2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İşte hep şartlandırıyosun kendini ondan yanıyo belki de yada isteksiz olduğun için aslında birbiriyle orantılı isteksiz olunca canın yanıyor canın yanacak diye istemiyosun..
Aynrn canim istek olsa bile olay o noktaya gelince butun istek gidiyo sizden aldigim gazla yanastim yaptık ve acayip canim yaniyo suan pismanim

I ilknurrr22 yaa siz ordaymiydiniz canim, valla kapiyi mapiyi iyi kilitlemek lazim, hos hirsiza kilit yok ama Allahim korusun.

Canim sekerin dedigi gibi sartlamissin kendini.. at aklindan, gerekirse şu ön sevisme kismini uzun tutun , ise yariyor.
Tabi karsi taraf sabirli olmali.. yoksa aman aciyacak, aman karsi taraf sıkilacak, o olacak bu olacak derken odaklanamiyor insan.
Insallah tum sorunlariniz tatliya baglanir.
Severek evlendiniz yani sonucta, oyle bi cirpida bitemez bence, illa orta yol bulursunuz Allahin izniyle

Aynrn canim istek olsa bile olay o noktaya gelince butun istek gidiyo sizden aldigim gazla yanastim yaptık ve acayip canim yaniyo suan pismanim

Bak sahi prezv. Markasi degistirmeyi denedinizmi?
Alerji yapiyor olabilir. Birtanesi bende acaaayip aci yapiyordu oyle boyle degil.Degistirdik zamanla duzeldi, tabi bende aciyacak korkusu olusmustu bi sure.

Evet canim biz evdeydik karsi komsuya kac kere gittm geldm kapiyi acik biraktm hic gormedik hirsizi duymadık
Aynen dedigin gbi sıkılacak diye uzun tutmak istemyrm prezervatif 3 4 seferdir kullanmiyorz o daha cok acitiyodu yanma yapiyodu hamile kalmadan once kullandgmz yapmamsti Benm yinede bi doktora gitmem lazm sanki orda yara varmis gbi aciyo

Mesela ben de bebek ağlıcak diye odaklanamıyorum

Hadi ya, iyi yine kimseye zarar gelmemis canim.

O yanma hele wc giderken resmenn tarifi yok cok can yakiyor :/
Evet canim aslinda dr gidebilirsin, yara olmus olabilir.
Ben dogumdan sonra gittigimde yanlos hatirlamiyorsam var demisti, tedavi etmisti.

seker000 evet oda var.
Yani erkekler bi anlayis gostersn artik kaca bolunelim
eskisi gibi degil artik hic birsey, aklimiz tabiki onlarda olucak hiic kizmasinlar

Demetria hos geldin canim.
Sende varmi bebis falan

Ay hic sorma canim dun girdim geri çıktım sabaha kadar gtmedm wcye

23 aylık oğlum var evet

I ilknurrr22 Aynen canım yara yada iltihap ta olabilir bende iltihap varmış fitil verdi kullanmaya korkuyorum

Yani cocugu birakipta o is icin eve gelsek bi tuhaf olur ya yapsak vakit cok canim aksam arda 9da uyuyo

Evwt gogsunu yikayip emzireblrsn egerki abdest almaya firsatn kalmadiysa ama benim icim rahat etmiyo yaa ben hemen giriyorm dusa

Eheh ben sinemaya gidersiniz diye demiştim canım:)
En iyisi sıcağı sıcağına hemen duşa girmek ztn sonra üşengeçlik oluyor insanda

I ilknurrr22 ahaha çok güldüm ya benşm de aklıma ilk zamanlar geldi gerçekten yara mı oluyor neyse artık çok değişik bir ağrı acı oluyor ama zamanla geçmesi lazımdı ben geçmesi için sıklaştırmak gerek diyr bşliyorum azcık dişini sık sonrası çok güzel olacak

Kızlar yaa eşleriniz yüzük takıyo mu? bu defa da bunu taktım kafaya bıktırdım sizi de bu takıntılarımla ama kime anlatıyım ki başka kaç aydır takmıyo benimki .. daraldı diyo bugün git genişlet dedim yok takamıyorum dedi ne biçim evlisin dedim ben de bağırdım off yaa

seker000 takiyo canim,hatta takmazsa bosluk hissettigini soyluyor. Gerci bazen boynumami taksam diyo rahatsiz ediyor calisirken sanirim ama parmaginda durmadindan yanayim.
Takmalilar bence, alinlarinda yazmiyorki evli diye, hoş gecen dedigim gibi yureginde olan parmaginda yuzuklede yapar yapacagini. Senin yaninda takip, disarda cikarmiyo en azindan oyleleri var.
Genisletebilirlerse genislettirin bence taksin, her seyi kadinlarmi yapacak aa, bi yuzugu tasiyamayacaklarsa artik

I ilknurrr22 kadinlarin agri aci esigi erkeklerden kat kat fazlaymis.. iyi sabrediyoruz yaani, yerimizde olsalar 1dk dayanamazlar bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…