2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yok canim benim pek fark olmadi ama sen adet olmadin ya daha belki hormonlar daha eskiye donmedi o yuzdendir
Evet ya onu düşünüyorum bende bacaklarimin üst tarafinda nerdeyse hic yoktu smdi ic kisimlarinda bile var acayip sinirim bozuluyo gördükçe aldim en sonunda oraları hic almiyodum

Benim eşim evde çalışmaktan ofis e geçti Ya çok sıkılıyorum evde iki gündür ama alışırım herhalde değil mi

2 saatte bir odasından çıkar bize bakardı ben de özledikçe giderdim iki dk yanına şimdi çok sıkılıyorum yaw :) saatler geçmiyor :)

Bir de büyük tuvaletini yapınca kızın bezini o değiştiriyordu şimdi zor geliyor bana :/ (hamilelikten)
Eşinin işi hayırlı olsun canım seni çok iyi anlıyorum ben de böyleyim hâlâ alışamadım saatleri sayıyorum geçmiyor bi türlü..

hani bana yardımı filan olduğundan değil hatta senle I ilknurrr22 un dediği gibi iş yapma çocuğu ağlatma diyip durur ama ben eskiden yalnızlığı sevmeme rağmen çocuk olduktan sonra devamlı yanımda birini istiyorum özellikle de eşimin.. yardımı olmasa da varlığı yetiyor..

Aynen canım senin adetle de alakası olabilir..ben adet oluyorum ama yine de biraz arttı işte..

sen de erkencisin pazar pazar arda da mı çok erken uyanıyor
Malesef 7 bucukta uyaniyo kisin en azinda 9a kadar uyutyodm uyandikca smdi 6 bucuk en gec 7 bucukta kalkiyo erken yatryrm ondan mi diyorm ama degl dun 11 de yatti

Bende de oldu biraz artış canım..dediğin gibi üst bacak iç kısımlarımda..ayy ben bi de lazer yaptırmıştım:olamaz:

Yaptirmismiydin canim ay, sahi derlerdi hamilelik olunca tekrar cikiyormus diye dogruymus demek
Ama ondan once nasildi memnunmuydun?
Bir ara bende dusunuyodum ama iyik8 yaptirmamisim o zaman

I ilknurrr22 bence ondandri canim. Yani hormonlar acayip degisiyor .
Benim mesela lekeler oldu yuzumde, daha dogrusu dudagimin o ust kisminda ve nebileyim bi alisamadim o halime.
Hemde kis gunesi varken olustu bu lekeler yeni dogum yaptigimda, halbuki simdiye kadar hic oyle sorunum olmamisti.
Simdi nasil kurtulurum.lekelerden yillardir arastiriyorum, bazi kremler vs var ama pahali olunca he0 erteledim falan neyse halime sukur o olsun derdim

Selamlar hanımlar şöyle beğendiniz erkek isimlerini yazar mısınız eşimin bir isim bulacağı Yok görevi devralıyorum:KK48:

Yaptirmismiydin canim ay, sahi derlerdi hamilelik olunca tekrar cikiyormus diye dogruymus demek

Benim mesela lekeler oldu yuzumde, daha dogrusu dudagimin o ust kisminda ve nebileyim bi alisamadim o halime.
Hemde kis gunesi varken olustu bu lekeler yeni dogum yaptigimda, halbuki simdiye kadar hic oyle sorunum olmamisti.
Simdi nasil kurtulurum.lekelerden yillardir arastiriyorum, bazi kremler vs var ama pahali olunca he0 erteledim falan neyse halime sukur o olsun derdim
Benmde yuzum o kadar puruzsuzduki smdi lekeler var bendede goz altlarim felanda çöktü cok kotu duruyo bu ara bende arastrmalardayim dedgin gbi kremler acayip pahali

Evet canım tüm vücut yaptırmıştım hamilelikte hiç çıkmıyodu doğumdan sonra sadece üst bacak iç tarafta çıktı biraz ama onlar daha önce de çok ince olduğu için bitmemişti tam kollarda dizden aşağı bacağımda hiç yok özellikle çok batık vardı hepsi geçti çok şükür..

Selamlar hanımlar şöyle beğendiniz erkek isimlerini yazar mısınız eşimin bir isim bulacağı Yok görevi devralıyorum:KK48:
Ali kemal diyordu eşin sanki yanlış mı kalmış aklımda? Eymen olabilir gerçi bu ara çok koydular ama:)
İlker
Yusuf
Emir
Ayaz
Berkay
Burak aklıma gelenler:KK66:

Canim begendigim bir isim degildi aslinda yani guzelde aklima gelmezdi simdi yazdigini okuyunca bir dusundum :) Gülsima - Sinan 3. De kiz olursa Simay Hatta 4. De istiyodunuz sanki oda Miray hic aklimda olmayan isimler aslinda :) biz bi ara Mete diyorduk :)

seker000 seker000 he iyi o zaman yine fazla artma olmamis. Bazilari cok sikayetci dogumdan sonra falan cogaliyolar diye

I ilknurrr22 canim instagramda gormustum Hametan'in mavi kutusu lekelere vs cok iyi geldigini..
Annem oraya gidince istemistim ama sari kutusundan almislar . Yinede bir ara surmustum bir hafta kadar o bile sanki daha bi acmisti rengini devam etseydim belki gececekti ama unutuyorum surmeye .
Hem fiyati uygun.
Tekrar gidersem edirneye mavisinden alirim nasipse kişin devamli kullanirim diye dusunuyorum bakalim.
Yazin zaten pek lekeleri yok etmeye ugrasmayin diyolar, anca gece yatarken bisi surulurse yani yoksa gunese cikmaz zararliymis lekeleri acmaya calisirken

MutluBulut_ MutluBulut_ masaAllah canim ya koca kiz olmus desene :nazar:
Iyi bizde canim buna sukur, ig'de gordugun gibi :)
Gel gel arada ozletme kendini. Hos isten gucten firsat bulamiyor insan

PembeLokum PembeLokum yine oglum olsa yine Ayaz koyardim herhalde.
Baska isim pek dusunmemistik galiba ama az cok hosuma gidenler sekerin oglusunun ismi Gorkem,Kerem,Ali, Semih, Aral/bunu yolda bir reklam tabelasinda gormustum :KK48: / ,onur
aklima gelirse yazarim daha.. ama evet esinin sectigi isim guzeldi aslinda

Kizlar ya ben su tatil olayini kafaya cok takiyorum.. bildigin yat kalk hep onu dusunuyorum biliyorum panik atagimla alakali ama bi sakinlestiremedim kendimi.
Daha rezervasyonu yaptigimdan beri surekli aklima takiliyor.
Uzun yolcugula cikmak bana iyi gelmiyor, e hava sicak vs iyice panikliyorum.
Nasipse erken cikariz yola sicak olmadan ama nebileyim..
Hadi yine cok uzak degil 3 saat bilemedn 3,5 saat ama iste ya yolda fenalasirsam, hele otobanda fenalasirsam korkusu beni benden aliyor (otobanda geri donus seysi yok ya ta yolun sonuna kadar gitmen gerek iste o dusunce bana yetiyor ), ya tatildeyken sicaktam fenalasirsam, ya ayaza bakamazsam, vs vs bussuru sacmalik var aklimda saysam cok.gulersiz. Sacma oldugunum farkindayim ama iste sakinlesemiyorum bir turlu.
Ustune ustluk arabamiz arizalandi, ya yolda yine sorun cikarirsa diye diye kendime her gunumu zehir ediyorum.
Millet tatile gitmek.icin can atar, nasil kiziyorum kendime.
Belki sakinlesirim diye yazayim dedim cevremde pek anlayacak yok beni cunki esim haric .
Gecen yil.kaynim gelmisti bizle bira daha sakindim ,birde gece rezervasyon yapip sabah ani kararla yola cikmistik paniklemeye zamanim olmamisti ama simdi masallah neler neler :)

seker000 seker000 he iyi o zaman yine fazla artma olmamis. Bazilari cok sikayetci dogumdan sonra falan cogaliyolar diye

I ilknurrr22 canim instagramda gormustum Hametan'in mavi kutusu lekelere vs cok iyi geldigini..
Annem oraya gidince istemistim ama sari kutusundan almislar . Yinede bir ara surmustum bir hafta kadar o bile sanki daha bi acmisti rengini devam etseydim belki gececekti ama unutuyorum surmeye .
Hem fiyati uygun.
Tekrar gidersem edirneye mavisinden alirim nasipse kişin devamli kullanirim diye dusunuyorum bakalim.
Yazin zaten pek lekeleri yok etmeye ugrasmayin diyolar, anca gece yatarken bisi surulurse yani yoksa gunese cikmaz zararliymis lekeleri acmaya calisirken

MutluBulut_ MutluBulut_ masaAllah canim ya koca kiz olmus desene :nazar:
Iyi bizde canim buna sukur, ig'de gordugun gibi :)
Gel gel arada ozletme kendini. Hos isten gucten firsat bulamiyor insan

PembeLokum PembeLokum yine oglum olsa yine Ayaz koyardim herhalde.
Baska isim pek dusunmemistik galiba ama az cok hosuma gidenler sekerin oglusunun ismi Gorkem,Kerem,Ali, Semih, Aral/bunu yolda bir reklam tabelasinda gormustum :KK48: / ,onur
aklima gelirse yazarim daha.. ama evet esinin sectigi isim guzeldi aslinda
Ya hemen aliyim ben o zaman ondan bi deneyim ben gece gundu kremi kullaniyorm bide dogal urunler satan bi marka var onun kremini suruyorm
Ya bu panik atak degisik bisey heralde bi cozumu yok mu canim bunun boyle surekli dusunursen kotu kotu tadini cikaramazsn ki tatilinde hayatinda bende arda dogduktan sonra hep sacma sapan seyler dusunuyorm sabah kalktigimda arda nefes almiyo olursa ona bsy olursa boyle kalbim oyle hizli atiyo ki nefes alamiyorm kalkiyorm yataktan Allah kimseye evlat acisi yasatmasin

Ya hemen aliyim ben o zaman ondan bi deneyim ben gece gundu kremi kullaniyorm bide dogal urunler satan bi marka var onun kremini suruyorm
Ya bu panik atak degisik bisey heralde bi cozumu yok mu canim bunun boyle surekli dusunursen kotu kotu tadini cikaramazsn ki tatilinde hayatinda bende arda dogduktan sonra hep sacma sapan seyler dusunuyorm sabah kalktigimda arda nefes almiyo olursa ona bsy olursa boyle kalbim oyle hizli atiyo ki nefes alamiyorm kalkiyorm yataktan Allah kimseye evlat acisi yasatmasin

Ya sorma gercekten.. yani tekrar psikologa gitmem gerek herhalde ama biliyorum vericek yine ilaci hadi git evde tedavini olla bitmiyor is.. olsa soyle derdimi dinleyen dr .. birtane vardi ama sanki oda gecistirmeye basladi sonra zaten bayadir gitmiyorum ilac kullanmak istemiyorum.
Dogumdan beri baya iyiydim ama iste bu yil tekrar basladi .
O dedigini aynen hep yasiyorum, nefesini her uykusunda,her uyanisimda kontrol ediyorum.onceden esiminkini kobtrol ederdim simdi Ayazinkini.
Nefes aldigini gorene kadar neler geciyor insanin aklindan o 1 saniyede..
Amin gercekten saglik olsun gerisi kolay

Ama artik gercekten kotu dusunceleri birakmam lazim zarari kendime. Sakin dusunurken hersey tama hic sorun yok dunyanin bi ucuna gidebilce cesareti var , sonra bi bakiyorum yine bi korku geliyor.
Sanki bi sensin diyorum, ne olacak git eylen gel..
Morali once kendi kendime vermem lazim sanirim

Ya bu dusunceler sanki hep cocukluktan kalma korkular gibime geliyor.
Hep korkutarak.buyuturlermis ya eskiler aman ona dokunma boyle olur,aman sunu deme bu olur falan hepsi simdi bu sekilde ortaya cikiyor korkular.
Bu yuzden ayazi hic boyle seylerle kandirmak istemiyorum.Evet detaylica anlatmak yerine ,boyle korkutmak isin en kolayi.
Cevremde biri cocugunu doktorla korkutuyor surekli. Onu yapma bak dr gelir,bak dr gotururum,bak dr bilmem ne yapar.. simdi cok iyi kolayina geliyor cocuk sozunu dinliyor..peki nasipse ileride ne olacak.keske biraz mantikli olsa anne babalar artik

X