2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum masallah ama cok seker olmus
Pastaya bayildim abartili falan degil cok guzel :)

I ilknurrr22 hm ozaman size uyar o saatler . Gidin gidin degisiklik iyidir yine :)

Teşekkür ederim canım pasta için çok özenmiştim şöyle olacak böyle olacak diye anlata anlata bir hal oldum tam dediğim gibi de olmuş dağılsınlar :)

Aynen canim arda icin iyi olur hemde disardan iceri girmez gezsin dursun kocsman bahcesi var

Ya cidden bahceli ev gibisi yok
annemlere gidince ne guzel hemen al cocugu cikar.. apartmanda ise savasa ahazirlanir gibi hazirlanirim,cantaydi oydu buydu al kucagina asagi indir filan uzun is
gezsin gezsin canim, herkes basladi tatile gitmeye ya ozeniyor insan

PembeLokum degmis o zaman anlattigina :)
Arayan oldumu.kv tarafindan en azindan kutlamak icin

Aynen canim kapinin onune cikarken bile para al yanina telefon ardaya hirka anahtar gicik oluyorm canta almak istemiyorm ama mecbur almak zornda kalyrm

Aynen canim kapinin onune cikarken bile para al yanina telefon ardaya hirka anahtar gicik oluyorm canta almak istemiyorm ama mecbur almak zornda kalyrm

Yok ya cantasiz hic bas edemem ben, sirt cantasi aldim gecen ..arabasininki yandan asmaliydi kullanissz oluyor bunla cok rahat ettim.

Ben birde cogu inisimde copleri indiriyorm. Mubarek sabah aksam o cop illa dolacak ..

Kizlar ben yine bi vesveseye kapildim icim hic rahat degil.
Bugun gusul abdesti aldim, sonrasinda normal abdest alip dua falan okumustum ki okumayi bitirince disimin arasinda kucuk yemek kirintisi vardi halbuki fircalamistim disim kirildigi icin orayi temizleyememisim.herhalde..
Ozamandan beri vesvese icimi kemirip duruyor abdestim kabul olmadimi falan diye

Yok ya cantasiz hic bas edemem ben, sirt cantasi aldim gecen ..arabasininki yandan asmaliydi kullanissz oluyor bunla cok rahat ettim.

Ben birde cogu inisimde copleri indiriyorm. Mubarek sabah aksam o cop illa dolacak ..
Sırt cantasi benimde vsr özellikle bebek arabasyla gtmiceksem mutlaka onu aliyorm

Yok canim ne alaka oyle bisey yok ki

Aynı benim gibisin canım benim de aklıma gelir arada böyle şeyler..özelden sana bi site atıcam ordan bak istersen güvenebilirsin oraya

Beni mi arayan oldu mu? Beni kimse aramadı Canım Ama eşimi arayan oldu mu bilemiyorum

Nette bakiyorum bazi sitelerde su orayada gecer kabul olur diyor,bazilari olmaz ..kafam karisti bi sorayim dedim
Of herseyi o kadar ince dusunuyorum ki cok kiziyorum kendime
Sal su canini rahatla diyorm ama yok
Aynen cok ince düşünüyosn ben blmiyodm bak oyle bsy oldugunu ama guslun tarzi 3 yani 3 kere agza su vermek 3 kere burna su vermek butun vucudu yikamak

Kzlar benim ardayi memeden kesmem lazim ama nasil gercekten artik mahvediyo beni gece ya 1 ya 2 saattr bi uyaniyo meme vermeyip uyutursam 10 dkda bi uyanmaya basliyo meme meme diye sayikliyo uykusuzluk beni cildirtyo ardaya surekli bagryrm uyumuyo uyutmuyo durmuyo yemiyo tencere leri isteyip duruyo surekli tencere pesinde biktim artık gecen gun sahura kalktm arda uyandi emzrdm yatrrdm cikcam odadan tam uyandi kapinin altindan icerinin isigini gördü uyumadi iceri gotrdu beni sonra mutfaga gotrdu tencere istyo çaydanlık istyo gece gece beni sinir etti vermiyorm aglyip duruyo surekli psikolojim bozuldu artk bana bagimli resmen kimsede durmuuyo ki birakip biraz dinlensem

Canim ikinizinde iyiligi icin bencede buraktirmayi dene veya sabret Ramazan ayi ciksin.
Tam meme bagimlisi olmia gercekten.eminim arastirmissindir ben pek bilgi veremicm bu konuda cok arastirmadim cunki.. ama en cok sabir tasini duydum nette okudugum kadariyla.
Ne oldugunu dahi bilmiyorum gerci ama bi bak istersen.belki ise yarar.
1 veya 2 yas sendromunu erken yasiyorda olabilirsiniz..
Hersey var bu bebelerde gercekten
Dismi cikariyor dicem ama surekli boyle seninki, uykusuzluk gercekten bi yerden sonra mahvediyor insani. Iyiki sunnet isine bulasmamissin canim daha cok zorlanirdin anladigim kadariyla

Evet canim duydum sabir tasini komsumuzda kullanms hatta onu surunce emmemis bi daha ama bi anda kesince bu sefer ateslenirsem yine sut birikince onuda dusunuyorm yemek yemiyo onu dusunuyorm o kadar arstryorm suanda ardanin sbaaha kadar kesintisiz uyumasi gerekiyoms ama nerde 3 saat bile uyumuyo tamam emiyo yatiyo oyle uyaniklik hali olmuyo ama soncta bolunuyo uykusu gunduz o uyuyunca uyuyorm en fazla 1 yada 1 bucuk saat tum gecenin uykuszlugunu alir mi hic bide arda uyanikken mutfaga girmek istemiyorm uyurken yemeğimi yapmak istyrm her zamanda uyuyamiyorm blmyrm nasl olcak bayramda giderken zor olur mu acaba arabada bayramdan sonra mi kessem diyorm

Memeden kesmek de kolay değil ki :/ oraya acı filan sürmek çok yanlışmış işte ikna edecekmişiz konuşacakmışız filan nasıl olacaksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…