2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 süpürge konusunda ben de üst komşumuzdan çok şikayetçiyim o sabah 8de 9da fln evi süpürüyor çok da gürültülü yapıyor bence komşunuzla bi orta yol bulun:) her gün her gün deli oluyorum ben

Kizlar ya ilaclarinizi nerede sakliyorsunuz?
Buzdolabi mi, normal oda sicakligi mi?

seker000 seker000 canim arayip sorma imkanin varsa bi sor tekrar, zarari olmasin sonra.
Bazi drlar onerebiliyor gerci emzirirken kullanilmayan ilaclari vs ama bi sor derim.
Aslinda agizdan alinan bisi degil, sute gecmemesi gerek ama.bilemedim

seker000 seker000 canim arayip sorma imkanin varsa bi sor tekrar, zarari olmasin sonra.
Bazi drlar onerebiliyor gerci emzirirken kullanilmayan ilaclari vs ama bi sor derim.

İlaçlar buzdolabında saklanmıyor diye biliyorum canım hatta üzerlerinde yazar buzdolabında saklamayın diye
Ben banyo dolabının içinde muhafaza ediyorum ilaç köşesi var orada

İlaçlar buzdolabında saklanmıyor diye biliyorum canım hatta üzerlerinde yazar buzdolabında saklamayın diye
Ben banyo dolabının içinde muhafaza ediyorum ilaç köşesi var orada

Bazilari buzdolabinda saklanmaliymis.. ben hepsini oraya koyuyodum ama degistirsem iyi olacak ama sorun suki nereye koysam hic bilemedim.
Banyoda nemden bozulmazlar mi acaba :/

Bazilari buzdolabinda saklanmaliymis.. ben hepsini oraya koyuyodum ama degistirsem iyi olacak ama sorun suki nereye koysam hic bilemedim.
Banyoda nemden bozulmazlar mi acaba :/

Bizim banyo nemlenmiyor o nedenle koyuyorum mutfağa koyabilirsn ya da evin salonuna

Evet mesela bio gaia buzdolabında saklanıyordu ama buzdolabına konanlar nadir cnm genel olarak oda sıcaklığında tutulur

Özel değil devlet hastanesine gitmiştim canım sorma imkanım yok..neyse kullanıyım artık verdiğine göre bi bildiği vardır

I ilknurrr22 süpürge konusunda ben de üst komşumuzdan çok şikayetçiyim o sabah 8de 9da fln evi süpürüyor çok da gürültülü yapıyor bence komşunuzla bi orta yol bulun:) her gün her gün deli oluyorum ben
Canim ben sabahin korundr yada aksam acmiyorm ki oglen 1 bucuk 2 gbi cocuklari 12yle 3 arasi uyuyoms o saatlerde ses olmazsa iyi olur diyo ama ben onun cocuklarina gore hareket edemem ki benmde cocugm var

Ben buzdolabina koymuyorm canim mutfak dolabında sakliyorm

seker000 seker000 ilknurun dedigi gibi bi eczaneye bari sorun canim, veya nette arastir problem olmasin sonra.
Insan ne yapacagini sasiriyor ya dogru duzgun bilgi verilmiyor ki

PembeLokum PembeLokum yer bulamadim hala ..
Banyonda nem.yoksa cok guzel canim bizimki kucuk oldugu icin uuf nasil oluyor bilsen :KK14:

I ilknurrr22 bende orayi dusundum ama yemek yaparkenki sicaklik iyi gelmez diye dusundum, koridordaki dolaba koysam soba yaniyor kapiyi acik tutuyoyoruz koridor isinsin diye yine sicak..
Bakalim nereye yer bulcam :KK14:

Demetria Demetria buralardayiz.canim, sen yoksun :)
Nasilsin

seker000 seker000 ilknurun dedigi gibi bi eczaneye bari sorun canim, veya nette arastir problem olmasin sonra.

Banyonda nem.yoksa cok guzel canim bizimki kucuk oldugu icin uuf nasil oluyor bilsen :KK14:

I ilknurrr22 bende orayi dusundum ama yemek yaparkenki sicaklik iyi gelmez diye dusundum, koridordaki dolaba koysam soba yaniyor kapiyi acik tutuyoyoruz koridor isinsin diye yine sicak..

Nasilsin

bende burdayım çalıştığım için çok fazla giremiyorum:KK43:

Nasilsin
Canim zaten oda sicakliginda 25 dereceden yuksek degilse evin isisi olur

Canim ben sabahin korundr yada aksam acmiyorm ki oglen 1 bucuk 2 gbi cocuklari 12yle 3 arasi uyuyoms o saatlerde ses olmazsa iyi olur diyo ama ben onun cocuklarina gore hareket edemem ki benmde cocugm var

Hım sen ardayı öğlen uyutunca mı evi süpürüyorsun?

Bizim komşu da sabah körü yapar ya da tam ben öğlen Gülsimayı uyuttuğumda yapar ve her gün yapıyor işte

Ben de komşu süpüegesi mağduru olaraktan yine de orta yolu bulun diyorum 3ten sonra olabilir ben genelde ikindi vakti yaparım

Nasilsin

Mutfak?

Hım sen ardayı öğlen uyutunca mı evi süpürüyorsun?

Bizim komşu da sabah körü yapar ya da tam ben öğlen Gülsimayı uyuttuğumda yapar ve her gün yapıyor işte

Ben de komşu süpüegesi mağduru olaraktan yine de orta yolu bulun diyorum 3ten sonra olabilir ben genelde ikindi vakti yaparım
Ben orta yol felan bulamam canim tepemize cikarlar 3ten sonrada süpürge acamam ben evi toplyrm arkasindan supuruyorm 1 saat acmyrm ya 15 dk arda uyurken supururum bazen bazen de uyanikken yatak odasini supurmicrksem uyurken supururum canim bunlar herseye çıkıyorlar arıyorlar esim yazin mac izliyo tvnin sesi biraz yuksek ama oyle asiri degl adam ariyo tvyi kisar misiniz cocuklar uyuyo tasindik ertesi gun esim tvyi takcak matkap çalıştırdı cocuklar uyuyo diye cikiyo oglen yani herkesin kendine gore isi var biz onun cocuklarinin uyku saatine gore hareket edemeyiz ki yani

X