2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Genelde dr danismadan kullanilan bu

run damlalat var, bn burnu akmaya baslar baslamaz onlardan damlatiyorm .
Cok sukur baya bi onluyor.
Hani dr gidene kadar ilerlemesin dersen eczaneden aldir bisiler bence.
Ihlamur ve damladan baska yapilabilecek pek.birsey yok.
Ben sahi uyurken sarimsagi ortadan ikiye kesip burnuna yaklastiriyodum kokusunu ceksin diye.

Ihlamur kacinci ayda baslaniyordu unuttum, daha once vermediysen az ver istersen alerji yapmasin sonra
Doktora götürdük burun damlası verdi ıhlamur da yaptım inşallah iyi gelir

I ilknurrr22
Allahim ya napcakmissin cocugun elini kolunu mu baylatacaklar.. cocuk bu yapma demekten anlamiyorlarki hem herseyi yeni kesfediyor katlaniversinler bi zahmet.
Tam sinir bozmalik

anatkh018 anatkh018 iyidir canim sn nasilsin.
Masallah koca adam olmussunuz bile :nazar:
Basladinmi ek ggidaya

nehirnil111 nehirnil111 hayirli cumalar canim :KK68:

iyiym şükür canım nolsun işe gidip geliyoruz sonra tüm gün çınarla vakit geçiriyorum başka hiç bişey yapmıyorum diyebilirim :KK70: yok canım başlamadık ek gıdaya sadece annesütü içiyor bebeğim ondan daha erken bi dahaki ay tattırma yoluyla başlarım diyorum :kk77:
Nasılsın canım:KK15:

Tutkum nasılsın:KK68:
iyiyim tatlım sen nasılsın? biraz geç cvp verdim kusura bakma :bicak:

Evet canim ardanin kirpikleri boncugumun:KK70:
maşaAllah ne kadar da güzel :KK15::KK15::KK15:

Bakayin onada canim. Kisin pek hreket olmayinca insan iyice saliyor kendini.
O yuzden elimden geldigince spora zaman ayiriyorum
Aynen canım bende genelde kışın yaparım sporumu diyetimi tam mevsimi gibi gelir bana yazın salarım:KK70:
iyiym şükür canım nolsun işe gidip geliyoruz sonra tüm gün çınarla vakit geçiriyorum başka hiç bişey yapmıyorum diyebilirim :KK70: yok canım başlamadık ek gıdaya sadece annesütü içiyor bebeğim ondan daha erken bi dahaki ay tattırma yoluyla başlarım diyorum :kk77:

Bende iyiyim canım çok şükür yok ne kusuru bende anca bakabildim:KK19:

Aynen canım bende genelde kışın yaparım sporumu diyetimi tam mevsimi gibi gelir bana yazın salarım:KK70:

Bende iyiyim canım çok şükür yok ne kusuru bende anca bakabildim:KK19:
giremiyorum eskisi gibi telefonu elime alsam ig face whatsappa bakıorum anca onun dışında çocukla ilgileniyorum tam gün çalışmaya geçince haftaya nasipse daha sık uğrarım sanırım :kahve: sen napıosun canım görüşmeyeli kaçırdığım bişeyler var mı :KK50:

giremiyorum eskisi gibi telefonu elime alsam ig face whatsappa bakıorum anca onun dışında çocukla ilgileniyorum tam gün çalışmaya geçince haftaya nasipse daha sık uğrarım sanırım :kahve: sen napıosun canım görüşmeyeli kaçırdığım bişeyler var mı :KK50:

İyiyim bende canım herhangi farklı bir durum yok aynı hayat koşuşturması ev iş aile ziyaretleri çocuk görmeler falan:KK48:

anatkh018 anatkh018 bencede iyi etmissin canim . Nekadar gec basliyor o kadar iyi.. simdiki aklim olsa hemen baslamazdim beklerdim 6.ayi.
Haftaya tum gun calismaya basliyormussun oy ne zor gelir :KK51:

nehirnil111 nehirnil111 ya canim cook sagol leslie'yi onerdigin icin.
O kadar hosuma gittiki resmen biraksalar tum gun yapicam.
1 mille basladim bakalim

Sagol canim gozleri bana benzemis bi tek :KK70:

baskı falan yok üstünüzde o zaman yani ne güzel valla bize kaynana kişisi sürekli laf vururdu :110:
Yok canım annemler istiyorlar ama bizim fikrimizin oluşmasını bekliyorlar kayınvalide pek karışamaz sonuçta kim ne derse desin o sorumluluğu alacak zaten anne baba:KK200:
anatkh018 anatkh018 bencede iyi etmissin canim . Nekadar gec basliyor o kadar iyi.. simdiki aklim olsa hemen baslamazdim beklerdim 6.ayi.

1 mille basladim bakalim

Benim çok sevdiğim bir spor yapmayalı bayağı oldu yeniden başlayacağım hafta da 3 kere yapmaya çalış özellikle 3 mili öneririm ben direk 3 den başlamıştım ama yavaş yavaş dersen çoğaltırsın olmadı:KK49:

1 mille basladim bakalim
mama veriyorsan ve kilo alımı azsa doktorlar 4 aydan sonra başlatıyorlar zaten canım herkeste böyle yani ama sade anesütü alıp doyana gerek yok benim oğlum 5 aylık ama maşaAllah kilosu 9 gerek yok yani obez mi olsun Allah korusun valla düşünmek dahi istemiyorum canım yaa haftaya napcam diye :KK43:
Sagol canim gozleri bana benzemis bi tek :KK70:
hadi yaa benimki de komple bana benziyo ahahaha :KK70: :KK70:

Yok canım annemler istiyorlar ama bizim fikrimizin oluşmasını bekliyorlar kayınvalide pek karışamaz sonuçta kim ne derse desin o sorumluluğu alacak zaten anne baba:KK200:

Benim çok sevdiğim bir spor yapmayalı bayağı oldu yeniden başlayacağım hafta da 3 kere yapmaya çalış özellikle 3 mili öneririm ben direk 3 den başlamıştım ama yavaş yavaş dersen çoğaltırsın olmadı:KK49:
valla bende anemler bişey demediler tabi ama karşı taraftan psikojik baskı çoktu sonuç olarak annemler torununu seviyo bakıyor kvde tarafı ise soğuk uzak :işsiz: o yüzden görüşmüoz konuşmuoz Allah yakın olsunlar :KK14:

X