2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 haha :KK48:
bu aksam parkta kadinlar konusuyodu tshrtlerim yukari kadar kaldirip oyle geziyorum.evde diye :KK70: surekli emmek.istiyorlar yani hepsi ayni bu emen bebekelrin sanirim :KK48:

Lokuma katiliyorum kizlar , sabah oldugunu anlayinca uyaniyorlar erkenden
Bizim camin disinda stor var, gece acik birakiyoruz , sabah olunca kapatiyorum kesinlikle uykusuna iyi etki ediyor
Gunduz uykusundada kapatiyorum

Lokuma katiliyorum kizlar , sabah oldugunu anlayinca uyaniyorlar erkenden
Bizim camin disinda stor var, gece acik birakiyoruz , sabah olunca kapatiyorum kesinlikle uykusuna iyi etki ediyor
Gunduz uykusundada kapatiyorum
Bu defa ben gözümü zor açıcsm zaten kolay uyanamıyorum:KK70:ya ben niye uykuyu bu kadar çok seviyorumo_O

Aklina dustukce meme diyo benmkide esimde sagolsun duruyo duruyo annesi meme ver ogluna annesi diyo dusuruyo aklina :KK70:

Haha oturtugum yerden soylemesi cok kolay ya anneesi acikmis, annesii kaka yapmis, annesii.. annesiiii :KK14:

seker000 seker000 saat 4-6 arasi o uyku sevilmezmi :KK51:
bizimkide nu sabah aydinlaninca uyanmis yataktan bir kalkisim vardi storlari kapak
Mak icin gormen lazim :KK70:
Sonra geri uyudu
Bende alarm kuruyorum ondan omce uyanayim duye yoksa birseye yetisemiyorum ya

Benim kızım da 9 da uyur 6 da uyanır
biraz beşiğin de oynar
sonra kaldır benı dıye aglar

Haha oturtugum yerden soylemesi cok kolay ya anneesi acikmis, annesii kaka yapmis, annesii.. annesiiii :KK14:

seker000 seker000 saat 4-6 arasi o uyku sevilmezmi :KK51:
bizimkide nu sabah aydinlaninca uyanmis yataktan bir kalkisim vardi storlari kapak
Mak icin gormen lazim :KK70:
Sonra geri uyudu
Bende alarm kuruyorum ondan omce uyanayim duye yoksa birseye yetisemiyorum ya
Eve geliyo 2 dk oynuyo bakiyo ki ardabdurmuyo annesi oğlunun uykusu gelmis uyut ne zaman kalktigini blmiyosn nerden biliysn uykusu geldigini :KK70:

Kizlaarr olduda bitti masallaaah :))
Bugune niyetimiz yokken , dr un bugun bosum yapabiliriz demesiyle yaptirdik sunneti..
2 gibi yapti,uyuyor simdi.. bundan sonraki bakimindan cook korkuyorum dua edin kizlar cabuk iyilesir insallah.
Kaka vs yapinca nasil olacak aklim almiyor

Insallah agrisi acisi olmaz artik cok aglafi yavrum , 25-30dk surdu , bacaklarini bagladi zaten, igne yapti pipisine 2 dk ugusmasini bekledi.. sonra yavas yavas kesti ne cok pislik toplamis gorseniz demekki ondan yapamiyormus cisini.. biz ne kadar temizlesekte o pislikler cok icinde .
Kollarindan tuttuk ,dr koluna vurmasin diye cok kasti kendini cok agladi ..bir sakinlsti bir agladi cok sukur atlattik
.bakalim bundan sonrasi korkutuyor beni

PembeLokum PembeLokum a oylemi keske buraya gelseler napacaklar orda :)
Cok turk yok orda

Kizlaarr olduda bitti masallaaah :))
Bugune niyetimiz yokken , dr un bugun bosum yapabiliriz demesiyle yaptirdik sunneti..
2 gibi yapti,uyuyor simdi.. bundan sonraki bakimindan cook korkuyorum dua edin kizlar cabuk iyilesir insallah.
Kaka vs yapinca nasil olacak aklim almiyor

Insallah agrisi acisi olmaz artik cok aglafi yavrum , 25-30dk surdu , bacaklarini bagladi zaten, igne yapti pipisine 2 dk ugusmasini bekledi.. sonra yavas yavas kesti ne cok pislik toplamis gorseniz demekki ondan yapamiyormus cisini.. biz ne kadar temizlesekte o pislikler cok icinde .
Kollarindan tuttuk ,dr koluna vurmasin diye cok kasti kendini cok agladi ..bir sakinlsti bir agladi cok sukur atlattik
.bakalim bundan sonrasi korkutuyor beni

PembeLokum PembeLokum a oylemi keske buraya gelseler napacaklar orda :)
Cok turk yok orda
Aaa gecmis olsun canim kiyamam ben ona yaa kuzum benim bizide bilgilendir bakimi zor mu kolay mi bende esimi skstriyimda yaptralm

X