2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum I ilknurrr22 benimki de eskiden hep alttan alırdı..ben onu ezerdim kaybetme korkusu vardı sanırım..ikimiz de bambaşka insanlar olduk çok değiştik çok. .

Çok kaprisliydim mesela bütün nazımı çekerdi şimdi umurunda değil adamın..

Unutmuştum ben de aslında telefon ortaya çıkınca hatırladım işte..aynen düşünüp üzülmemek lazım

Gerçekten susmak çok güzel bir yöntem :) en iyisini yapıyorsun uğraşma laf anlatacağım diye :)
Ay evet ama ben bunu cok zor yapyrm esim oyledir hep susar umursamaz cevap vermez ben deliririm cevap verene kadar kavga edene kadar konusurum gider gider gelirim arda dogmadan once kendimi odaya kitliyodm o cildiriyodu smdi onuda yapamiyorm

Bizim iliskide alttan alan hep bendm valla bi askerlik döneminde alttan aliyodu nazimi cekiyodu smdi hic umrunda degil dedigin gbi kendi suclu olur özür dilede barisalm der kusmeme izin vermez ay rahatca bi kusememde

I ilknurrr22 seker000 en iyisi umursamaz olmak tabi bu söylemekle olmuyor insan zamanla öğreniyor işte umursamaz olmayı, ben mesela eşimin ailesi ile ilgili meselelerde be kadar konuşsam da adam anlamıyor ben de kendi kendime anlatıyorum kendime hak veriyorum sürekli tazeliyorum haklılığımı :) ne onu ne de ailesini umursamıyorum gayet görüşmemekte devam ediyorum ailesiyle ve er seferin de ne kadar haklı olduğumu kendime hatırlatıp dıruyorım

Eşim bana hak versin vermesin durum değişecek sanki ben haklıyım m işte :)

Haha aynen oyle kabul etmiyolar bi turlu o zaman cabalamanin bi anlami yok

Ah ah eskiler ne guzeldi :)
Verdigi cicekleri,msn komusmalari.vs hepsimi sakliyorum. Ozellikle su msn donemi harikaydi simdi birseyin tadi kalmadi.

Illa degisiliyor evlenince ya, sonucta artik ayni evdesin ve bazi seyler monotonlasiyor nebileyim.
Biz buna sukur bayadir iyiyiz masallah diyeyim ama biliyosunuz bir ara zor donem gecirmistik belki cocuklu hayata alisma donemiydi bilemiyorum.
Sevgiliyken farkli olunuyor cunki birbirimizden baska isimiz yoktuki.. ne f giydin,kiminleain,ne zaman goruselim vs vs baska derdimizmi vardi

Ama iki tarafa bagli evlenince degismemek, bazilari hic degismeyip aksine tam liseli asik modunda devam ediyorlar. Birkere geliyoruz hayata hergunu zehir etmeye gerek yokki, tadini cikarmaliyiz gerektiginde alttan almaliyiz

Evet ya ahh o msn..sağ alttan küçük pencere çıkardı oturum açtı diye o an kalbim yerinden çıkacak gibi olurdu..biz bi de bir sene boyunca birbirimizi sevdiğimizi bile bile arkadaş gibi sadece msn de konuştuk telefon vs. olmadan yani denk gelince konuşuyoduk çok heyecanlıydı yaa..

Sahi kızlarr hiç konuşmadık nasıl tanıştınız eşinizle ne kadar sürdü evliliğe kadar nasıl gelişti olaylar tutkku I ilknurrr22 PembeLokum

Aynen oyle onceden ev gecindirme derdi yoktu cunku sorumluluk yoktu iki taraftada yemekmis utuymus temizlikmis gezip tozuyoduk surekli biz sevgiliyken her gun bi yere giderdik nisanliykrnde oyle evlendik şimdi 2 haftada bi anca

Canım ben 16 yaşımda iken arkadaşımın zoruyla dersanede son dersi kırdım arkadaşım sevgilisiyle buluşacaktı sen de gel dedi sevgilisi ve bir kaç erkek stüdyoda gitar bateri vs işte prova yapıyormuş ben de gittim o kapıdan içeri girer girmez de aşık oldum elektronik gitar çalıyordu eşim ilk görüşte aşk Eşim de 17 yaşındaydı ama o bana aşık olmadı öyle benim gibi ben onun o gün numarasını aldım sürekli aradım Msj attım filan şirinlikler tatlılıklar yapa yapa bir şekilde tavladım onu 8 Şubat 2009 da tanıştık işte nerdeyse 6buçuk yıl sonra 2 mayıs 2015 te de evlendik lise bitti üniversite bitti evlendik benim zorlamamla evlendik ne eşim ne de ailesi evlilik sürecini hiç kolaylaştırmadılar zaten ailesi beni istemiyordu eşim de hiç oralı değildi evlilik konusunda zorla nikah masasına oturttum anlayacağın Yani benim eşim hiç benim peşimden koşmadı hep ben koştum bizde tam tersi oldu yani

Biz faceden tanistik canim 7 sene oldu ilk bulustugumuzda dedim benim evlencegim adam diye hatta herkes yok sana oyle geliyo smdi heycandan sevgiden felan dediler ben hep direttm yok ben hissedyrm onla evlencem blyrm diye oylede oldu siz nasl tanistriniz

Bizimki biraz karışık aslında :)

Bizim babalarımız neredeyse 30 yıldır filan tanışıyolar ama eşim beni ilk kez okulda gördüğünde (9 yaşında) babamın kızı olduğunu bilmiyodu..yani babamı tanıyodu ama beni tanımıyodu..beni görür görmez aşık olmuş tabii benim bişeyden haberim yok..

Aynı yıl içinde ben de onu babasının dükkanında gördüm ve aşık oldum..6 yıl sonra biz 15 yaşımızdayken bana teklif gönderdi sevindim onun da beni sevdiğini öğrendiğim için ama kabul etmedim..sonra lise bitti üniversite son seneye geçtiğinde o , ben onu facede ekledim 1 yıl arkadaş gibi konuştuk..

Sonra üniversite bitti beni sevdiğini niyetinin ciddi olduğunu söyledi askere gitti..dönünce de nişan düğün öyle işte..biraz uzun oldu ama:)

Vay birbirinizi nerdeyse beşikten tanıyorsunuz siz ne güzel canım :)

Ya bence cok romantik harika

Kizlar ya boyle dizilerde filmlerde felan romantik anlar felan oluyo yaa kendinizi onun yerine koyuyo msnz o kadar eksikligini hissediyorm ki sevgininde romantizminde hayallere daliyorum resmen

Vay birbirinizi nerdeyse beşikten tanıyorsunuz siz ne güzel canım :)

Ya bence cok romantik harika

Kizlar ya boyle dizilerde filmlerde felan romantik anlar felan oluyo yaa kendinizi onun yerine koyuyo msnz o kadar eksikligini hissediyorm ki sevgininde romantizminde hayallere daliyorum resmen

Sağolun kızlar:) benim en çok hoşuma giden birbirinizin kim olduğunu bilmeden aşık olmamız ve tesadüfler..Rabbim yazınca bi şekilde oluyor işte..

Allah eşlerimizle çocuklarımızla sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin inşallahh♡

Gülsima&Elyesa çok güzel oluyor gibi geliyor bana ne diyorsunuz kızlar iyice taktım bu isme

Saat 4 şu an uyuyamıyorum kızıma hamileyken de uyuyamıyordum

Gülsima&Elyesa çok güzel oluyor gibi geliyor bana ne diyorsunuz kızlar iyice taktım bu isme

Saat 4 şu an uyuyamıyorum kızıma hamileyken de uyuyamıyordum

Gerçekten uyumlu canım hem de dini ama sen yazana kadar ben elyasa sanıyodum mesela yazım yanlışları olabilir ilerde gerçi ben öyle sanıyodum diye herkes öyle sanacak diye bişey yok:)

Ah ah dimi ya, tek sorun gec yazmalar filandi , saniyesi saniyesine kontrol ederdim kac dkdir yazmiyor diye,ne yapiyor ne ediyor kimle konusuyor diye
Birde ilk cevrimdisi girip, kimler var diye bi ortaligi kontrol ederdik ay duygulandim ya.
Dinledigin sarki gozukuyodu bir ara ne guzeldi

Aynen oyle onceden ev gecindirme derdi yoktu cunku sorumluluk yoktu iki taraftada yemekmis utuymus temizlikmis gezip tozuyoduk surekli biz sevgiliyken her gun bi yere giderdik nisanliykrnde oyle evlendik şimdi 2 haftada bi anca

Aynen aynen , kan kayniyor is guc yok haliyle tabiki sevgiliye sarardik. Bizde nerdeyse hergun,bazen sabahtan aksama kdr beraberdik evlendik daha az gorusur olduk diyodum bir ara :)

seker000 tanismaniz harikaymis yalniz :) ne guzel yillarca sevvissiniz birbirinizi

PembeLokum canim ya
bosver gecmisi bak simdi cok sukur eskiye gore daha iyisiniz dimi?
Evlilik evet bazi asklari bitiriyor ama bazilarina cook iyi geliyor

I ilknurrr22 nette tanismak buyuk cesaret ne guzel canim :) insan hissediyo diimi evlenecegini o kisiyle

Benim kiz arkadasimla,onun erkek arkadasi sevgiliydi. Beni arkadasimin yaninda gorup begenmis.
Msnimi isteyip,orda tanismistik. Ayni yerde yasiyoruz hatta abimle arkadaslarmis ama tanimiyodum.
1 hafta sonra bulusturdu arkadasim bizi, orda teklif etmedi eve gelince msnden teklif etti cikalimmi diye /kuzenimle baya dalga gecmistik nereye cikalim pazarami diye / neyse kabul ettim hemen dunden razi gibi .
Abim beni deniyor saniyodum hep, kabul ederken bile dedim abimin haberi olmayacaksa cikalim diye neyin kafasini yasiyomusum simdi dusunce mantik bulamiyorum

Oyle siradan bir tanismaydi iste, 25.09.2008 de baslamistik ne cabuk gecmis seneler ya

Ilk ciktiginizmiydi , benim ilkti ama esimin masallahi vardi gecmisinin
Sadece bir ara aramiz soguyunca birileriyle konusmustum o kadar.
Esim o cocugu bulup dovmustu sonra yetmedi bizi bulusturdu o cocuktan ozur diletti bir konu hakkinda o anki korkumu inanin anlatamam, dogum korkusu yaninda hic bisii yani
Ne gunlermis .. ne yaparsan gencliginde yapiyosun ya en guzel deli dolu yillar :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…