2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 canim onceden nasildi bilmiyorum ama buyuk ihtimal cok arayla iliskiye girildigi icin canin yaniyor.
Eksiden benimde oyleydi, 2 hafta olmasa agri oluyordu.
Birde acaba esin bu konu yuzundenmi bu kadar ofkeli sana karsi, hani bunu dile getiremiyor ama baska yerlerden sana patliyor.
Ama keske hep senden beklemese.

seker000 seker000 himm keske anlamanin bi yolu olsa kaydigini.
Sanirim yapcak pek birsey yok bu konuda, olmadi ek olarak esin korulabilir iste.

D Duygukilic2123 hmm anladim canim.
Bi arastiririm ama hormonlara zarari var deyince ilknur bi tirstim :KK14:

I ilknurrr22 canim onceden nasildi bilmiyorum ama buyuk ihtimal cok arayla iliskiye girildigi icin canin yaniyor.
Birde acaba esin bu konu yuzundenmi bu kadar ofkeli sana karsi, hani bunu dile getiremiyor ama baska yerlerden sana patliyor.

Sanirim yapcak pek birsey yok bu konuda, olmadi ek olarak esin korulabilir iste.

Yani cinsellik olmayinca evlilik etkileniyo tabiki her seferinde diyorum ben hazrlaniyim frlan diye o kadar yorgun dusuyorm ki aksam banyoya kim gircek diye dusunmekten yapamiyorm valla bide emzrdgm icin hemen banyo yapmam lazim sabah girsem desem olmuyo

Yani cinsellik olmayinca evlilik etkileniyo tabiki her seferinde diyorum ben hazrlaniyim frlan diye o kadar yorgun dusuyorm ki aksam banyoya kim gircek diye dusunmekten yapamiyorm valla bide emzrdgm icin hemen banyo yapmam lazim sabah girsem desem olmuyo
Haklısın canım o konu önemli ama dediğin gibi insanda hal kalmıyo ki..bi de duş var ama emzirmek için duş almak gerekmiyor sadece göğüslerini yıkayarak ta emzirebilirsin..ben mecbur gece giriyorum çünkü bebekle evde tekken giremiyorum gece de ben çıkana kadar kıyameti koparıyor zaten bensiz en fazla 1 saat uyur o da çok nadir anca yarım saat ee neye yetişecekse insan yarım saatte..

Lekelenme filan oluyomuş ama bende olmadı..eşim korunmayı sevmiyor işte iğne mantıklı geldi aslında ama yan etkileri varsa o da kötü..siz de mi prez. kullanıyosunuz? Onun da iyi markası baya pahallıya geliyo ya

seker000 seker000 herkestr degisik herhalde canim.
Evet iyi markalar pahali, ama yapacak bisi yok.
Bazisi alerji yapmisti bende, tam iyisini bulana kadar zaten aaylaar gecti..

I ilknurrr22 evet o banyo konusu sıkıntı :KK14:
ben rahat edemiyorum hemen almak istiyorum ama biraz temizlik takintim olustu bu konuda o yuzden bi 10-15dk wcde oturuyorum baya zaman geciyor.. uzun isler bunlar :KK53:

Lokumun dedigi gibi evliliginiz daha bi guzel olur aslinda bu konuyu aşsaniz. Yani tabiki sevgi, saygi onemli ama bu konu yinede bir yerden sonra agir basiyor :KK51:

Haklısın canım o konu önemli ama dediğin gibi insanda hal kalmıyo ki..bi de duş var ama emzirmek için duş almak gerekmiyor sadece göğüslerini yıkayarak ta emzirebilirsin..ben mecbur gece giriyorum çünkü bebekle evde tekken giremiyorum gece de ben çıkana kadar kıyameti koparıyor zaten bensiz en fazla 1 saat uyur o da çok nadir anca yarım saat ee neye yetişecekse insan yarım saatte..
Hayir canim eger yikanmaya firsatin yoksa goguslerini yukaman yeterli benm oluyo yani sirf usendigim icin yikanmazsam olmaz

seker000 seker000 herkestr degisik herhalde canim.
Evet iyi markalar pahali, ama yapacak bisi yok.
Bazisi alerji yapmisti bende, tam iyisini bulana kadar zaten aaylaar gecti..

I ilknurrr22 evet o banyo konusu sıkıntı :KK14:
ben rahat edemiyorum hemen almak istiyorum ama biraz temizlik takintim olustu bu konuda o yuzden bi 10-15dk wcde oturuyorum baya zaman geciyor.. uzun isler bunlar :KK53:

Lokumun dedigi gibi evliliginiz daha bi guzel olur aslinda bu konuyu aşsaniz. Yani tabiki sevgi, saygi onemli ama bu konu yinede bir yerden sonra agir basiyor :KK51:
Belki canim arkadasimda oyle diyo daha iyi olur araniz diye denemek lazm

Canim ilk evlendigimzde 1 ay iliskiye giremedm ben ondn sonra duzelmsti hamilelik lohusalik derken ara verdk baya sonra da hep ayda bi anca oldu duzelmedi

Anladım cnm doğum sonrası gerçekten zoe olutor Aslında ilk bu konuyu düzeltseniz bence epey sorunlarınız hallolur bu konuda çiftler iyi olunca evlilikleri de çok olumlu yönde değişiyor

Ardayı 1-2 saatliğine annene fln bırakıp bi romantik duygusal film fln izleseniz aslında mesela

Anladım cnm doğum sonrası gerçekten zoe olutor Aslında ilk bu konuyu düzeltseniz bence epey sorunlarınız hallolur bu konuda çiftler iyi olunca evlilikleri de çok olumlu yönde değişiyor

Ardayı 1-2 saatliğine annene fln bırakıp bi romantik duygusal film fln izleseniz aslında mesela
Yani cocugu birakipta o is icin eve gelsek bi tuhaf olur ya yapsak vakit cok canim aksam arda 9da uyuyo
Bu arada sekerin dediği gibi güsul abdesti almadan çocuk emzirilebilir bu yönde diyanetin fetvası da var sadece diğer namaz vaktine kadar abdest almak lazım başkaca sıkıntı yok I ilknurrr22 seker000 seker000
Evwt gogsunu yikayip emzireblrsn egerki abdest almaya firsatn kalmadiysa ama benim icim rahat etmiyo yaa ben hemen giriyorm dusa

Bu arada sekerin dediği gibi güsul abdesti almadan çocuk emzirilebilir bu yönde diyanetin fetvası da var sadece diğer namaz vaktine kadar abdest almak lazım başkaca sıkıntı yok I ilknurrr22 seker000 seker000
Aynen namaz vakti geçmemesi lazım..bu arada aklıma geldi birbirimize namazlarımızı hatırlatacaktık kılıyosun demi canım:)

Canim ilk evlendigimzde 1 ay iliskiye giremedm ben ondn sonra duzelmsti hamilelik lohusalik derken ara verdk baya sonra da hep ayda bi anca oldu duzelmedi
Bence de bu konunun üstüne git canım cidden önemli ben de boşveriyorum çoğu zaman ama boşvermek te olmuyor işte

Kizlar kvdenin alt komsusuna ust komsusuna hirsiz girms alt kata girmis bisey bulamamis uste cikms bizi atlams evde olmasak buyuk ihtimal kvdenin evine gircekti

Ay bide canim yanmasa her seferinde kesin canim yancak diyorm dogal olarakta yaniyo
İşte hep şartlandırıyosun kendini ondan yanıyo belki de yada isteksiz olduğun için aslında birbiriyle orantılı isteksiz olunca canın yanıyor canın yanacak diye istemiyosun..

X