2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Öyleydi kuzum çok ayıp ettiler bize ama geçen bayram barıştık akrabalıkta olmuyor maalesef özellikle kardeşler arasında iyi olmuyor kişi rahat hissedemiyor kendini Sen nasılsın göremiyorum seni de hiç

Ne geliyorsa onlardan gelmiyor mu zaten akbaba gibi

Allah şifa versin canımm.. cidden öyle bişi var ama az olan yemek daha lezzetli oluyor bence

Kizlar arda hasta oldu bu sene olmadi cok sukur diyodum nazar degdirdim cocuga oksuruk mahvediyo bogazinda enfwksiyon varmis ilac verdi doktor ama icen kim imkani yok icmiyo zorla veriyorum tukuruyo gittigi kadar yeter insallah

Kizlar arda hasta oldu bu sene olmadi cok sukur diyodum nazar degdirdim cocuga oksuruk mahvediyo bogazinda enfwksiyon varmis ilac verdi doktor ama icen kim imkani yok icmiyo zorla veriyorum tukuruyo gittigi kadar yeter insallah
Yapma yaa ben de kendim için dedim oldum işte başımı kaldıramıyorum Allah şifa versin ardaya da inşallah bian önce iyileşir

Biz de 18 yaşına kadar böyle yardım olsa canım zaten nüfus fazla o da ikiye üçe katlar herhalde ilk iki yıl her ay verilen para çok iyiymiş ama ya aylık bebek Bezi ve giyim masrafını karşılar kar yapmış oralara ne güzel buraya da gelir mi ki

Yaa cok gecmis olsun :/
Odasina sogan kesip koyuyormusun iyi geliyor genelde odadaki mikroplar icin ozlelikle.
Bol bol cay icir bari ilac icmezse, sabah aksam şu ceviz iciyle yapilan caydan versen icmezmi?

Sorma canım çok kötü grip oldum ayağa kalkacak halim yok benim yaramaz kalk kalk diye ağlıyo yatırmıyo valla birazdan ben de ağlıcam.. sen nasılsın

Hadi ya sendemi hastasin :/ cok gecmis olsun canim. Evde anne hastaysa sistem gercekten cokuyor.annenlere gitme imkanim varsa gitsene dinlenirsin biraz. 5,10dk uyusa insan yine iyi geliyor

Yani 400 tl veriyolar ama 100tlsini falan kendi cebinden oduyorsun onceden . Oda 2 yil odeniyordu galiba , yani temiz 300tl almis.oluyorsun yine boylelikle.

Yagdi valla kış gerideymis. Hala yagiyor.

Sogani denemedm canim deneyim onu bi.ihlamur veriyorm bol bol ceviz cayida icer mi bilmiyorum ihlamuru zor iciyo cunku

Nasıl önceden ödüyorsun canım nasıl bir sistem?

Mart geldi kış yeni geldi tuhaf mevsimler kayıyor diyorlar ya doğru eskiden ekim kasım ayında yağmaya başlardı rahmetl ablamı defnettikten sonraki gün 15 kasımda kar yağmıştı mesela 6 yıl önce bu sene ilk kar şubatta geldi 6 yılda 3 ay kaymış mevsim

Saol canım gitmedim valla evden çıkacak halim bile yoktu..malesef çocuğa da bulaştırdım geliba hapşuruyor bırnu akmaya da başladı:/

I ilknurrr22 3,4 cevizin icinden cikan o perde gibi kabuk var onu 1 fincan suyla kaynat. Icine tatlandirmak icin birseyler ekle sonra. Icebiliyosa oyle icsin ama pek icecegini sanmam.

seker000 hadi ya :/ evin icine girince herkesi yakalamadan cikmaz ki zaten. Insallah hafif atlatirsiniz canim

PembeLokum dogumdan once basliyorsun 100tl gibi odemeye, dogumdan sonra 25tlye dusuyor 2 yil hep oduyorsun karsiliginda hesebina 400tl filan yatiyor.
Neden odeniyor bende bir bilsem, odenecegine 100tl ordan kes 300 ver hep ayni :)

Hakkaten kışlar cok degisti. Birde cok cok yagardi eskiden, bukadar gunesli gecen bir kis hatirlamiyorum bu yaşima kadar sahsen.
Ama yagdi yine cok sukur, temizlensin biraz mikroplar :)

Of kizlar şu staj işi iyice moralimi bozdu bugun.
Nasipse sali gunu basliyoruz. Bie gun sabah 7:30-13.00 arasi; ertesi gun 13:00 -17:00 arasi olucakmis asagi yukari..

Bizi daha once dogru duzgun ana okuluna goturmeden, yilda 3,4 gafta gotururlerdi izlerdik sadece 1 saat nasil oluyor diye , simdi direk cocuklarin onune atiyolar ders hazirla , onu ertesi gune ogren, herseyiyle biz ilgilenicez vs.. dusuncesi bile delirtiyor beni.

Insallah en hayirli sekilde gecer, yine cok stres yaptim cok.

Anladm canim bal katarim sorun degil icer insallah oksuruge iyi geliyo demi bu
Cok stres yapiyosn canim bunaltma kendini bu kadar yaparsin olur bi şekilde halledersin
Calismayi dusunuyo musun peki

İnşallah canım..

Sıkma canını boşuna zaten bizim en büyük sorunumuz önceden kurup kurup stres yapıyoruz..sana diyorum da ben de böyleyim malesef..

hele bi başlasın 1-2 gün git bak belki de düşündüğünden çok daha iyi geçer boşuna stres yapmış olursun.. iyi düşün iyi olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…