2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ardaya mevlut yaptgimda acikti kapi arda orda yatiyodu cunku arkafaslarimla ben orda otrdm sürekli emzrdgm icin doğum gunundede acikti kapisi gorumcemin kucuk bebego var tolganin kuzenininde vardi oraya yatrdilar emzrdler felan ama kapatablrsn tabiki cok kalabalikta bende istemem

seker000 cevaplamamisim canim kizmaz sorunca. Bazen salak sacma cevaplar verir ben kizarim
Zaten istedigim gibi kurcalarim, bazen kayitsiz nolari kendi telefonuma kaydederim whatssapta,viberde varsa resminden bulurum kim oldugunu

Gecici bir durumdur bence canim.
Ha bak misal denize falan gidince hala patanoyaklik ederim,orayi aşamadim.. aşilacak gibi degil 90/60/90 lik hatunlar ortada orayi burayi acmis dolanirken inan bana hiiic rahat degilim

I ilknurrr22 sadece akrabalar olmayacak canjm,komsularida cagircaz,o yuzden istemiyorum zaten ozellikle

PembeLokum dogdugunda mevlut yapmamistik canim. Gec kaldik ama bakalim

Masallah gercekten cok tatli olmus kucuk hanim
kuaformu yetisiyor hmmm

O zaman acma canim odayi kitle nolur nolmaz

Makası herkes farklı yoruyor doktorluğa bile yoran oldu onlar da kesiyor ya

Bu arada sağol teyzesi kendi kızım diye demiyorum pek bi tatlıdır

Son düzenleme:
İnşallah geçicidir canım inşallah

Mirac kandiliniz kubarek olsun kizlaar,Rabbim dualarimizi kabul etsin insallah

Bugun coooook yoruldum,sabahtan aksama kadar temizlik yaptik.. esim yardim etti iyiki yoksa iyice icim cikardi
Daha mutfakta is var ama cok sukur az kaldi.
Mevlut bahanesiyle bahar temizligi yapmis olduk yoksa hic cesaretim yoktu

Aaaa erkek bebis geliyoor
Topic bayadir kizlarla dolmustu

Saglicakla kavusursunuz insallah canim minik adaminiza

İnşaAllah canım sağolasın kızdan sonra erkek nasıl olacak bakalım :) beraber oynarlar mı ki, iki kız olsalar evcilik fln oynarlar da bir kız bir erkek ne oynar acaba oynarlar di mi ya araları çok az

İnşaAllah canım sağolasın kızdan sonra erkek nasıl olacak bakalım :) beraber oynarlar mı ki, iki kız olsalar evcilik fln oynarlar da bir kız bir erkek ne oynar acaba oynarlar di mi ya araları çok az
Oynarlar canım niye oynamasınlar evcilik te oynarlar nolucak:) selametle inşallah eşin sevindi mi erkek olucana isim düşündünüz mü:)

Oynarlar canım niye oynamasınlar evcilik te oynarlar nolucak:) selametle inşallah eşin sevindi mi erkek olucana isim düşündünüz mü:)

Eşim sırf erkek diye öyle ayrıca sevinmedi canım yani ona farketmiyormuş öylr diyor (bence içten içe sevindi :)) ) kızımızın ismini ben koydum yaa o nedenle oğlumuzun ismini de o koysun istiyorum şimdi Ali Kemal diyor bakalım :)

Tabi ki fark etmez kız erkek ama illa ki insan ikisinden de tatmak ister..güzelmiş ali kemal babasının ismi mi

Oynarlar bencede canim, karsi cinsin oyuncalarina zaten pek.hevesli oluyorlar.
Ha tabi bazilari hiic anlsamiyor .. biz abimle baya kavga ederdik diye hatirliyorum ama oynamaya gelince iyi oynardik tek sorun onynllun benim oyunlarima.hic dahil oldugunu hatitlamiyorum hep ben onlarla takiliyodum top oynamak vs..

Ay gecen bebek gormehe gittik yahu cok kucuk Rabbim ne buyuk neyden ne oldular baksana bizimkiler cok sukur.
Kucagima alsam tutamam herhalde :)

Isim cok guzel bu arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…