2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende yaziyim bugünki menüyü sabah yumurta hasladim sucuk pisirdim kahvaltıya oglen dalyan kofte yogurt pilav yogurt yemek istemedi ayran yaptim 2 bardak icti aksama da balik yapcaz kvdelerde smdide meyve puresi yedrcem

Dün ziyaret günüydü zaten haftada iki günmüş salı ve perşembe

Gittik önce anneler girdi sonra babalar girdi işte oğlumuzun başına gittik bizim üzerimizde böyle ameliyat önlükleri, bone, galoş filan görmeniz lazım herkes yeşil yeşil :)

Küvözün camını açıp elini tutmamıza iZin verdiler oy oğlumun yumuşacık ellerine dokundum sırayla bir babası bir ben bir babası bir ben tuttuk ellerini:KK200:

Bu perşembe cuma seyrimiz belli olacak beni çağırtacaklarmış emmeyi deneyeceğiz emebilirse emzireceğim ememezse hortum ile nasıl besleyeceğimi öğreteceklermiş

Geçici bir damak takılacakmış önce oğluma sonra da asıl ameliyatını olacakmış 10 kilo olunca

Yumuşak damağı yokmuş oğlumun söyledim mi yazdım mı bilmiyorum

İnşallah bu haftasonu eve gideriz artık zoruma gitmeye başlıyor sanki tek çocuğum varmış gibi hissediyorum Hale’n daha

Ağrılarım çok oldu ama çabuk ayaklandım galiba o da mecburiyetten kızımda 20 gün sonra dışarı çıkıp yürümüştüm oğlumda dün 45 dk yoğunbakım önünde ayakta sıramı bekledim düşünün işte artık yürüyebiliyorum rahatça hatta kızımı kucağıma bile alıyorum
Oy kuzum nasil guzel kokuyodur o smdi sen yazinca bnm gozlerim doluyo burda allah yardmcnz olsn canim benim bi an once kavusursunuz insallah

Oy kuzum nasil guzel kokuyodur o smdi sen yazinca bnm gozlerim doluyo burda allah yardmcnz olsn canim benim bi an once kavusursunuz insallah

Sağol canım ah o kadar özledim ki onun kokusunu zaten daha doğru dürüst koklamamıştık kıyafetlerini koklayıp duruyorum işte cam küvözün içinde kokusunu alamıyoruz maalesef kucağa alma olayı da yok :KK43: Yenidoğan kokusunu kaçırmadan kavuşsak bari erken doğmuş olsa bu kadar zoruma gitmeyecek normal zamanda doğdu bir de oradaki bebekler hep erken doğmuş 35 hafta 30 hafta filan hepsi minicik benim oğlum büyük Onlara göre

Sağol canım ah o kadar özledim ki onun kokusunu zaten daha doğru dürüst koklamamıştık kıyafetlerini koklayıp duruyorum işte cam küvözün içinde kokusunu alamıyoruz maalesef kucağa alma olayı da yok :KK43: Yenidoğan kokusunu kaçırmadan kavuşsak bari erken doğmuş olsa bu kadar zoruma gitmeyecek normal zamanda doğdu bir de oradaki bebekler hep erken doğmuş 35 hafta 30 hafta filan hepsi minicik benim oğlum büyük Onlara göre
Ya canim ona dua et iste cok sukur ki kilosu iyi zamaninda dogdu dahha cabuk çıkarırlar

PembeLokum PembeLokum canim ya, yerim onu :KK68: :nazar:
Ilk once sukredelimki bak caresi varmis.
Insallah evinize doner ,normal bir sekilde devam edersiniz hayatiniza.
Cigerindeki su temizlendimi, nefesi normalmi artik.
Onlar tamamsa bence gerisi Allahin izniyle daha kolay, hem bak iste ameliyatla caresi varmis.

Yalniz garibime giden doktor ultrasonda anlamadimi bu damagin gelismedigini .

Insallah insallah emer kuzucugun hortuma falan gerek kalmaz canim :nazar:

Ne guzel bu arada cabuk toparlanmana cok sevindim . Insan ister istemez daha guclu oluyor diimi . Ama kucagina alma bence daha Gulsimayi canim, cok cok taze daha dikisler aman

I ilknurrr22 dalyan kofteyi merak ettim.bi bakayim
Ayran veya yogurt icince balik veriyomusun canim? Cok korkuyorum o ikiliden ya

Kanatsiz kuslari zaten sirf o Zeynep icin izlemeye baslamistim. Yillardir hastasiyim o kizin,nerde dizisi var izlerim :) oyunculugu falan cok dogal davraniyor

tutkku tutkku bence de emdiği için yemiyor canım 11.aydan beri hep iştahsız ama bu ara tam kesti yemeği..

I ilknurrr22 dalyan köfteyi ben de merak ettim canım..bu ara değişik tariflere merak sardım geçen de kremalı mantarlı körili tavuk yaptım:))

Ben duygusalım ama kolay kolay ağlamam dizilerde.. ama o çocuğu çok sevdimm çikolata istediği sahne ayy bi de evde yalnızken elektrik kesildiğinde korktuğu zaman çok ağladım:KK42: cidden güzel dizi yaa

Bi de meryemi izliyorum ben çarşamba günleri..bekarken günde iki dizi izlerdim şimdi haftada iki..

I ilknurrr22 dalyan kofteyi merak ettim.bi bakayim
Ayran veya yogurt icince balik veriyomusun canim? Cok korkuyorum o ikiliden ya

Kanatsiz kuslari zaten sirf o Zeynep icin izlemeye baslamistim. Yillardir hastasiyim o kizin,nerde dizisi var izlerim :) oyunculugu falan cok dogal davraniyor
Bisey olmuyo canim aksine balik bayatsaa zehrlenmemesini engelliyoms
Tarif bu kızlar ince bi sekilde strecte aciyorz icine garnitur koyup rulo haline getryorz ustune bi kaasik yogurt bi kasik salca biraz siviyag karstrp suruyorz firina atiyorz 175 derecede pişiriyorz ocakta da sosunu yapyrz salcayi yagda kavuruyorz su ekliyorz tuz cok az karabiber sos civik olmick çok ama biraz kivamli olcak firindan cikinca kesip ustune dokuyoruz yaninada patates puresi pilav yapyrm ben seker000 seker000
Screenshot_2017-11-02-09-40-42.png

Tarif bu kızlar ince bi sekilde strecte aciyorz icine garnitur koyup rulo haline getryorz ustune bi kaasik yogurt bi kasik salca biraz siviyag karstrp suruyorz firina atiyorz 175 derecede pişiriyorz ocakta da sosunu yapyrz salcayi yagda kavuruyorz su ekliyorz tuz cok az karabiber sos civik olmick çok ama biraz kivamli olcak firindan cikinca kesip ustune dokuyoruz yaninada patates puresi pilav yapyrm ben seker000 seker000
Eki Görüntüle 2062540

Ay canim sagol yazmissin, kiyma varsa evde deneyeyim bari bu aksama.
Bezelye yok yalniz icine yerine ne eklesem acaba, patatesle olurmu ki .
Ben bunu icine haslais yumurta koyup yapiyorum ama kucuk kofteler halinde
Oda cok guzel oluyor, ama sosla denemedim guzel olur kesin

seker000 seker000 emmek,disler vs baya etkiliyor canim istahi . Onlar yemegini bitirince sahsen ben o kadar doymus oluyorumki. Ben yemesemde olur o yesin derlerdi cidden oyleymis

Diziler iyi guzel ya ama iste bazilari cok etkiliyor insani.
Ben coj cabuk aglarim, dizideki bi icten aglasin, hele birbirini seven ciftlerden erkek aglasin bitttii hemen agliyorum :KK48:

seker000 seker000 emmek,disler vs baya etkiliyor canim istahi . Onlar yemegini bitirince sahsen ben o kadar doymus oluyorumki. Ben yemesemde olur o yesin derlerdi cidden oyleymis

Ben coj cabuk aglarim, dizideki bi icten aglasin, hele birbirini seven ciftlerden erkek aglasin bitttii hemen agliyorum :KK48:
Olue canim haslanmis yumurtada koyuyolar ama ben sevmyrm diye koymadim havucla patates koy kup kup haslayip

Bugunki menumuzu paylasmadik :KK70: seker000 seker000 tutkku tutkku
Arda sabah tost salatalık yedi bende oglen makarna yapmstm ama dolaptaki tatliyi gorunce onu yemedi bi kase pudinglu tatli yedi sonra bi muz yedi smdide ıspanak ve yogurt yiyo bizede ıspanak mercimek corbasi salata turşu

Eki Görüntüle 2062540
Güzel bişeye benziyor denicem ben de

Aynen canımm inan o yiyince ben nasıl doyuyorum yaa

Bugunki menumuzu paylasmadik :KK70: seker000 seker000 tutkku tutkku
Arda sabah tost salatalık yedi bende oglen makarna yapmstm ama dolaptaki tatliyi gorunce onu yemedi bi kase pudinglu tatli yedi sonra bi muz yedi smdide ıspanak ve yogurt yiyo bizede ıspanak mercimek corbasi salata turşu
Ben bugün etli patates yemeği pilav yapmıştım

X