2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 seker000 seker000
Ya instagramda goruyodum bi ara ama cesaret edemedim bademli falam guzel olurmu diye.
Bademler sert olmuyomu oyle

Biz sabah yumurta,zeytin,sucuk vs kahvalto yaptik
Sonra yogurt,erik,incir,z.yagi,muz,avokado,cevizli bademli karisimi yedi. Vitamin bombasi tam :)

Uykudan uyaninca kuskus yapmistm onu yedi
Aksama etli lahana vardi

Aklima getirdiniz buraya yazmakla fasulye islayacaktim aksamdan hazirlayaym bari :)
Senin oglan masallah iyi yiyo bizim ara ogunumuz pek yok yogurdu yemekle beraber yediriyorm her sefernde gunde 2 kase yogrt yiyo
Bugun sabah bi yumurta 2 findik bi ceviz bi kasik bal bi kucuk dilim kasar peynir yedi masallah diyim:KK70: kalkinca da yogurt nohut pilav yer aksama ne yapcam blmyrm

seker000 seker000 I ilknurrr22 bilmiyorum ki ya bir kere denedim ama pek fark olmadi gibi.
Biraz ugrastirici geliyor birde bana oyle, gaz yapmamasi icin suyudu dok yeniden hazirla falan :)

Ilknurcum cok sukur yemesine yer ama ya tv ya telefonla yer. Yoksa binbir turlu sebeklik yapip pesinde kosmam gerek.
Tv bakarak yemek yemek zaten bilincli yemek degilki oyle otomatige bagliyolar :KK53:
Cok acsa biraz yer doymaya baslarken artik oturtabilene ask olsun :)

Masallah canim yogurt yiyosa ne guzel, ben hergun veremiyorum. Bitince yenisi gelene kadar biraz zaman geciyor

Sekerim denerim bakalim insallah beceririm

Sabah domatesli,biberli omlet falan yedik
Uykudan once yine yogurtlu karisimdan
Kalkinca mercimek yaptim onu yer
Aksama kv gidecek gibiyiz

Selam Canlar zar zor bugüne ameliyat tarihi aldık oğlum narkozu kaldıramadı açlık da fazla geldi gene ölümden döndü yavrum :KK43:

Oğlumu koştur koştur çıkardılar Allahım nasıl koşuyorlar sezaryenliyim ya bir de yetişemiyorum peşlerine Zaten kızımı almadılar eşim ve kızım arabada kalmıştı oğlumu tekrar ambulansa bindirdiler gelirken normal gelmiştik ambulans sirenleri açtı bir gidiyor ben Hale’n daha koşuyorum :KK43: arabaya yetiştim hemen biz de peşine takıldık geri hastanemize döndük müdahele edildi düzeldi oğlum moral olsun diye kucağıma da verdiler babasıyla sevdik biraz oğluma da iyi geldi galiba

Ömrümden ömür gitti gene bu kaçıncı hayati tehlike oğlumla eve dönünce biz nasıl uyku uyuyacağız ? Ayrıca bu ilk operasyon daha büyük ameliyat olacak ilerde

Allah yardımcımız olsun ne diyeyim

Selam Canlar zar zor bugüne ameliyat tarihi aldık oğlum narkozu kaldıramadı açlık da fazla geldi gene ölümden döndü yavrum :KK43:

Oğlumu koştur koştur çıkardılar Allahım nasıl koşuyorlar sezaryenliyim ya bir de yetişemiyorum peşlerine Zaten kızımı almadılar eşim ve kızım arabada kalmıştı oğlumu tekrar ambulansa bindirdiler gelirken normal gelmiştik ambulans sirenleri açtı bir gidiyor ben Hale’n daha koşuyorum :KK43: arabaya yetiştim hemen biz de peşine takıldık geri hastanemize döndük müdahele edildi düzeldi oğlum moral olsun diye kucağıma da verdiler babasıyla sevdik biraz oğluma da iyi geldi galiba

Ömrümden ömür gitti gene bu kaçıncı hayati tehlike oğlumla eve dönünce biz nasıl uyku uyuyacağız ? Ayrıca bu ilk operasyon daha büyük ameliyat olacak ilerde

Cok uzuldum canim cok :/
Cok sukurki birsey olmamis. Iyice iyilesmeden eve gondermezler zaten canim
Hem ameliyatla alakali herhalde bu bugunku durumu. Dedigin gibi aclik var birde.
Hayirlisiyla seni emmeye baslasaydi daha farkli olur daha cabuk toparlar bence.
Hastaneye uzak olmak oyle zorki, cok iyi anliyorum seni.
Ama Allah buyuk

Yarinmi olacak simdi ameliyat

seker000 seker000 I ilknurrr22 bilmiyorum ki ya bir kere denedim ama pek fark olmadi gibi.
Biraz ugrastirici geliyor birde bana oyle, gaz yapmamasi icin suyudu dok yeniden hazirla falan :)

Ilknurcum cok sukur yemesine yer ama ya tv ya telefonla yer. Yoksa binbir turlu sebeklik yapip pesinde kosmam gerek.
Tv bakarak yemek yemek zaten bilincli yemek degilki oyle otomatige bagliyolar :KK53:
Cok acsa biraz yer doymaya baslarken artik oturtabilene ask olsun :)

Masallah canim yogurt yiyosa ne guzel, ben hergun veremiyorum. Bitince yenisi gelene kadar biraz zaman geciyor

Sekerim denerim bakalim insallah beceririm

Sabah domatesli,biberli omlet falan yedik
Uykudan once yine yogurtlu karisimdan
Kalkinca mercimek yaptim onu yer
Aksama kv gidecek gibiyiz
Benimkide oyle yiyo canim anca tabletten felan biseyler acarsam ama bence yinede bilincli yiyo gbi cunku karnı doyunca kalkip gidiyo içeri:KK70: dun yemek bitti tabaginda kalk diyorm bi daha istyo
Bende oglen makarna yedirdm makarna istedi cunku aksamda mercimk çorbası 2 3 kasik ispaanak cok azda bulgur pilavı et yedi

Canim benim çok uzuldum yaa insallah hersey yoluna girer.
Bu gunleride atlatirsiniz

Kıyamam yaa:KK43: Rabbim büyük şifa verir düzelir inşallah bol bol dua edelim Allah yardımcınız olsun inşallah

Selam Canlar cuma günü protezi takmayı denedik ama gene olmadı oğlum gene strese girdi solunumu filan sıkıntıya girdi tekrar makine bağladılar ve protezi çıkardılar cumartesi pazar böyle geçsin pazartesi deneyelim dediler protez ağzında kalabilirse emzirmeyi deneyeceğiz pazartesi olur inş bir de yarık damak biberonu oluyormuş onlar alın dediler işin kötü yanı benim gene sütüm kesildi pazartesi oğlumu görürsem geri gelir inşallaho_O

Selam Canlar cuma günü protezi takmayı denedik ama gene olmadı oğlum gene strese girdi solunumu filan sıkıntıya girdi tekrar makine bağladılar ve protezi çıkardılar cumartesi pazar böyle geçsin pazartesi deneyelim dediler protez ağzında kalabilirse emzirmeyi deneyeceğiz pazartesi olur inş bir de yarık damak biberonu oluyormuş onlar alın dediler işin kötü yanı benim gene sütüm kesildi pazartesi oğlumu görürsem geri gelir inşallaho_O
İnşallah p.tesi hallolur canım .. sütün nasıl kesiliyor gülsima emmiyor mu emdikçe gelir belki

Emiyor da canım da yine de kesiliyoro_O O da sinirleniyor işte gelmedikçe çekiştiriyor sürekli, bağırıyor filano_O

Kiyamam ya. Insallah bir dahaki sefere sorunsuzca takilir canim.
Cok stresli donem geciriyorsun canim normal sutunun kesilmesi. O yuzden oglun icin moralini yuksek tutman gerek.
Emdikce zaten daha cabuk toparlayacak sutun faydalarini biliyorsun

Olabildigince sut yapici seyler ye ,yiyosundur gerci ama

İnsallah geri gelir canim incir yesene incir cok guzel sut yapiyo bol bol oglunun fotografina bak

X