2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar silikon kek kalibinda kek yapan varmi?
Bugun uzun zamandir hevesim vardi aldim, bi hevesle kek yaptim tabiki ama piserken bi garip koktu, kek kokmadi ama silikon kalip koktu. Keki yemicem dedim ama masallah az birsey kaldi kekten bitirmisik nerdeyse.
Kimi saglikli diyor,kimi degil anlamadim gitti.
Yeni kalip almayi dusunuyorum,yapistirmayan oneriniz varmi. Hos hicbirine saglikli demiyolar borcamlar haric ama ne kaldiki saglikli zaten
Ben borcamda yapıyorum kekleri canım..hatta şuan canım acayip patatesli kek çekti:oops:

Gerçekten gitsen olmaz mı onlar da başının çaresine baksın

Gidemedim gidersen boşanırız filan diyor saçmalıyor

Ya adamda yuzsuzmus hadi esin bisey diyemiyo da adam bu kadar dusuncesiz olablr mi dogum yapcak bu kadin demiyo mu yaa gtsn otelde kalsn

Valla artık Ne diyeceğimi bilemiyorum canım..

PembeLokum PembeLokum naptin canim merak ettim,gitmismi :/
Insallah daha fazla gerginlik yaratmadan gitmistir.
Zaten evli,cocuklu +hamile kadinin evinde kaliyosun birde dah elestirimi yapiyor hey Allahim, begenmiyosa kalksin kendisi yapsin.
Baban karsilamasin zaten o neden karsilayacak,madem ailesi varmis onlardami akil vermiyor ne dusuncesiz insanlar var.
Bir yere misafir gidip 2,3 gun kalinca bile utaniyor artik insan sizinki misafirlikten cikmis evin bir parcasi olmus yani :)

I ilknurrr22 ne guzel istiyormus en azindan,benimki pek istemiyor. Ister aslinda ama hasta olmalari falan cok zor geliyor esime sirf o yuzden korkuyorum istemiyorum diyor.
Allah bilir orasini aman tek dert grip olsun.
Kardesi olmasini isterim,kim kolay buyutmuski. Disardan bakinca cok buyumus diyoruz birine ama buyutene sormak lazim.nasil buyutmus,herksz zorluk cekiyor.

Bu gece de burada canım yarın gideceğini söylüyor eşim her gün öyle diyor gerçi ama yatak odasına girdim geldiklerinden beri çıkmıyorum eşime kırgınım

Bugun uzun zamandir hevesim vardi aldim, bi hevesle kek yaptim tabiki ama piserken bi garip koktu, kek kokmadi ama silikon kalip koktu. Keki yemicem dedim ama masallah az birsey kaldi kekten bitirmisik nerdeyse.
Yeni kalip almayi dusunuyorum,yapistirmayan oneriniz varmi. Hos hicbirine saglikli demiyolar borcamlar haric ama ne kaldiki saglikli zaten

Silikon hiç denemedim canım klasik kek kalıplarından kullanıyorum ben

Ben borcamda yapıyorum kekleri canım..hatta şuan canım acayip patatesli kek çekti:oops:

Aynem.borcamda yapiyodum ama diger turlu kek kalibindan yapistirdigi icin hevesimi.alamiyodum silikon deneyeyim dedim.ama piserken rezmen lastik kokusu oldu.
Cok guzel oluyor patatesli ya :KK68:

PembeLokum PembeLokum dogum kapida su yapilana bakarmisin , doguma odaklanman gerekirken nelerle ugrasiyosun.
Insallah gider canim,cok gerilme sende dusunme yavrunu dusun. Stres dogumu etkiliyor biliyosun ,sakin ol yat dinlen bosver gidecek napacak gitmeyip

PembeLokum PembeLokum naptin canim merak ettim,gitmismi :/
Insallah daha fazla gerginlik yaratmadan gitmistir.
Zaten evli,cocuklu +hamile kadinin evinde kaliyosun birde dah elestirimi yapiyor hey Allahim, begenmiyosa kalksin kendisi yapsin.
Baban karsilamasin zaten o neden karsilayacak,madem ailesi varmis onlardami akil vermiyor ne dusuncesiz insanlar var.
Bir yere misafir gidip 2,3 gun kalinca bile utaniyor artik insan sizinki misafirlikten cikmis evin bir parcasi olmus yani :)

I ilknurrr22 ne guzel istiyormus en azindan,benimki pek istemiyor. Ister aslinda ama hasta olmalari falan cok zor geliyor esime sirf o yuzden korkuyorum istemiyorum diyor.
Allah bilir orasini aman tek dert grip olsun.
Kardesi olmasini isterim,kim kolay buyutmuski. Disardan bakinca cok buyumus diyoruz birine ama buyutene sormak lazim.nasil buyutmus,herksz zorluk cekiyor.
Oyle istyrm demedi ama iste ima etmis oldu ben tek oldugum için tek cocugum olmasini hic bi zaman istemiyorum kardes nasl bi duygu hep merak ediyorum

Benim kucukler var canim ilk yaptgmda kokmustu bi daha hic kokmadi bendee o zaman yiyemedm

Bu gece de burada canım yarın gideceğini söylüyor eşim her gün öyle diyor gerçi ama yatak odasına girdim geldiklerinden beri çıkmıyorum eşime kırgınım
Ay insallah gider sizin gerildiginizide mi gormuyo yaa

Yok artık ya doğuma günler kala bunu mu diyor.. inşallah bugün gider canım

Cümleten gözümüz aydın bir apart ile anlaşmış eşimin arkadaşı sonunda bugün yerleşiyor dedi eşim :halay:

bugün yerleşti yerleşti Zaten yerleşmedi eşime dedim misafir odasında annem kalacak odayı anneme göre düzenliyoruz bugün diye

PembeLokum PembeLokum bi ohhh cekelim bari :KK48:
Bebek gormeye gelecekmi :KK70:
Simdiden kolau gelsin canim temizlik anca biter zaten,yorma kendini :KK68:
37 hafta gecti he masallah, bize gore hizli gecti tabi ama sana sormak lazim :) hamilemiyim degilmiyim derken doguma sayuli gunler kaldi bile Allahin izniyle

I ilknurrr22 ya oylemi, bugun yeni aldim ama teflondan,insallah onceki gibi yapistirmaz. Hos teflonu bile saglikli bulmuyolar nerde yemek yapalim ben bilemedim artik :KK14:

PembeLokum PembeLokum bi ohhh cekelim bari :KK48:
Bebek gormeye gelecekmi :KK70:
Simdiden kolau gelsin canim temizlik anca biter zaten,yorma kendini :KK68:
37 hafta gecti he masallah, bize gore hizli gecti tabi ama sana sormak lazim :) hamilemiyim degilmiyim derken doguma sayuli gunler kaldi bile Allahin izniyle

I ilknurrr22 ya oylemi, bugun yeni aldim ama teflondan,insallah onceki gibi yapistirmaz. Hos teflonu bile saglikli bulmuyolar nerde yemek yapalim ben bilemedim artik :KK14:

Benek görmeye getirmez eşim herhalde lohusalık bitene kadar şakın öyle bir şey yapma dedim :KK45:

Genel olarak evde bir de bebekle ilgilendiğim için hamileliğim çabuk geçti ama son günler tabi çok yavaş geçiyor :)

Benek görmeye getirmez eşim herhalde lohusalık bitene kadar şakın öyle bir şey yapma dedim :KK45:

Genel olarak evde bir de bebekle ilgilendiğim için hamileliğim çabuk geçti ama son günler tabi çok yavaş geçiyor :)

Diimi.benimkide soru, ilk hamilelik gibi degildir asla :) daha guzeldir ama sanki ya hem ilk cocugun hissediyor kardesi olacagini,hem daha tecrubelisin,hem zaman hizli geciyor ilk cocukla ilgilenirken falan ah ah ne guzel :) darisi zamani gelincw isteyenlere insallah

Diimi.benimkide soru, ilk hamilelik gibi degildir asla :) daha guzeldir ama sanki ya hem ilk cocugun hissediyor kardesi olacagini,hem daha tecrubelisin,hem zaman hizli geciyor ilk cocukla ilgilenirken falan ah ah ne guzel :) darisi zamani gelincw isteyenlere insallah

İnşallah canım. Erkekler kalın kafalı canım eşim diyor Ki haftada bir iki gün yemeğe çağırırım döndüm dedim saçmalama artık yahu iki bebekle ben bir de akşam yemeğine misafir mi alayım? :sinirli: Vallahi kalın kafalı yemin billah ya:KK48: Hayır adam bekar diye amma acıdı adama evlensin banane kaç yaşına gelmiş:KK45:

PembeLokum PembeLokum çok sevindim canım ama eşin çok merhametli biri baksana gitti diye yemeğe çağıralım bari diyor..dediğin gibi adam kaç yaşına gelmiş aç kalmaz heralde. .

PembeLokum PembeLokum çok sevindim canım ama eşin çok merhametli biri baksana gitti diye yemeğe çağıralım bari diyor..dediğin gibi adam kaç yaşına gelmiş aç kalmaz heralde. .

Çok merhametli bir insan aslında canım inş bu özelliğini kaybetmez

Çıktığı apart sabah kahvaltı akşam yemek veriyor aç kalmaz ya :)

Hanımlar yatak odasında iki beşik var şu an, bebek bezi paketlerini dizdim alt değiştirme masasına, biri 1 numara diğeri 4 numara, Yen'i küçük bir gardrop almıştık Gülsima doğmadan önce orada artık hem pembeler var hem maviler ay çok duygusalım:cry:

İnşallah canım. Erkekler kalın kafalı canım eşim diyor Ki haftada bir iki gün yemeğe çağırırım döndüm dedim saçmalama artık yahu iki bebekle ben bir de akşam yemeğine misafir mi alayım? :sinirli: Vallahi kalın kafalı yemin billah ya:KK48: Hayır adam bekar diye amma acıdı adama evlensin banane kaç yaşına gelmiş:KK45:

Haha :KK48:
haftada 1 degil 1,2gun birde :KK48:

Sen kendine yemek bul yine yetecek deseydin :KK53:
iki cocukla sahsen yemek konusunun onunden bile gecilmez bence,esin kendince saka yapmis kesin :KK53:

Haha :KK48:
haftada 1 degil 1,2gun birde :KK48:

Sen kendine yemek bul yine yetecek deseydin :KK53:
iki cocukla sahsen yemek konusunun onunden bile gecilmez bence,esin kendince saka yapmis kesin :KK53:

Bu iş arkadaşıyla kardeş gibiler bunlae tipleri de aynı herkes kardeşi sanıyor Zaten kendi kardeşini bu kadar dert edinmiyordur eşim Emin'im

Ben dedim ki ne yemeğe çağırması bence sen apartla anlaş akşam yemeklerine sen de oraya git :KK45:

X