2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ve sonunda ani bi kararla kestirdik canım öyle ağlamışki hem kendi üstüne hem babasının üstüne hem de berberin üstüne kusmuş eve bi geldi gözler kıpkırmızı baba çıldırmış :))

Aa deme yaa kiyamam :))
Keske zorlamasalarmis ama birkere baslayinca yarim.birakilacak gibi degil,neyse belki bi dahakine daha sakin olur biliyor artik az cok kotu birsey olmadigini kuzum ya :)

Onu ben takip ediyodm canim onla ilgili haberler cikmis gordn mu yalan soylems uzman psikologum diye

Aa oylemi bilmiyodum, hos psikolog olduguna bile dikkat etmedim pekk galiba normal anne saniyodum :)

Haklisin ya ama benim genelde ill tanidiklariminkiler cikiyor sonra digerleri, daha dogrusu en cok baltigim kisilerin storyleri cikiyoe sonra digerleri iste

Ya bisi sorcam bu instagramda mesela birine ark teklifi gondeiyorum, tamam kabul ediyor ama geri arkadaslik istegi gindermiyor.
Beni tanimiyor dicem ama yani akrabam,karsi komsum vs onlardanda geri teklif gelmedi.. benim ayarlardami sorun var yoksa bile.bilemi takip etmiyolar cok bozuldum.artk , soramiyorum bide bile bile takip etmiyorum derlerse diye
Nerdeyse 10-15 kisi bu sekilde yapti

Evet canim öyleymiş bende bi ara takip ediyodm sonra sayfasini gizledi felan internette socialmom yazinca cikiyo
Instagramdan istek geliyo mu normalde baskalarindan bazıları da unutyo yaa tekrar istek atmayı facebook gbi saniyolsr sen istek gonderince onun gondermesine gerek kalmiyk gbi düşünüyorlar

Aynen canım yarım bırakamamışlar. . yazık berber de kan ter içinde kaldı diyo eşim:)

Bu arada dün aklıma geldi socialmom sahte psikolog çıkmamış mıudı ne oldu o iş biliyor Musun :)

Allah Allah onlar sana takip isteği yollamadı mı? Takipçilerine baktın mı tekrar içlerinde onlar Yok mu?

Bu arada dün aklıma geldi socialmom sahte psikolog çıkmamış mıudı ne oldu o iş biliyor Musun :)

Allah Allah onlar sana takip isteği yollamadı mı? Takipçilerine baktın mı tekrar içlerinde onlar Yok mu?

Benim eşim evde çalışmaktan ofis e geçti Ya çok sıkılıyorum evde iki gündür ama alışırım herhalde değil mi

2 saatte bir odasından çıkar bize bakardı ben de özledikçe giderdim iki dk yanına şimdi çok sıkılıyorum yaw :) saatler geçmiyor :)

Bir de büyük tuvaletini yapınca kızın bezini o değiştiriyordu şimdi zor geliyor bana :/ (hamilelikten)

Aynen sahte psikolig cikmsti bende onu dedm tutkuya haberi yokmus onun bisey olmadi heralde
Alisirsin canim valla benim esim evde 1 haftadir oyle skldm ki evden gidince mutlu oluyorm resmen hic istegi bitmiyo aciktim susadim herseyi benden istyo otryi aksama kadar telefon elinde arabayi sattik yine araba bakiyo telefon elinden düşmüyo bende kavga etcek yer arıyorum haliyle esin ne is yapiyodu canim senin

Benim adam bir şey istemez benden Ya zaten küçük bebe ve hamilelik durumu aksine evde olduğunda iş yapmama sürekli engel oluyor yapma otur çocuğa bir şey olur diye diye 2 gündür çılgınlar gibi temizlik yapıyorum karışan Yok diYe hayır çamaşırları AŞ'ma beb yaparım diye ısrar eder tamam derim ertesi gün olur bir bakarım çamaşırlar Hale'n daha makinede duruyor. Ee madem yapmayacaksın bana da engel olma değil mi

Eşim önce oyun tasarımı yaptı canım şimdi Web yazılım ofisi kurdu oyun tasarımını da bırakmadı ama Web yazılım daha ağırlıklı artık

Ay benimki de ardaya bakmamk icin otr tamam yapma toplama supurme diyo sonra arda uyuyo bende yatcam diyorm mutfagi topla oyle yat evi supr oyle yat diyo gicik oluyorm
Anladm canim hayirlisi olsun insallah

Ya bilmiyorumki facebookta oylemi oluyor oraya yillardir girmiyorum pel guvenilir gelmiyor bana.
Ama cok sacma yani

evet oyleymia ilknurdan ogrendim simdi bi sogudum kadindan

Yok canim, bende ekliler,resimlerimi begeniyorum hikayelerine bakiyorum ama onlar bende yok.
Yani artik geri gondeemeyi unutuyolar herhalde diyorum yoksa neden kendi profili bana gosterip benimkine bakmasinlar ki..
Hayir o degil kuzenime ve komsumu arkadasliktan cikarip tekrar ekledim belki yanlislk vardir diye yine kabul ettiler ve geri donmediler..
Kendi aptalligimami yanayim ne yapayim

Ay benimki de ardaya bakmamk icin otr tamam yapma toplama supurme diyo sonra arda uyuyo bende yatcam diyorm mutfagi topla oyle yat evi supr oyle yat diyo gicik oluyorm
Anladm canim hayirlisi olsun insallah

Hm niye bakmak istemiyor ki babalık en güzel aslında tüm cefayı anne çeksin sen de otur çocuğunla oyun oyna işte ne güzel çocuğunla oyun oynamak çok keyifli ben çok oyun üretemiyorum eşimden gördüğüm fikirleri çalıyorum işte :)

Ahaha canım hakikaten çok ilginç Facebook gibi sanıyorlar sanırım eklemeyi tek taraflı sanıyor olabilirler belki şaşırıyorlardır Tutku neden hiçbir şey paylaşmıyor diye

Bence oyledir canim sorsana cok yakin degl msn ben olsam sorarım ya bana sen istek gonderdn mi kendi kendine siliniyoda de mesela

Oynuyo canim hatta bugn baya bi oynadi ama arda insani otrtmuyo ki surekli bi yere gotryo skliyo bugn aksam bende parka gotrdm baktm skldi eve getrdim bu seferde eve geldk diye agliyo ordada oynamadi hic bsy yapmadi bi salincakta sallandi o kadar esimle daha iyi vakit geciriyo zaten onun yaninda daha uslu cilesi bana

Ahaha canım hakikaten çok ilginç Facebook gibi sanıyorlar sanırım eklemeyi tek taraflı sanıyor olabilirler belki şaşırıyorlardır Tutku neden hiçbir şey paylaşmıyor diye

Cok beklerler o zaman paylasimlarimi gormeyi

Bence oyledir canim sorsana cok yakin degl msn ben olsam sorarım ya bana sen istek gonderdn mi kendi kendine siliniyoda de mesela

yooo eklemek istemedim derse naparim
Yoksa sorarim ama iste..
Ama evet galiba geri gondermeyi unutuyolar, yoksa ne diye kendi profiline baktirsin bana bakmasin.. hos resimleri begeniyorum illa yine fark etmeliler ama neyse

Neyse sorma en iyisi sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…