriyordum oyle

Belki de mevsim geçişlerinden..

ayy inan en de böyle zor beğenen biri oldum eskiden gördüğümü beğenir hemen alırdım şimdi beğenemiyorum bi türlü ..inşallah kafana göre bulursun..

Senin eşin de mi geç geliyor canım

Aynen canım tam anlamıyla alışmak için biraz zaman lazım..ben de senin gibi pantolon tunik trenchkot filan giyorum işte ve ben de eşarp hiç denemedim hep şal..ama 15 şal da iyimiş:)
Valla aldmda aldim sifon sal çok almisim onlarda duzgun durmuyo pisman oldm biraz daha alstm sanirim yaa tuhaf gelmiyo artik kapalilik yakistrmaya basladim
Bu arada esim yokken daha rahay yiyorum cunku o 5 dkda yiyo iceri gidiyo sonra durmadan beni cagiriyo oturup rahat rahat yiyemiyorm brn yavas yiyen bi insanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…