2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Tabi ki fark etmez kız erkek ama illa ki insan ikisinden de tatmak ister..güzelmiş ali kemal babasının ismi mi

Evet cnm insan iki duyguyu da tatmak istiyor ismi beğendiğine sevindm :) yok babasının ismi değil ben de hiç onun ismini koyacak göz var mı :KK70:

Oynarlar bencede canim, karsi cinsin oyuncalarina zaten pek.hevesli oluyorlar.
Ha tabi bazilari hiic anlsamiyor .. biz abimle baya kavga ederdik diye hatirliyorum ama oynamaya gelince iyi oynardik tek sorun onynllun benim oyunlarima.hic dahil oldugunu hatitlamiyorum :KK70: hep ben onlarla takiliyodum top oynamak vs..

Ay gecen bebek gormehe gittik yahu cok kucuk Rabbim ne buyuk neyden ne oldular baksana bizimkiler cok sukur.
Kucagima alsam tutamam herhalde :)

Isim cok guzel bu arada :)

İsmi beğenmenize sevindm karizmatik oldu sanki eheh :)
Ya o ilk halleri çok kısa sürüyor o ilk başta minicik oluyorlar ya 3 ay fln bi ayrı :)

Aa canim gozun aydın ogrenmssn oynarlar tabi niye oynamasnlar

De mi yaa oynarlar tek oyun evcilik mi:)

Nasilsiniz kizlar

İyiyiz csnım sen yoktun iki gündğr fln

Evet cnm insan iki duyguyu da tatmak istiyor ismi beğendiğine sevindm :) yok babasının ismi değil ben de hiç onun ismini koyacak göz var mı :KK70:

İsmi beğenmenize sevindm karizmatik oldu sanki eheh :)
Ya o ilk halleri çok kısa sürüyor o ilk başta minicik oluyorlar ya 3 ay fln bi ayrı :)

De mi yaa oynarlar tek oyun evcilik mi:)

İyiyiz csnım sen yoktun iki gündğr fln
Girip çıkıyodm canim bildirimlere bakiyodm sadece bugn dedm dur vi bakiyim ses cikmiyo bizim kızlardan:KK70:

Canım arkadaşım beni hatırlıyorsun çok sağol ya ben yoğunluktan pek uğrayamıyorum:KK51:Buralardayım canım Iso belgesi almaya çalışıyor firma istenilen görevleri yapıyorum hafta sonu Aöf sınavım var bir yandan ona çalışıyorum falan :confused:Sen neler yapıyorsun:KK16:
Iyi canim napiyim ayni bildiğin gbi ne zamandr yazcam unutyrm hep yazardn sen merak ettm bende senin isinde zor hem ise git hem evde is yap yoruluyosn tabi

Iyi canim napiyim ayni bildiğin gbi ne zamandr yazcam unutyrm hep yazardn sen merak ettm bende senin isinde zor hem ise git hem evde is yap yoruluyosn tabi
Sorma canım bugünler de her iki yerde de yoğunum ev işlerini bile bir kaç gündür pek bakmıyorum sınavdan sonra artık ne yapayım çok yoruluyorum :confused:Yaz yaz canım ben unutuyorum kendimi bile :KK70:

Sorma canım bugünler de her iki yerde de yoğunum ev işlerini bile bir kaç gündür pek bakmıyorum sınavdan sonra artık ne yapayım çok yoruluyorum :confused:Yaz yaz canım ben unutuyorum kendimi bile :KK70:
Aman ev isi nankör:KK70: her gun supuruyorm 2 gunde bi siliyorm supurmesem olmuyo yine kirleniyo yine kirleniyo biktm valla :KK70: yapma bosver bide sinav varms ona calis bende ehliyete yazilcam insallah kp soz verdi dun bakta ben veriyim parasini yazil dedi insallah olursa

Aman ev isi nankör:KK70: her gun supuruyorm 2 gunde bi siliyorm supurmesem olmuyo yine kirleniyo yine kirleniyo biktm valla :KK70: yapma bosver bide sinav varms ona calis bende ehliyete yazilcam insallah kp soz verdi dun bakta ben veriyim parasini yazil dedi insallah olursa
Oo iyi yapmışsın canım yazıl tabi bende sınavdan sonra düşünüyorum hayırlısıyla verirsem :KK70:

Nasilsiniz canlar :KK68:
I ilknurrr22 canim yokmuydu ehliyetin
Gir canim al bence bulunsun.
Ben gecen yazdim ama okunmadi galiba 6 yildir var ama bir turlu cesaret toplayip suremiyodum dogru duzgun ama simdi haftasonlari aliyorum uzun yolculuga cikiyorm falan surunce alisiyormus meger insan halbuki gram cesaretm yoktu hos hala cok var sayilmaz , cok panikliyor odaklanamiyotum ama kesinlikle cok gerekli birsey :KK51:

Ben gecen yazdim ama okunmadi galiba 6 yildir var ama bir turlu cesaret toplayip suremiyodum dogru duzgun ama simdi haftasonlari aliyorum uzun yolculuga cikiyorm falan surunce alisiyormus meger insan halbuki gram cesaretm yoktu hos hala cok var sayilmaz , cok panikliyor odaklanamiyotum ama kesinlikle cok gerekli birsey :KK51:

Kaç yaşında alınıyor sizin orda 18den önce mi canım benim de 6 yıldır ehliyetim var

Bebişten önce çok güzel sürüyordum da uzun zamandır şoför koltuğuna geçmem pek mümkün olmıyor insan zaman geçtikçe cesaretini de kaybediyor

Kaç yaşında alınıyor sizin orda 18den önce mi canım benim de 6 yıldır ehliyetim var

Bebişten önce çok güzel sürüyordum da uzun zamandır şoför koltuğuna geçmem pek mümkün olmıyor insan zaman geçtikçe cesaretini de kaybediyor

18 yasinda almistim canim,lise sonun sinlarinda ehliyetim vardi ama iste cahillik ettim kullanmadim.. odaklanamiyorum o yoruyor beni yoksa oyle istiyorum ki surmeyi.. bir isin oluyor hep baskalarina yalvariyorsun falan :KK14:
benim korkum biraz panik atakla alakali yoksa coktan alisirdim.gibime geliyor

Sen surunce oturmuyormu koltugunda yalniz? Ama sen onceden surmuslugum var baya kolay kolay unutmazsin ..hele sizin ordaki o trafikte araba kullanmayi ogrenmemek imkansiz, burda o kadar yok .
En son edirneye arabayla gittigimizde saskin saskin baka kaldik :KK48: Otobusle gidince anlamiyor insan ama arabayla olunca vay..kim kimi solluyor,kim nereye gidiyor belli degil gercekten cok zor ve tehlikeli Rabbim yardimciniz olsun

Ig de var oyle anneler ne guzel masallah ya, alip bebegini ist3digi yere gidiyolar falan

18 yasinda almistim canim,lise sonun sinlarinda ehliyetim vardi ama iste cahillik ettim kullanmadim.. odaklanamiyorum o yoruyor beni yoksa oyle istiyorum ki surmeyi.. bir isin oluyor hep baskalarina yalvariyorsun falan :KK14:
benim korkum biraz panik atakla alakali yoksa coktan alisirdim.gibime geliyor

Sen surunce oturmuyormu koltugunda yalniz? Ama sen onceden surmuslugum var baya kolay kolay unutmazsin ..hele sizin ordaki o trafikte araba kullanmayi ogrenmemek imkansiz, burda o kadar yok .
En son edirneye arabayla gittigimizde saskin saskin baka kaldik :KK48: Otobusle gidince anlamiyor insan ama arabayla olunca vay..kim kimi solluyor,kim nereye gidiyor belli degil gercekten cok zor ve tehlikeli Rabbim yardimciniz olsun

Ig de var oyle anneler ne guzel masallah ya, alip bebegini ist3digi yere gidiyolar falan

Yok canım oto koltuğunda durmuyor ben süreceksem bir de ben o arabadayken süremiyorum alamıyorum o sorumluluğu babaya yıktım :KK70:

Trafik betbat buralarda insanın araba süresi gelmiyor inan ki

Yoktu canim okul bitti nisanlandk 19 evlendm zaten ne biliyim hic aklimada gelmedi coxuk yokken almak esim pej istemiyo saniyodm bana alamazsn felan diyo ondan ustun olmami hic istemez bugün ablasina demis ilknur ehliyet alcak diye demekki fgonlu var onunda :KK70:

X