2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Haha ciddimisin :)
Olsun ama gecirmissin en azindan.
Bizde bende esimde gecirmedik bakalim hayirlisi artik.ne diyeyim.
Olacagi varsa oluyor. Bir tanidigim su cicekli cocugun yanina yatirirmis sirf bulassin diye yok bulasmamis.
Ilk baya panik yaptim, ordan uzaklasmak icinki cabami gormeniz lazimdi :KK70:
Simdi daha iyiyim, genelde kucukken gecirinde daha hafif oluyor deniyor ama bakalim.
Dilinin ucuyla degdirdi sadece aslinda ama .

Ne guzelmistir , aksam gece oturmalari cok.daha guzel oluyor :KK68:
hele dedigin gibi sevgililik doneminde fazla telefon kullanmayip goz goze gelmeler daha bi guzeldi.
Bizde 2 arkadastik,sevgililerimizde/esim/ arkadasti. kasabanin icinde arkadasimla biz nerrye, onlar pesimizden geliyordu. Yolumuza cicek falan birakiyolardi. Gelip veremiyolardi bir tanidik gorur diye.
Cagrilasma vardi birde. Arkadasiminki surekli cagri atardi,bende kizardim esime sen neden atmiyorsun diye :KK53:
Msn vardi , bir ara telefonlara kanka msn miydi oyle birsey indiriliyordu . Ilk whatssap diyelim , ne sevinmistik bedava yazisiyoruz diye :KK53:

Aklima gelince nasil.huzur doluyor icim anlatamam.
Orta okuldan kasetlerimiz var birde, video cekmisik hep simdi ne guzel hatira olarak kaldi.

Simdiki.sevgililer bir araya gelince foto cekip, telefondan baslarini kaldirabiliyolarmi.acaba cok merak ettim. :)
Aynen küçükken geçirmek büyüyünceden çok daha kolaymış ..

__

Yaa evet bi de çağrılaşma vardıı unutmuştum;..o bile ne kadar güzeldi
Tabii ben eşime vermemiştim telefon numaramı çağrılaşamıyoduk:))

Bu arada çiçek olayı aynıı:KK66: Düşündükçe benim de içim huzur buluyor...

tutkku tutkku canim insallah bulasmaz bulasirsada cok sorun etme zaten bunu yasicaksiniz illa ki
seker000 seker000
Ay bende kuzenimden bulastirmistim kendime :KK70: okula gitmemek icin annem yaklasma diyodu o yokken bilerek yaklasiyodm sariliyodm bulasti tabi okula gitmedm ama senin gibi bin pisman oldum nasl kasiniyodu :KK53:
Hadi yaa yalnız değilmişim :KK70: sen kaç yaşındaydın? ayy o kaşıntıdan sabaha kadar uyuyamıyodum..

Yani insallah olmaz yinede yok demi bi belirti

Belirtiler gec oluyormus 14-16 gun sonra falan ..
Tam staja baslayacagim donemlere geliyor hadi hayirlisi ..

Aynen küçükken geçirmek büyüyünceden çok daha kolaymış ..

__

Yaa evet bi de çağrılaşma vardıı unutmuştum;..o bile ne kadar güzeldi
Tabii ben eşime vermemiştim telefon numaramı çağrılaşamıyoduk:))

Bu arada çiçek olayı aynıı:KK66: Düşündükçe benim de içim huzur buluyor...

A vermemismiydin :) nerde konusuyodunuz

Cicekleri hala saklarim, birde gunlugum var.
1 yildir yazmamisim yalniz yazsam iyi olur ,nasipse Ayaza birakmak istiyorum gunlugumu :KK68:

Belirtiler gec oluyormus 14-16 gun sonra falan ..
Tam staja baslayacagim donemlere geliyor hadi hayirlisi ..

A vermemismiydin :) nerde konusuyodunuz

Cicekleri hala saklarim, birde gunlugum var.
1 yildir yazmamisim yalniz yazsam iyi olur ,nasipse Ayaza birakmak istiyorum gunlugumu :KK68:
Yok vermedim:) aslında bizimki biraz karışık..

biz birbirimizi 10 yaşından beri birbirimizden habersiz seviyorduk.. 15 yaşındayken ortak arkadaşlar aracılığıyla karşılıklı olduğunu öğrendik telefonumu istedi vermedim.. nedeni de küçüktük saçma bi nedenle kavga edip 2 gün sonra ayrılmayalım diye..

gerçekten seviyorsa okullar bitene kadar bekler nasılsa diye düşündüm..yani anlayacağın hiç konuşmadık:) taa ki bi 6 yıl sonrasına yani 21 yaşına kadar:))

Benim çiçekler kayboldu taşınma esnasında yaa:KK43: ama günlüğüm duruyor hatta onun da beni sevdiğini öğrendiğim gün de yazmıştım nasıl heyecanla anlatmışım:KK51:

1e veya 2ye gidiyodum galiba :KK70:
Daha ilk seneden bikmisim okuldan simdide özlüyorum okulu

Sen yine daha küçükmüşsün ben 4e gidiyodum:) valla ben hiç özlemedim okulu o kadar nefret ediyordum ki.. ama tabii o yaptığımdan pişmanım

hem zaten yazdı okulun son günleriydi ve raporlu olduğum hafta sınıfça pikniğe gitmişlerdi:olamaz: içimde kaldı ben gidemedim diye:KK12:

tutkku tutkku seker000 seker000
Benim isteme cicegim duruyo sadece surekli ayrıldığımız icin sinirlenir cope atardim :KK70: bide ben gittigimiz sinema biletleri yedigimiz çikolatalar onlari sakliyodm onlarida attim keske atmasaydm pisman oldum bak simdi

Keşke atmasaydın hakkaten neyse boşver:KK66: benim de sakladığım pek bişi yok askerdeyken bana yazdığı bi mektup var o da benim zorumla yazmıştı onu saklıyorum:KK70: işte bi de isteme ve söz çiçeklerini:KK51:

Sen yine daha küçükmüşsün ben 4e gidiyodum:) valla ben hiç özlemedim okulu o kadar nefret ediyordum ki.. ama tabii o yaptığımdan pişmanım

hem zaten yazdı okulun son günleriydi ve raporlu olduğum hafta sınıfça pikniğe gitmişlerdi:olamaz: içimde kaldı ben gidemedim diye:KK12:

Keşke atmasaydın hakkaten neyse boşver:KK66: benim de sakladığım pek bişi yok askerdeyken bana yazdığı bi mektup var o da benim zorumla yazmıştı onu saklıyorum:KK70: işte bi de isteme ve söz çiçeklerini:KK51:
Bendede askerde yazdigi bi defter var acip acip okuyorum çünkü hic o kadar romantik olmamisti :KK70:

Yok vermedim:) aslında bizimki biraz karışık..

biz birbirimizi 10 yaşından beri birbirimizden habersiz seviyorduk.. 15 yaşındayken ortak arkadaşlar aracılığıyla karşılıklı olduğunu öğrendik telefonumu istedi vermedim.. nedeni de küçüktük saçma bi nedenle kavga edip 2 gün sonra ayrılmayalım diye..

gerçekten seviyorsa okullar bitene kadar bekler nasılsa diye düşündüm..yani anlayacağın hiç konuşmadık:) taa ki bi 6 yıl sonrasına yani 21 yaşına kadar:))

Benim çiçekler kayboldu taşınma esnasında yaa:KK43: ama günlüğüm duruyor hatta onun da beni sevdiğini öğrendiğim gün de yazmıştım nasıl heyecanla anlatmışım:KK51:

Aa cok guzelmis :KK68:
filmlerdeki gibi aslinda. Ne guzel beklemissiniz birbirinizi
Hic konusmadan vs kim bekler 11 yil :)

tutkku tutkku seker000 seker000
Benim isteme cicegim duruyo sadece surekli ayrıldığımız icin sinirlenir cope atardim :KK70: bide ben gittigimiz sinema biletleri yedigimiz çikolatalar onlari sakliyodm onlarida attim keske atmasaydm pisman oldum bak simdi

Ya atmasaymissin keske :)
Ben ayrilsak.bile atmiyodum,birseyi atmaya kiyamiyorum cunki.
2 ay ayri kalmistik.o zaman bile atamamistim, numarasini bile silmemistim :KK70:
Okulu bende ozledim ya ozellikle liseyi. Okul degilde o ortami ozledim. Pek ders dinleme alislanligimiz yoktu, derste yeme icme veya tatli bi sohbet donerdi o cok guzel iste. Konusamazsak yazisarak konusur ama illa iletisimde olurduk . O yazistiklarimizi.bile sakliyorum desem :KK48:

I ilknurrr22 siz nasil tanismistiniz bir ara anlatmistik ama unuttum

PembeLokum PembeLokum sizin hikayeyide unuttum :KK68:
Tek hatirladigim evlenmek isteyisindi :KK48: kendimde deli givi evlenmek istiyodum, atarli atarli evlenicem artk diye evi gelislerim vardi ne acemilik :KK70:

Aa cok guzelmis :KK68:
filmlerdeki gibi aslinda. Ne guzel beklemissiniz birbirinizi
Hic konusmadan vs kim bekler 11 yil :)

Ya atmasaymissin keske :)
Ben ayrilsak.bile atmiyodum,birseyi atmaya kiyamiyorum cunki.
2 ay ayri kalmistik.o zaman bile atamamistim, numarasini bile silmemistim :KK70:
Okulu bende ozledim ya ozellikle liseyi. Okul degilde o ortami ozledim. Pek ders dinleme alislanligimiz yoktu, derste yeme icme veya tatli bi sohbet donerdi o cok guzel iste. Konusamazsak yazisarak konusur ama illa iletisimde olurduk . O yazistiklarimizi.bile sakliyorum desem :KK48:
Bende ders dinlemeyi ozlemedm tabiki arkadaslarimi okuldaki sohbeti
I ilknurrr22 siz nasil tanismistiniz bir ara anlatmistik ama unuttum

PembeLokum PembeLokum sizin hikayeyide unuttum :KK68:
Tek hatirladigim evlenmek isteyisindi :KK48: kendimde deli givi evlenmek istiyodum, atarli atarli evlenicem artk diye evi gelislerim vardi ne acemilik :KK70:
Biz facede tanismistik canim benim bi arkadaşım vardı küsmüstü bana profiline girip cikarken gormstm eklemstm tabi benm ekledigimde sevgilisi vardi bende hic yazmadim sonra bi gun kendi yazdo sevgilisinden ayrilmis konustuk bulustuk felan ilk bulusmamizda cicek almisti ilk kez bana alms icimden geldi bi an demsti ay ne romantikti ilk zamanlar smdi tam bi odun :KK70: bi ay ciktik ayrildik 2 3 ay konusmadik sonra tekrar yazdi baristik surekli ayriliyoduk ama pek umidim yoktu acikcasi evlenecegimizden

Bende ders dinlemeyi ozlemedm tabiki arkadaslarimi okuldaki sohbeti

Biz facede tanismistik canim benim bi arkadaşım vardı küsmüstü bana profiline girip cikarken gormstm eklemstm tabi benm ekledigimde sevgilisi vardi bende hic yazmadim sonra bi gun kendi yazdo sevgilisinden ayrilmis konustuk bulustuk felan ilk bulusmamizda cicek almisti ilk kez bana alms icimden geldi bi an demsti ay ne romantikti ilk zamanlar smdi tam bi odun :KK70: bi ay ciktik ayrildik 2 3 ay konusmadik sonra tekrar yazdi baristik surekli ayriliyoduk ama pek umidim yoktu acikcasi evlenecegimizden

Hadi ya sevgilisi varken mi ekledin :KK48:
sevgilisinin yerinde olsam neler olur neler :KK53:
Ama kader kismet gercekten . Kaderde evlenmek varsa illa bir sekilde imkansiz denen seyler oluyor gercekten

Hadi ya sevgilisi varken mi ekledin :KK48:
sevgilisinin yerinde olsam neler olur neler :KK53:
Ama kader kismet gercekten . Kaderde evlenmek varsa illa bir sekilde imkansiz denen seyler oluyor gercekten
Sevgilisi oldugunu bilmiyodm eklerken ekledikten sonra gordum zaten hic yazmadmda bakmadmda bi daha sonra o yazdi bi anda hemen konstk 2 gun sonra bulustuk felan gordugumde icimden bi his evlencegim adam dedi oylede oldu :KK70:

Kizlar sacinizda boya varmi?
Acayip ombre yaptirma hevesim var bu ara.
Daha hic boyatmadim ama biraz kendim icin birseyler yapmak istiyorum.
Ama bazilarinda komik duruyor ozellikle kaşlar farkli renkte kalinca .
Diplerini boyatmadan, sadce uçlara falan yaptirsammi diyorum

X