2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hadi ya, yok ben soba bile yansa uzerimi orten insanim :KK70:
Usumuyormusun kisa kolluyla

seker000 seker000 corap candır :KK68: :KK48:
ama iyi degil deniyor ya,o lastikleri sıkarsa varismi olusturabilirmis ne
Yok kuzum ya usumuyorm yorgan var zaten ustumde dun hatta sort atlet yattm ayaklarimida yorganin kenarindan disari cikaririm ben cok sicagi sevmiyorm sadece dusta seviyorm kaynar suyla yapyrm resmen :KK70:

Ateşli kadınsın maşallah:KK30: benle tutkku tutkku üşüyoz uzun kol + hırka + çorap:KK53:
Haha :KK70: bana uyurken sicak basiyo normaldede ama kis gelsin ben evde tsortle gezerim ustume ince bi hirka alirim oyle kazak giydiğim cok nadirdir benim bi arkadaşım ayni dedgn gbi uzun kol hirka corap yazin banyo yapsin yatarken hirka giyip yatardi:KK70:

amin canim tum hastalara insallah
Dusunuyorum psikolojiktir diye ama bildigin icerden etimi buruyolar sanki oyle agri,ne kadar psikolojik olur bilemiyorum.
Eskiye gore yine takmiyorum,dr ilac verdi ya sinirleri rahatlatmak icin, baya fark var yani

Oy ya basladimi yalanci sancilar. Benim olmamisti hic yalanci sancim.
Gulsimada noluyo ki diyodur kuzum benim :)
Alt komsum 6 kasimdaydi tahmini dogum tarihi gecen aksam dogurmus. Ne aceleci bu bebeler ya :)
Ilk cocuguda erken oldu aslinda , az cok ayni galiba hamilelikler demek
Sık dişini Mustafa Kemal paşa az kaldi gelmeye kalmisma hemen :nazar: :KK48:

Sorma ayaklarim cogunlukla hep soguk benim,cocuklugumdan oyle daha.
Zaten cogu hastaliklar ayaktan soguk alinca basliyomus.
Insan neye dikkat edecegini sasiriyor valla

Bildirim gelmemiş Ya da ben görmemişim Ya Yazdığını

Kızımda benim de hiç sancım olmadı bunda bu kadar çok sancı çekmemin nedeni emzirmek olabilir diye düşünüyorum umarım oğlum komşunun çocuğu gibi aceleci davranmaz ya ben daha hamile foto çekimi yapamadım:KK45: Ama hazırlıklara başladım kıyafetlerini yıkıyorum:KK48:

Ya eşime kırk kere dedim ki iş arkadaşın ankaradan dönünce eve getirme bak evde temizliğe başlayacağız diye

Be oldu tahmin edersiniz gene bir haftadır bizde kalıyor her gece eşime yarın artık kalacak yer bulun diyorum

Olmaz böyle şey Ya şurda Doğuma kaldı 12 gün o Da benim kafamda belirlediğim tarih !

Ya eşime kırk kere dedim ki iş arkadaşın ankaradan dönünce eve getirme bak evde temizliğe başlayacağız diye

Be oldu tahmin edersiniz gene bir haftadır bizde kalıyor her gece eşime yarın artık kalacak yer bulun diyorum

Olmaz böyle şey Ya şurda Doğuma kaldı 12 gün o Da benim kafamda belirlediğim tarih !

Hadi ya yinemi geldi :/ valla baya ayip oluyor canim,karnin burnunda artik dogurdun doguracan. Belar erkek kafasi dicem ama esin bari duzgun dusunup konusup halletse bu isi.
Oldu olacak lohusaligi beraber atlatirsiniz, evde bebege bakacal bir kisi daha olacak iste hey Allahim ne sacma.
Gider canim herhalde ya, hoş aylardir gitmemis simdi bu kisitli zamanda gidermi ki

Hazirliklara baslamissi gordum,yine iyi dayanmissin bu haftaya kadar ya
Ben 30-32 lerden sonra halletmistim canta,kiyafet yikama falan. 35.haftadan sonra sukretmistim iyiki erken yapmisin diye nasil agirlasmistim o zamanlar.
Hastane cikisi cok guzel bu arada,siradan bisi degil cok guzel :) tilki gibi kurnaz olsun oglusumuz insallah :nazar: :KK48:

seker000 seker000 I ilknurrr22 haha aynen ateslisin yani, biz anca donalim :KK48:
sekerim dedigin gibiyim, sadece dogumun oldgu kis hic usumemistim,icime atlet vs bile giymiyodum hormonlardan olsa gerek .
Anam lohusalik geldi yine aklima ter su icinde kaliyor insan ,otururken bile :KK48:
Simdi otururken elim ayagim buz kesiyor resmen

Hadi ya yinemi geldi :/ valla baya ayip oluyor canim,karnin burnunda artik dogurdun doguracan. Belar erkek kafasi dicem ama esin bari duzgun dusunup konusup halletse bu isi.
Oldu olacak lohusaligi beraber atlatirsiniz, evde bebege bakacal bir kisi daha olacak iste hey Allahim ne sacma.
Gider canim herhalde ya, hoş aylardir gitmemis simdi bu kisitli zamanda gidermi ki

Ben 30-32 lerden sonra halletmistim canta,kiyafet yikama falan. 35.haftadan sonra sukretmistim iyiki erken yapmisin diye nasil agirlasmistim o zamanlar.
Hastane cikisi cok guzel bu arada,siradan bisi degil cok guzel :) tilki gibi kurnaz olsun oglusumuz insallah :nazar: :KK48:

seker000 seker000 I ilknurrr22 haha aynen ateslisin yani, biz anca donalim :KK48:
sekerim dedigin gibiyim, sadece dogumun oldgu kis hic usumemistim,icime atlet vs bile giymiyodum hormonlardan olsa gerek .
Anam lohusalik geldi yine aklima ter su icinde kaliyor insan ,otururken bile :KK48:
Sen bi cocuk daha dogur o zaman :KK70:

Ayy canım hiç sorma ben de şimdi hemen yazmaya gelmiştim annemle babam çok büyük bir tepki gösterdi aylardır ses etmedik karışmak istemedik ama olmaz diye bugün artık son gün dedik bugün Ya gidecek Ya gidecek dedik annem gelemiyor bize o gelip kalacak evde temizliğe başlayacak ev berbat halde anca biter temizlik :/

Bu arada baktım zaten gerginlik oldu eşime şu kardeşine para yollama işini söyledim o Da ben kendimden göndermedim dayımdan istedim öyle gönderdim dedi umarım doğrudur öyle yaptıysa çok sevindirici

Hastane çıkışını beğenmene sevindim canım Bayadır bekledim işte o takımı o nedenle hazırlamadım hastane çantasını dedim hepsini bir arada halledeyim ama çok çok Zor oldu oturduğum yerden yatakta ütü yapmama rağmen :) zaten baktım olmuyor sadece hastane çıkışını ütüledim diğerlerini ütülemedim :) Annem ben yapayım dedi ama hevesimi almak istedim

Son düzenleme:
I ilknurrr22 ay sus sus zaten bu ara acayip hevesim var :KK70:
Dun bebek gormeye gittik,ayaz bebegin yatagi sallandikca nasil mutlu oldu ilk baslarda. Hemen bi kardes yapasim geliyor boyle gorunce ama hazir degilim ya.
Eve gelince soruyorum bizde getirelimmi eve bir bebek,oyle besigi sallsrsin,aglayinca emzik verirsin diyorum hic tinlamiyor :KK53:
Cok istesem bile iste o lohusalik donemi beni cok germisti o nedenle hic hazir degilim. Rabbim bilir artik hayirlisiysa hayirli zamanda gelsin insallah

PembeLokum PembeLokum e yani iyi etmissiniz canim,gittimi bari
Dayidan alip gonderdiyse ,dayinin borcunu geri kim odeyecek :KK14:
insallah esin odemez yani..
Bosver kurcalama canim,sen soylemissin artik dogru soylemiyorsa vicdani rahat ediyorsa o onun bilecegi is.
Ama arkandan is cevirmez herhalde cocuk degil ya artik

Ah ya iste su herseyi kendim yapayimlar yuzunden ne yoruyoruz kendimizi.
Tahmin edebiliyorum canim yorgunlugunu ama azicik aziciik daha sabir

Dun bebek gormeye gittik,ayaz bebegin yatagi sallandikca nasil mutlu oldu ilk baslarda. Hemen bi kardes yapasim geliyor boyle gorunce ama hazir degilim ya.
Eve gelince soruyorum bizde getirelimmi eve bir bebek,oyle besigi sallsrsin,aglayinca emzik verirsin diyorum hic tinlamiyor :KK53:
Cok istesem bile iste o lohusalik donemi beni cok germisti o nedenle hic hazir degilim. Rabbim bilir artik hayirlisiysa hayirli zamanda gelsin insallah

Bosver kurcalama canim,sen soylemissin artik dogru soylemiyorsa vicdani rahat ediyorsa o onun bilecegi is.

Dayısından aldığı bir şey geri ödediğini ben bugüne kadar görmedim hep derim o adamı da iyi sömürüyorsunuz diye

Bugün gidecek dedim ben eşime çıkarken artık döndüğümde Hale'n daha valizi evde olursa tepki olarak kalkar annemlere gelirim gece valla tamam iş arkadaşını seviyorum bir sıkıntı da yaratmıyor bize ama böyle tadı kaçıyor bir kötü huyu var çok eleştiriyor bugüne kadar yaptığım yemekleri hep eleştirdi yağı az salçası çok tuzu yok vs vs dışardan söyleriz biberi çiğ, kıyması kokuyor vs vs ben de hep etkilendim haliyle o kıyma kokuyor dediğinde ben de yemeği yiyemiyorum eşime kaç kere dedim uyar yemekleri eleştirmesin hamileyim yiyemşyorum diye vs vs

Babam garibim diyor Ki kalacak yerin parasını ben ödeyeyim artık yeter ki kendine bir yer bulsun ben de olmaz dedim o adamın da ailesi var 3 tane kendinden büyük kardeşi var onlar karşılasın kirasını bize ne

Ama babam eşime dedi kirasına yardım etmeyeceksin diye iyi dedi

Ben de ailemle konuştum eşimi çok şımarttınız haberiniz olsun biraz dizginleyin kendinizi diye

Ayy ne olaylı hayat yaşıyorum ben bu aralar konu bitmiyor bende:KK45: Doğum edeceğim günü saymazsak Şafak 10

O heves bende de var sorma gecen esimde diyoki su mama sandalyesini satcamda iste baska yapmicak olsak diye halbuki hep bi tane yeter diyodu ve ciddi ciddi nolduysa:KK70: arda mama sandalyesinde otrmuyo artk bizle masada otryo

Dayısından aldığı bir şey geri ödediğini ben bugüne kadar görmedim hep derim o adamı da iyi sömürüyorsunuz diye

Bugün gidecek dedim ben eşime çıkarken artık döndüğümde Hale'n daha valizi evde olursa tepki olarak kalkar annemlere gelirim gece valla tamam iş arkadaşını seviyorum bir sıkıntı da yaratmıyor bize ama böyle tadı kaçıyor bir kötü huyu var çok eleştiriyor bugüne kadar yaptığım yemekleri hep eleştirdi yağı az salçası çok tuzu yok vs vs dışardan söyleriz biberi çiğ, kıyması kokuyor vs vs ben de hep etkilendim haliyle o kıyma kokuyor dediğinde ben de yemeği yiyemiyorum eşime kaç kere dedim uyar yemekleri eleştirmesin hamileyim yiyemşyorum diye vs vs

Babam garibim diyor Ki kalacak yerin parasını ben ödeyeyim artık yeter ki kendine bir yer bulsun ben de olmaz dedim o adamın da ailesi var 3 tane kendinden büyük kardeşi var onlar karşılasın kirasını bize ne

Ama babam eşime dedi kirasına yardım etmeyeceksin diye iyi dedi

Ben de ailemle konuştum eşimi çok şımarttınız haberiniz olsun biraz dizginleyin kendinizi diye

Ayy ne olaylı hayat yaşıyorum ben bu aralar konu bitmiyor bende:KK45: Doğum edeceğim günü saymazsak Şafak 10
Adamdaki rahatlığa şok oldum resmen..tamam zor durumda olabilir ama senin halini görüyor bi de yemekleri mi eleştiriyor! Bebeğin doğmasına bişey kalmadı adamın umurunda değil .. çok iyi yapmış ailen canım

Adamdaki rahatlığa şok oldum resmen..tamam zor durumda olabilir ama senin halini görüyor bi de yemekleri mi eleştiriyor! Bebeğin doğmasına bişey kalmadı adamın umurunda değil .. çok iyi yapmış ailen canım

Aynen eleştirme huyu var ben bir kap yemek hazırlayacağım diye neler çekiyorum bir de eşim hiç eleştirmez alışkın değilim yemeğime laf edilmesine sürekli tedirgin oluyorum yemeği yaparken

Ben de eşime dedim bugün yer buldunuz buldunuz bulamadınız ben topluyorum eşyalarımı babalara gidiyorum son 10 günü orada geçireceğim dedim büyük ihtimal halledemediler gene ben akşam gideceğim :işsiz:

Aynen eleştirme huyu var ben bir kap yemek hazırlayacağım diye neler çekiyorum bir de eşim hiç eleştirmez alışkın değilim yemeğime laf edilmesine sürekli tedirgin oluyorum yemeği yaparken

Ben de eşime dedim bugün yer buldunuz buldunuz bulamadınız ben topluyorum eşyalarımı babalara gidiyorum son 10 günü orada geçireceğim dedim büyük ihtimal halledemediler gene ben akşam gideceğim :işsiz:
Gerçekten gitsen olmaz mı onlar da başının çaresine baksın

Ya adamda yuzsuzmus hadi esin bisey diyemiyo da adam bu kadar dusuncesiz olablr mi dogum yapcak bu kadin demiyo mu yaa gtsn otelde kalsn

PembeLokum PembeLokum naptin canim merak ettim,gitmismi :/
Insallah daha fazla gerginlik yaratmadan gitmistir.
Zaten evli,cocuklu +hamile kadinin evinde kaliyosun birde dah elestirimi yapiyor hey Allahim, begenmiyosa kalksin kendisi yapsin.
Baban karsilamasin zaten o neden karsilayacak,madem ailesi varmis onlardami akil vermiyor ne dusuncesiz insanlar var.
Bir yere misafir gidip 2,3 gun kalinca bile utaniyor artik insan sizinki misafirlikten cikmis evin bir parcasi olmus yani :)

I ilknurrr22 ne guzel istiyormus en azindan,benimki pek istemiyor. Ister aslinda ama hasta olmalari falan cok zor geliyor esime sirf o yuzden korkuyorum istemiyorum diyor.
Allah bilir orasini aman tek dert grip olsun.
Kardesi olmasini isterim,kim kolay buyutmuski. Disardan bakinca cok buyumus diyoruz birine ama buyutene sormak lazim.nasil buyutmus,herksz zorluk cekiyor.

Kizlar silikon kek kalibinda kek yapan varmi?
Bugun uzun zamandir hevesim vardi aldim, bi hevesle kek yaptim tabiki ama piserken bi garip koktu, kek kokmadi ama silikon kalip koktu. Keki yemicem dedim ama masallah az birsey kaldi kekten bitirmisik nerdeyse.
Kimi saglikli diyor,kimi degil anlamadim gitti.
Yeni kalip almayi dusunuyorum,yapistirmayan oneriniz varmi. Hos hicbirine saglikli demiyolar borcamlar haric ama ne kaldiki saglikli zaten

X